Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predám 3–izbový... ADOMIS -  predám 3–izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice - Sever, Osobne vlastníctvo Ponúkam na predaj veľký 3 – izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice - Sever, v lokalite oproti Vodárňam. Byt je v osobnom vlastníctve, bez... Cena:
99.500 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám trojpodlažný... ADOMIS - Predám trojpodlažný rodinný dom, Piešťany, ulica Nálepková. Ponúkam na predaj 3-podlažný rodinný dom v centre Piešťan s celkovou úžitkovou plochou 294m2, so záhradou 141m2 a garážou 23m2. Dom sa nachádza... Cena:
280.000 €
Lokalita:
Piešťany
ADOMIS - Odstúpime zariadenú... ADOMIS - Odstúpime zariadenú lekársku ambulanciu, Košice – Západ, ulica Toryská. Odstúpime zariadenú lekársku ambulanciu, Košice – Západ, ulica Toryská. Ambulancia je kompletne vybavená zariadením, ktoré sa užívalo iba... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predaj 2 izb. byt, 54... ADOMIS - Predaj 2 izb. byt, 54 m2, Mudroňova ulica - Košice IV - JUH Predáme 2 izb. byt Mudroňova ulica, Sídlisko JUH – Košice IV, OV, 54 m2 plus loggia, na 3/12 poschodí, tehla. Byt prešiel rekonštrukciou, plastové... Cena:
82.500 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predám tehlový 3-izbový... ADOMIS - predám tehlový 3-izbový byt, Ruskov, vzdialenosť do Košíc iba 18 km. Predám pekný tehlový 3-izbový byt, obec v strediskovej obci Ruskov, Košice – okolie. Vzdialenosť do Košíc je 18 km. Byt je v osobnom... Cena:
57.000 €
Lokalita:
Ruskov
ADOMIS – predám pozemok pre RD,... ADOMIS – predám pozemok pre RD, v lukratívnej tichej lokalite Kalvária, Košice Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 779 m2 v lukratívnej tichej lokalite Kalvária – Košice I, s orientáciou na JUH a nádherným výhľadom... Cena:
160 €/m2
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám pražský... ADOMIS - Predám pražský zariadený 3-izbový byt, Dvorkinova ulica, Košice- Dargovských hrdinov, Furča Predám zariadený zrekonštruovaný 3-izbový byt na Dvorkinovej ulici, Košice - Dargovských hrdinov, Furča. Nachádza sa na vyvýšenom poschodí v... Cena:
87.900 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - Predám 5 - izbový... ADOMIS - Predám 5 - izbový rodinný dom RASTISLAVOVA  ulica, Košice - Juh Ponúkame na predaj 5- izbový rodinný dom v Košiciach na Rastislavovej ulici pri nemocnici. Dom sa nachádza pri hlavnej ceste. Prízemie tvorí... Cena:
220.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám 3 izbový byt,... ADOMIS - Predám 3 izbový byt, Jazmínová ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 3 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Jazmínová ulica. Byt sa nachádza na 2/7 poschodí,... Cena:
78.600 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predáme krásny pozemok... ADOMIS - predáme krásny pozemok Vyšná Kamenica Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Vyšná Kamenica vzdialenej 19 km od Košíc (20 minút autom). Jedná sa o... Cena:
dohodou
Lokalita:
Vyšná Kamenica
ADOMIS - predám novostavba... ADOMIS - predám novostavba 4-izbový Bungalov, Košice – Krásna, Na Hore. Ponúkam na predaj - novostavba nízkoenergetického 4-izbového rodinného domu, typ bungalov, Košice – Krásna, Na Hore. Pozemok s rozlohou: 765 m2,... Cena:
249.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám pozemok pri... ADOMIS - predám pozemok pri lese, 1360m2, Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) V lokalite Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) ponúkam na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, na bývanie, na rekreáciu, na... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Západ