Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám poschodový... ADOMIS - Predám poschodový rodinný dom s bazénom a so saunou nachádzajúci sa v obci ČAŇA vzdialenej 14 km od Košíc. Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom s bazénom a so saunou nachádzajúci sa v obci ČAŇA vzdialenej 14 km od Košíc. Jedná sa o nehnuteľnosť... Cena:
165.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predaj obchodného... ADOMIS - predaj obchodného podielu (resp. vlastníckého podielu), polyfunkčný objekt, priemyselný areál Jarmočná, Košice-Juh. Hľadáme spoločníka do obchodnej spoločnosti SRO, ktorej predmetom činnosti je predovšetkým obchodovanie s ovocím a zeleninou a prevádzkovanie... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predaj priemyselný... ADOMIS - predaj priemyselný stavebný pozemok v Košice, časť Barca, Južná trieda, vo funkčnom priemyselnom areály Ponúkam na predaj priemyselný stavebný pozemok v Košiciach, časť Barca, Južná trieda, vo funkčnom priemyselnom areály. Pozemok je prístupný z... Cena:
430.000 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - Predám peknú chatu v... ADOMIS - Predám peknú chatu v rekreačnej oblasti Domaša, časť Dobrá, okres Vranov nad/ Topľou Predám peknú chatu v rekreačnej oblasti Domaša, časť Dobrá, okres Vranov nad/ Topľou s pekným výhľadom na Domašu. Chata je murovaná, 10 - ročná,... Cena:
110.000 €
Lokalita:
Malá Domaša
ADOMIS – predám pozemok pre RD,... ADOMIS – predám pozemok pre RD, v lukratívnej tichej lokalite Kalvária, Košice Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 714 m2 v lukratívnej tichej lokalite Kalvária – Košice I, s orientáciou na JUH a nádherným výhľadom... Cena:
160 €/m2
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám pozemok v obci... ADOMIS - Predám pozemok v obci Čečejovce, Košice - okolie Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1485 m2 v obci Čečejovce – Košice – okolie, rovinatý pozemok. Siete: elektrina, plyn, voda a septik... Cena:
35.000 €
Lokalita:
Čečejovce
ADOMIS - Predám Rodinný Dom -... ADOMIS - Predám Rodinný Dom - Košice - Sever Ponúkame na predaj rodinný dom v lokalite Košice – Sever s pozemkom o veľkosti 980m2, so zastavanou plochou 72 m2. Dom s nádherným výhľadom na... Cena:
240.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok 1896 m2, Červený breh, Košice - Sever Ponúkam Vám na predaj pozemok, skladajúci sa z 2 parciel o rozmeroch 855m2 a 1041m2 pre výstavbu RD vo vyhľadávanej, tichej, vilovej štvrti v... Cena:
549.840 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok 1041 m2, Červený breh, Košice - Sever Ponúkam Vám na predaj pozemok pre výstavbu RD vo vyhľadávanej, tichej, vilovej štvrti v Košicich - Sever, ul. Hrbová s krásnym výhľadom na mesto.... Cena:
301.890 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok 855 m2, Červený breh, Košice - Sever Ponúkam Vám na predaj pozemok pre výstavbu RD vo vyhľadávanej, tichej, vilovej štvrti v Košicich - Sever, ul. Hrbová s krásnym výhľadom na mesto.... Cena:
247.950 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám jedinečný... ADOMIS - Predám jedinečný BUNGALOV Košice - Barca Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického rodinného domu v mestskej časti Košice - Barca. Úžitková plocha domu je 93 m2 je postavený na... Cena:
248.000 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok v obci Ploské - Ortáše, Košice - okolie Ponúkame na predaj veľmi pekný slnečný pozemok v obci PLOSKÉ - ORTÁŠE. Obec Ortáše je vzdialená 16km od Košíc smerom na Prešov. Pozemok sa... Cena:
60.000 €
Lokalita:
Ploské