Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predáme rodinný dom... ADOMIS - predáme rodinný dom 2-generačný, aj na podnikanie,2 oddelené 3izbové byty, 2x kuchyňa,2x kúpelňa,+2 miestnosti,rekonštrukcia, Košice - Kavečany Ponúkame Vám na predaj len u nás 3-podlažný rodinný dom, s dvomi samostatnými oddelenými bytovými jednotkami na každom podlaží, rekonštrukcia,... Cena:
226.500 €
Lokalita:
Košice-Kavečany
ADOMIS – predaj 3 izbový,... ADOMIS – predaj 3 izbový, Pražský byt, 68m2 + 6m loggia, Nad Jazerom, Košice IV Ponúkame na predaj 3 izbový Pražský byt, Stálicová ulica, sídlisko Nad Jazero, Košice IV. Byt má 68m2, plus loggiu 6m2, ktorá je zasklená, na... Cena:
164.800 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - 4-izbový nadštandardný... ADOMIS - 4-izbový nadštandardný bungalov Čaňa,tepelmé.čerpadlo,727m2, iba 10km z Košíc. Pripravujeme pre vás na predaj len u nás exkluzívne budúcu Novostavbu pekné 4 - izbový bungalov kompletne dokončený, s rýchlym dojazdom do Košíc,... Cena:
297.900 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predáme rodinný dom... ADOMIS - predáme rodinný dom 3izbový,záhrada,Kráľovce, iba 13 km z Košíc. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, v obci Kráľovce s rýchlym dojazdom do Košíc,... Cena:
99.500 €
Lokalita:
Kráľovce
ADOMIS - predáme 3-izbový byt... ADOMIS - predáme 3-izbový byt 68m2 pražského typu, Ostravská ulica, Košice. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 3-izbový pražský byt v mestskej časti Košice-Juh, Ostravská ulica, Košice. Výmera bytu : 68m2... Cena:
129.600 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám zrekonštrovaný... ADOMIS - Predám zrekonštrovaný 5-izbový dom, 2-podlažný 170 m2, Nižný Klátov Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení útulný 5-izbový dom , 2-podlažný s čiastočným podpivničeným, obec Nižný Klátov, Cintorínska ulica.... Cena:
269.000 €
Lokalita:
Nižný Klátov
ADOMIS - NA PREDAJ 5-IZBOVÝ... ADOMIS - NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM - bungalov na okamžité nasťahovanie,2x garáž, 878m2,TOP tichá lokalita Košice - Krásna. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení nadštandardný rodinný dom - bungalov s úctyhodnou výmerou vnútorných priestorov (5 izieb),... Cena:
479.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - 6izbový rodinný dom,aj... ADOMIS - 6izbový rodinný dom,aj dvojgeneračný,aj na podnikanie,bazén,TOP lokalita Košice - Sever, Česká ulica Pripravujeme pre vás na predaj jedinečný pekný domček s bazénom, teraskou, blízko centra mesta, TOP lokalita mestskej časti Košice - Sever, Česká... Cena:
649.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Priestory - 33,5 m2 -... ADOMIS - Priestory - 33,5 m2 - Moyzesova ul. Ponúkame na prenájom pekné, upravené kancelárske priestory na Moyzesovej 36 v Košiciach. Vhodné na kaderníctvo, kozmetiku, služby, kanceláriu a... Cena:
239 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Priestory na prízemí -... ADOMIS - Priestory na prízemí - 84 m2 - Mäsiarska ulica Ponúkame na prenájom nebytové priestory o výmere 84 m2 v centre Košíc na Mäsiarskej 50, na prízemí. Ide o 4 miestnosti: 3 väčšie miestnosti, jedna... Cena:
599 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS -ponuka na predaj rodinný... ADOMIS -ponuka na predaj rodinný dom,  komerčný objekt, obec Hidvégardó. Pre klientov s podnikateľským zámerom je v ponuke na predaj budova, rodinného domu v obci Hidvégardó. Hidvégardó je dedinka v... Cena:
34.000 €
Lokalita:
Hidvégardó
ADOMIS - Priestory na prenájom,... ADOMIS - Priestory na prenájom, kancelárie 41m2 - Moyzesova ul., Košice Ponúkame vám na pre nájom len u nás nebytové priestory - 2 miestnosti (vstupná chodba a kancelária) - 41 m2 v centre Košíc. Priestor sa nachádza... Cena:
299 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto