Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Pozemky

Predám pekný stavebný pozemok... Predám pekný stavebný pozemok č.9 uprostred prírody na výstavbu chaty,600m2 chalupy, aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody, vhodný na stavbu chaty, chalupy, nachádzajúceho sa v blízkosti letného... Cena:
21.800 €
Lokalita:
Kysak
Predám pekný stavebný pozemok... Predám pekný stavebný pozemok č.8 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,600m2,aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody, vhodný na stavbu chaty, chalupy, nachádzajúceho sa v blízkosti letného... Cena:
21.800 €
Lokalita:
Kysak
ADOMIS - stavebný pozemok,... ADOMIS - stavebný pozemok, 400m2,kompletné siete, Košice - Krásna Ponúkame vám exkluzívne na predaj len u nás: krásny a ideálny stavebný pozemok v tichej lokalite mimo hlavného cestného ťahu, nová lokalita Na... Cena:
138.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám pekný stavebný... ADOMIS - predám pekný stavebný pozemok 640m2, 18km z mesta Košice, obec Cestice. Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení na predaj veľmi pekný stavebný pozemok, obec Cestice. Iba 18km z mesta Košice (kruhový objazd Moldavská),... Cena:
49.900 €
Lokalita:
Cestice
ADOMIS - stavebný pozemok 829m2,... ADOMIS - stavebný pozemok 829m2, Nová Polhora, len 10min z  Košíc, diaľnica Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás veľmi pekný pozemok na výstavbu rodinného domu,dvojdomu, len 10minút jazdy z Košíc (od Hypermarket... Cena:
99.000 €
Lokalita:
Nová Polhora
predám krásný stavebný pozemok... predám krásný stavebný pozemok pri jazere, Čaňa, iba 12min z Košíc, tichá slepá ulica Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení na predaj stavebný pozemok s akurátnou výmerou. Obec Čaňa je vzdialená iba 10km od mostu VSS Košice, resp.... Cena:
59.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predám nadštandardný... ADOMIS - Predám nadštandardný stavebný pozemok na RD 914m2 obec Geča, len 11km z Košíc. Predáme v exkluzívnom zastúpení pozemok na výstavbu rodinného domu, s rýchlou dostupnosťou do Košíc, vo vyhľadávanej obci Geča v novej časti mimo... Cena:
102.500 €
Lokalita:
Geča
ADOMIS - Na predaj záhrada v... ADOMIS - Na predaj záhrada v Kavečanoch - Košice Ponúkame Vám na predaj záhradu v Kavečanoch - Košice. Záhrada je na mierne svahovitom teréne - 399m2. Možnosť navŕtania studne na pozemku a... Cena:
11.000 €
Lokalita:
Košice-Kavečany
ADOMIS – ponúkame na predaj... ADOMIS –  ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Hídvegardó Maďarsko Ponúkame Vám na predaj v zastavanej časti obce Hídvegardó budúci stavebný pozemok, v súčasnosti vedený ako orná pôda o výmere 2000 m2, vhodný ako... Cena:
0,00 €
Lokalita:
Hidvégardó
ADOMIS - predaj pozemku na... ADOMIS - predaj pozemku na priemyselné/komerčné účely oproti OC Optima, Košice - JUH Ponúkam na predaj veľký stavebný pozemok o rozlohe 17 308 m2 v Košiciach, katastrálne územie Južné mesto. Pozemok je blízko 4 prúdovej komunikácie... Cena:
35,00 €/m2
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - prenájom priemyselného... ADOMIS - prenájom priemyselného pozemku, Veľká Ida Ponúkame Vám na prenájom priemyselný pozemok o výmere 6370 m2 pred obcou Veľká Ida, vedľa U.S. STEELU. Pozemok je situovaný v oplotenom areáli, je... Cena:
2.000 €/mesiac
Lokalita:
Veľká Ida