Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám dvojgeneračný RD... ADOMIS - Predám dvojgeneračný RD v obci Herľany, Košice - okolie Predám dvojgeneračný RD v obci Herľany, Košice - okolie, vzdialenosť 25 km z Košíc. RD je dvoj - generačný, 2j - poschodový. Rozsiahly pozemok s... Cena:
153.000 €
Lokalita:
Herľany
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný útulný 3-izbový dom v obci Dargov Máme pre Vás v ponuke na predaj tento útulný domček, takmer novostavbu (kolaudácia pred 7 rokmi) nachádzajúcu sa v krásnom prostredí na úpätí... Cena:
103.000 €
Lokalita:
Dargov
ADOMIS - Predám 2 rodinné domy,... ADOMIS - Predám 2 rodinné domy, Ťahanovce, Košice. Predám 2 rodinné domy, Ťahanovce, Košice. Domy sa nachádzajú na jednom pozemku, spolu. Podlahovú plocha domu: 302 m2 a to tak, že : 6x izby, 2x... Cena:
232.000 €
Lokalita:
Košice-Ťahanovce
ADOMIS - Predám pekný rodinný... ADOMIS - Predám pekný rodinný dom v mestskej časti Sečovce, okres Trebišov. Predám pekný rodinný dom v mestskej časti Sečovce, okres Trebišov. Pozemok s rozlohou: 550 m2. Dom bol postavený v roku 1993, (23 ročný), pozostáva... Cena:
129.900 €
Lokalita:
Sečovce
ADOMIS-Predám 3-izbový byt,... ADOMIS-Predám 3-izbový byt, Košice - Staré mesto, Floriánska ulica Ponúkame na predaj 3- izbový byt s loggiou v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Staré mesto, Floriánska ulica. Byt sa nachádza na 4/4... Cena:
115.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám naozaj pekný... ADOMIS - Predám naozaj pekný rodinný dom, ulica Chrastie, Košice - Sever s okrasnou záhradou. Predám naozaj krásny rodinný dom, ulica Chrastie, Košice - Sever s okrasnou záhradou Ak túžite bývať na okraji mesta Košice v upravenom rodinnom... Cena:
285.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám pozemok, etapa... ADOMIS - Predám pozemok, etapa vo výstavbe „NA KOPE“, Košice II – Myslava. Ponúkam na predaj pozemok, začlenený do ďalšej etapy výstavby „NA KOPE“, Košice II – Myslava. Veľkosť pozemku 3.370m2, pričom je možné ho využiť... Cena:
409.118 €
Lokalita:
Košice-Myslava
ADOMIS - predám stavebný... ADOMIS - predám stavebný pozemok, Košice - Myslava, ulica Na Kope. Predám stavebný pozemok, Košice - Myslava, ulica Na Kope. V tomto prípade sa nejedná o novú časť na Kope, ale o ulicu Na Kope. Pozemok má... Cena:
173.000 €
Lokalita:
Košice-Myslava
ADOMIS - Predám 3-izbový byt,... ADOMIS - Predám 3-izbový byt, balkón, ulica Brigádnická, Košice Západ - Terasa Predám 3-izbový byt s balkónom, ulica Brigádnická, Košice – Západ - Terasa. Jedná sa o tichú a slepú ulicu, bez rušnej premávky, avšak iba... Cena:
90.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predáme krásny pozemok... ADOMIS - predáme krásny pozemok Vyšná Kamenica Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Vyšná Kamenica vzdialenej 19 km od Košíc (20 minút autom). Jedná sa o... Cena:
dohodou
Lokalita:
Vyšná Kamenica
ADOMIS - Predám peknú murovanú... ADOMIS - Predám peknú murovanú chatu, v obci Čečejovce Seleška, Košice – okolie. Predám peknú murovanú chatu, v obci Čečejovce Seleška, Košice – okolie, vzdialenosť 25 km od Košíc. Chata je v osobnom vlastníctve, nachádza sa v... Cena:
25.000 €
Lokalita:
Čečejovce
ADOMIS - Prenájom FOR RENT 1izb.... ADOMIS - Prenájom FOR RENT 1izb. Apartmán, Hviezdoslavova ulica - Košice - Staré Mesto Ponúkame na prenájom 1 izbový apartmán, na Hviezdoslavovej ulici, Košice - Staré Mesto, s úžitkovou plochou 75 m2, plus terasa. Nachádza sa na 4.... Cena:
600 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto