Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty - 4 izbový byt

ADOMIS - prenájom 4-izbový byt s... ADOMIS - prenájom 4-izbový byt s loggiou o rozlohe 82m2, ulica Berlínska, Košice, nová kompletná rekonštrukcia Ponúkam na prenájom 4-izbový byt s loggiou o rozlohe 82m2, ulica Berlínska, Košice – sídlisko Ťahanovce. Byt je po novej kompletnej rekonštrukcii... Cena:
550 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS - Predám 4 izbový byt s... ADOMIS - Predám 4 izbový byt s dvoma loggiami, Humenská ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 4 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Humenská ulica. Byt sa nachádza na 7/8... Cena:
99.800 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Chcete bývať v dome a... ADOMIS - Chcete bývať v dome a nechcete odísť mimo mesta? Predám 4- izbový mezonetový holobyt v novostavbe, ulica OBRODY - Košice II -  Terasa Možno Vás osloví tento holo byt, ktorý si môžete zrealizovať podľa vlastných predstáv. Ponúkam na predaj mezonetový 4 - izbový byt v novostavbe na... Cena:
240.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám - veľký 4-... ADOMIS -  Predám - veľký  4- izbový byt  BERNOLÁKOVA ulica Košice - Západ - TERASA Ponúkame Vám na predaj veľký 4 - izbový byt Košice-Západ, Bernolákova ulica. Úžitková plocha bytu je 78m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí v... Cena:
91.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám priestranný 4-... ADOMIS - Predám priestranný 4- izbový byt v Sečovciach, okres Trebišov Predám priestranný 4- izbový byt v Sečovciach, okres Trebišov, vzdialenosť 35 km z Košíc. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 78 m2,... Cena:
55.000 €
Lokalita:
Sečovce
ADOMIS - predám 4-izb.byt,... ADOMIS - predám 4-izb.byt, ZELENÁ STRÁŇ, Košice, 2x Balkón, 2x Parkovacie miesto Ako vlastník 4-izbového bytu, lokalita ZELENÁ STRÁŇ RESIDENTIAL PARK, Košice - mestská časť Košická Nová Ves ponúkam jeho predaj. TENTO BYT SA... Cena:
133.900 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - Predám exkluzívny... ADOMIS - Predám exkluzívny 4-izbový byt v historickom centre, Hlavná ulica, Košice–Staré Mesto. Ponúkame na predaj exkluzívny 4-izbový byt v historickom centre, Hlavná ulica, Košice–Staré Mesto. Nachádza sa na 1. poschodí s úžitkovou... Cena:
390.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - kúpa 4. alebo 5. izbový... ADOMIS - kúpa 4. alebo 5. izbový byt, Košice - Staré Mesto Pre konkrétneho klienta hľadáme veľký 4. alebo 5. byt, ktorý sa nachádza v lokalite Staré Mesto, alebo na Severe. Požadované vlastnosti: veľký... Cena:
140.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto