Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty - 3 izbový byt

ADOMIS - Predáme vyhľadávaný byt... ADOMIS - Predáme vyhľadávaný byt 3 - izbový ,,Pražák,,rekonštrukcia,68m2, Miškovecká ulica, Sídlisko Železníky, Košice Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 3 izbový ,,Pražský byt,, po rekonštrukcii, na sídlisku Košice-Juh, tichá lokalita mimo hlavných... Cena:
174.500 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS-predáme 3 izbový byt ,,... ADOMIS-predáme 3 izbový byt ,, Pražák,,,74m2,loggia,rekonštrukcia,Maurerova ul.,Košice Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska - Košice-Dargovských... Cena:
203.990 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS- 3izbový tehlový byt,... ADOMIS- 3izbový tehlový byt, 77m2, kompl.rekonštrukcia,Jilemnického ulica, tichá lokalita s parkom, Košice Ponúkame Vám na predaj veľký 3izbový byt vo výnimočnej lokalite obkolesenej zeleňou, so zmenenou dispozíciou po kompletnej rekonštrukcii, blízke... Cena:
239.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Ponúkame na predaj byt... ADOMIS - Ponúkame na predaj byt priamo na Hlavnej ulici, 91m2, Košice-Staré Mesto Ponúkame na predaj priestranný byt, priamo na Hlavnej ulici, Košice – Centrum mesta, s celkovou rozlohou 91m2, na prvom poschodí s výťahom. V celom... Cena:
279.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 3-izbový zariadený byt, ulica Palárikova, Košice – Juh. Ponúkam Vám na prenájom 3-izbový byt, ulica Palárikova, Košice – Juh Úžitková plocha bytu je 70m2, nachádza sa na 11/13 poschodí s dvoma balkónmi.... Cena:
720 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - na predaj 3 - izbovy... ADOMIS - na predaj 3 - izbovy byt, ulica Narcisová, Košice - západ Ponúkam Vám na predaj 3- izbový byt, Košice-západ, ulica Narcisová, Úžitková plocha bytu je 66 m2 bez balkóna. Nachádza sa na 5/8 poschodí s... Cena:
175.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - hľadáme na prenájom 3... ADOMIS - hľadáme na prenájom 3 izbový byt, Košice - blízke centrum Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Staré Mesto, na Severe, alebo na Terase. Byt by mal byť po... Cena:
600 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto