Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty - 3 izbový byt

ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 3-izbový byt v novostavbe, Ulica na Grunte, Košice - sídlisko KVP. Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený nadštandardný 3-izbový byt v novostavbe, Ulica na Grunte, Košice - sídlisko KVP. Úžitková plocha bytu... Cena:
750 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS - Predám 3-izbový... ADOMIS - Predám 3-izbový zrekonštruovaný byt, ulica Pasteurovo námestie, Košice-Juh Ponúkam Vám na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ulica Pasteurovo námestie, Košice-Juh. Úžitková výmera bytu je 81 m² + balkón, byt... Cena:
135.900 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Prenájom FOR RENT nový... ADOMIS - Prenájom FOR RENT nový 3-izbový byt, ulica Jantárová, Košice-Juh BYT JE NOVÝ, ZATIAĽ NIKÝM NEOBÝVANÝ Ponúkam Vám na prenájom zariadený 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ulica Jantárová, Košice-Juh.... Cena:
660 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám 3 izbový byt,... ADOMIS - Predám 3 izbový byt, Bernolákova ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt s cca. 6m loggiou v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ/Terasa/, Bernolákova ulica. Byt sa... Cena:
119.900 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám 3-izb. byt,... ADOMIS - predám 3-izb. byt, ulica ROŽŇAVSKÁ, Košice - ZÁPAD -Terasa 3-izb. byt, ulica ROŽŇAVSKÁ, Košice - ZÁPAD -Terasa. Byt má rozlohu 54m2, je to malý pražský typ bytu, na 3./3. poschodí, bez výťahu, osobné... Cena:
79.900 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám 3-izbový byt,... ADOMIS - predám 3-izbový byt, Košice, ulica Gudernová, 64m2, Balkón Predám 3-izbový byt, Košice-Západ, ulica Gudernová. Úžitková plocha bytu 59m2, plus 5m2 balkón. Ideálne 4./10.poschodie, s výťahom, osobné... Cena:
91.900 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - kúpim 3-izbový byt s... ADOMIS - kúpim 3-izbový byt s balkónom, iba lokalita Košice- Juh, sídlisko Železníky Hľadáme pre nášho klienta: 3-izbový byt s balkónom prízemie a posledné poschodie nie pôvodný stav. Iba lokalita Košice- Juh, sídlisko... Cena:
85.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 3-izbový byt, Košice - Staré mesto /Kuzmánka/, ulica kpt. Nálepku Ponúkame na prenájom nádherný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v panelovom dome v Košiciach – Staré mesto /Kuzmánka/, ulica kpt.... Cena:
700 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám 3-izbový byt,... ADOMIS - Predám 3-izbový byt, Košice - sídlisko KVP, Dénešova ulica Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt s loggiou v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídlisko KVP, Dénešova ulica. Byt sa nachádza na 7/12 posch., má... Cena:
89.990 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS - Predám pekný byt v obci... ADOMIS - Predám pekný byt v obci Medzev, Košice - okolie Predám pekný byt v obci Medzev, Košice - okolie, vzdialený 35 km z Košíc. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 59,60 m2, nachádza a na 1p./3... Cena:
47.300 €
Lokalita:
Medzev
ADOMIS - Predám pekný 3- izbový... ADOMIS -  Predám pekný 3- izbový byt v Sečovciach, okres Trebišov Ponúkam na pekný 3 - izbový byt v Sečovciach, okres Trebišov, vzdialenosť 35 km z Košíc. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 72 m2,... Cena:
39.990 €
Lokalita:
Sečovce
ADOMIS - hľadáme na prenájom 3... ADOMIS - hľadáme na prenájom 3 izbový byt, Košice Západ Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Košice Západ na Terase. Byt by mal byť po rekonštrukcii a... Cena:
550 €
Lokalita: