Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS – Predaj novostavba v... ADOMIS – Predaj novostavba v tichej lokalite - Grot - Košice - Západ Ponúkame na predaj novostavbu tehlového rodinného domu, hrubá stavba, Košice - Západ, časť Grot s celkovou plochou domu 146 m2, na pozemku o... Cena:
138.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predaj nebytový... ADOMIS - Predaj nebytový priestor, Rooseweltova ulica, Košice - Staré Mesto Ponúkam na predaj nebytový priestor, Rooseweltova ulica, Košice - Staré Mesto. Priestor sa nachádza v suteréne o výmere 47m2 v osobnom vlastníctve... Cena:
57.050 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Ponúkame na predaj 4... ADOMIS - Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu, Na Hore, Košice IV - Krásna Ponúkame na predaj novostavbu moderne riešeného rodinného domu v mestskej časti Košice IV – Krásna – Na Hore. Nehnuteľnosť sa predáva v štádiu... Cena:
259.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám 4-izb.byt,... ADOMIS - predám 4-izb.byt, ZELENÁ STRÁŇ, Košice, 2x Balkón, 2x Parkovacie miesto Ako vlastník 4-izbového bytu, lokalita ZELENÁ STRÁŇ RESIDENTIAL PARK, Košice - mestská časť Košická Nová Ves ponúkam jeho predaj. TENTO BYT SA... Cena:
133.900 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - predám 1,5 - izbový... ADOMIS -  predám 1,5 - izbový byt AMURSKÁ ulica Košice - sídlisko Nad jazerom. Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt na sídlisku Nad jazerom Amurská ulica. Byt sa nachádza na začiatku sídliska blízko jazera. Úžitková plocha... Cena:
64.000 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - pozemok na predaj,... ADOMIS - pozemok na predaj, Vyšná Hutka, Košice - okolie Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 1.177 m2 v lokalite Vyšná Hutka. Všetky IS sú pri pozemku, orientovaný na juh/západ s pekným výhľadom na... Cena:
35,00 €/m2
Lokalita:
Vyšná Hutka
ADOMIS - predám pekný 3–izbový... ADOMIS -  predám pekný 3–izbový byt, ul.Laborecká, Košice - Terasa – Západ. Ponúkam na predaj pekný 3–izbový byt, ul.Laborecká, Košice - Terasa – Západ, Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu 55 m2, nachádza sa na... Cena:
79.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám peknú chatu,... ADOMIS - Predám peknú chatu, Seňa, iba 20 km z Košíc Predám peknú chatu v strediskovej obci Seňa, 20 km z Košíc, pričom chata sa nachádza priamo v obci. Pozemok s rozlohou 393 m2 je v osobnom... Cena:
27.000 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - Predám novostavbu... ADOMIS - Predám novostavbu dvojgeneračného rodinného domu – Kavečany - Košice Ponúkame na predaj novostavbu dvojgeneračného rodinného domu v Košiciach- Kavečany o rozlohe 112 m2, úžitková plocha domu je 366 m2 a pozemkom o... Cena:
200.000 €
Lokalita:
Košice-Kavečany
ADOMIS - Predám 2 izbový tehlový... ADOMIS - Predám 2 izbový tehlový byt, Južná trieda - Košice - JUH Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Južná trieda - Košice - JUH, len 10 min. od Hlavnej ul., s celkovou rozlohou 43 m2, v OV, na prízemí, bezbariérový... Cena:
61.800 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predaj nebytový... ADOMIS - Predaj nebytový priestor, Rooseweltova ulica, Košice - Staré Mesto Ponúkam na predaj nebytový priestor, Rooseweltova ulica, Košice - Staré Mesto. Priestor sa nachádza v suteréne o výmere 59m2 v osobnom vlastníctve... Cena:
71.420 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predaj 3 izbový... ADOMIS - Predaj  3 izbový podkrovný byt, Kukučínova ulica - Košice - Juh Ponúkame na predaj podkrovný priestor pre 3 prípadne 4 izbový byt, o rozlohe 82 m2 a balkon 2m2, vo vyhľadávanej lokalite na ul. Kukučínova, len 8... Cena:
110.000 €
Lokalita:
Košice-Juh