Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty - 3 izbový byt

ADOMIS - Predám 3-izbový byt v... ADOMIS - Predám 3-izbový byt v tichej lokalite, ulica Viedenská, Košice-Ťahanovce Ponúkam Vám na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Ťahanovce, ulica Viedenská. Byt má rozlohu 76 m2 + loggia (4... Cena:
83.600 €
Lokalita:
Košice-Ťahanovce
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 3-izbový byt, ulica Obdody, Košice –Západ, byt je kompletne zariadený. Ponúkam na prenájom 3-izbový byt, bez balkóna, ulica Obdody, Košice –Západ Terasa. Byt má rozlohu 56 m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí. Byt... Cena:
480 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám tehlový 3-izbový... ADOMIS - predám tehlový 3-izbový byt v strediskovej obci Čaňa, Košice – okolie, 15 km z Košíc. Ponúkam pekný tehlový 3-izbový byt v strediskovej obci Čaňa, Košice – okolie, 15 km z Košíc. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch. Rozloha... Cena:
77.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predám 3–izbový... ADOMIS -  predám 3–izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice - Sever, Osobne vlastníctvo Ponúkam na predaj priestranný 3 – izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice - Sever, v lokalite oproti Vodárňam. Byt je v osobnom vlastníctve,... Cena:
105.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám pražský 3-izbový... ADOMIS - Predám pražský 3-izbový byt, balkón, Trieda SNP, Košice - Západ, sídlisko Terasa Ponúkam na predaj „pražský“ 3-izbový byt, ul. Trieda SNP, Košice - Západ, sídlisko Terasa. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch a je kúpou... Cena:
92.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS-Predám 3-izbový byt,... ADOMIS-Predám 3-izbový byt, Košice - Juh, Jánošíkova ulica Ponúkame na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Juh, Jánošíkova ulica. Byt sa nachádza na 2/8 posch., orientácia... Cena:
91.990 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS-Predám 3-izbový byt,... ADOMIS-Predám 3-izbový byt, Košice - sídl. Nad Jazerom, Dneperská ulica Ponúkame na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídlisko Nad Jazerom, Dneperská ulica. Byt sa nachádza na 3/9 posch.,... Cena:
85.990 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - Predám pražský... ADOMIS - Predám pražský zariadený 3-izbový byt, Dvorkinova ulica, Košice- Dargovských hrdinov, Furča Predám zariadený zrekonštruovaný 3-izbový byt na Dvorkinovej ulici, Košice - Dargovských hrdinov, Furča. Nachádza sa na vyvýšenom poschodí v... Cena:
88.900 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - predáme pekný 3-izbový... ADOMIS - predáme pekný 3-izbový byt Košice - Šaca na dobrom mieste Ponúkame na predaj tento pekný 3 - izbový byt v Košiciach - mestská časť Šaca, nachádzajúci sa na Železiarenskej ulici. Byt má výmeru 64 m2 a... Cena:
57.000 €
Lokalita:
Košice-Šaca
ADOMIS - Predám 3 izbový byt,... ADOMIS - Predám 3 izbový byt, Jazmínová ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 3 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Jazmínová ulica. Byt sa nachádza na 2/7 poschodí,... Cena:
83.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - hľadáme na prenájom 3... ADOMIS - hľadáme na prenájom 3 izbový byt, Košice Západ Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Košice Západ na Terase. Byt by mal byť po rekonštrukcii a... Cena:
550 €
Lokalita:
ADOMIS - Predám zrekonštruovaný... ADOMIS - Predám zrekonštruovaný 3-izbový byt, Košice-Západ, ulica Pokroku Ponúkam na predaj pekný 3-izbový byt v osobnom vlastníctve, ulica Pokroku, Košice - Západ. Nachádza sa na 7/7 poschodí, s výmerou 65 m2 s loggiou.... Cena:
99.900 €
Lokalita:
Košice-Západ