Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Pozemky

ADOMIS - Predám pekný, slnečný... ADOMIS - Predám pekný, slnečný pozemok v lokalite Nižný Klatov, Košice - okolie Predám pekný, slnečný pozemok v lokalite Nižný Klatov, Košice - okolie. Pozemok s rozlohou: 12 arov IS: všetky. Na pozemku sa nachádza pivnica,... Cena:
82.000 €
Lokalita:
Nižný Klátov
ADOMIS - Predám pozemok v... ADOMIS - Predám  pozemok v Košickej Novej Vsi, Košice Predám pozemok v Košickej Novej Vsi, Košice. Pozemok s rozlohou: 815 m2, rozmery pozemku: (27mx29m). Na pozemku sú nasadené mladé ovocné stromy:... Cena:
38.000 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - predám stavebný... ADOMIS - predám stavebný pozemok, Čaňa, Košice - okolie, iba 11 km z Košíc. Ponúkam na predaj stavebný pozemok v strediskovej obci Čaňa, vzdialenosť 11 km z Košíc (most VSS). Pozemok sa nachádza v novej časti obce Čaňa.... Cena:
38.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predám stavebný... ADOMIS - predám stavebný pozemok, Čaňa, Košice - okolie, iba 11 km z Košíc. Ponúkam na predaj stavebný pozemok v strediskovej obci Čaňa, vzdialenosť 11 km z Košíc (most VSS). Pozemok sa nachádza v novej časti obce Čaňa.... Cena:
37.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok Košice – Krásna, lokalita Na močidlách. Predám stavebný pozemok Košice – Krásna, lokalita Na močidlách. Jedná sa o novú lokalitu, kde prebieha výstavba iba nových rodinných domov.... Cena:
57.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predám pozemok, etapa... ADOMIS - Predám pozemok, etapa vo výstavbe „NA KOPE“, Košice II – Myslava. Ponúkam na predaj pozemok, začlenený do ďalšej etapy výstavby „NA KOPE“, Košice II – Myslava. Veľkosť pozemku 3.370m2, pričom je možné ho využiť... Cena:
409.118 €
Lokalita:
Košice-Myslava
ADOMIS - predám stavebný... ADOMIS - predám stavebný pozemok, Košice - Myslava, ulica Na Kope. Predám stavebný pozemok, Košice - Myslava, ulica Na Kope. V tomto prípade sa nejedná o novú časť na Kope, ale o ulicu Na Kope. Pozemok má... Cena:
173.000 €
Lokalita:
Košice-Myslava
ADOMIS - Predám záhradku... ADOMIS - Predám záhradku Hrašovík, Košice, vzdialenej od OC AUPARK iba 9km. Predám záhradku v obci Hrašovík, Košice – okolie, vzdialenej od OC AUPARK iba 9km. Pozemok má rozlohu 410m2, šírku 12m, rovinatý až mierny... Cena:
7.000 €
Lokalita:
Hrašovík
ADOMIS - predáme krásny pozemok... ADOMIS - predáme krásny pozemok Vyšná Kamenica Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Vyšná Kamenica vzdialenej 19 km od Košíc (20 minút autom). Jedná sa o... Cena:
dohodou
Lokalita:
Vyšná Kamenica
ADOMIS- PREDÁM - Stavebný... ADOMIS- PREDÁM - Stavebný pozemok v obci Bačkov - Košice - okolie Ponukám na predaj stavebný pozemok v obci Bačkov. Stavebný pozemok s rozlohou 1261 m2, šírka / 22m2 /, je slnečný, rovinatý. IS – všetky. Obec... Cena:
10.500 €
Lokalita:
Bačkov
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu Košice - časť Džungľa. Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v Košiciach časť - Džungľa. Výmera pozemku je 361m2. Rozmery... Cena:
52.000 €
Lokalita:
Košice-Džungľa
ADOMIS -Predám záhradu v... ADOMIS -Predám záhradu v chatovej oblasti Vyšná Hutka Predám záhradu v chatovej oblasti Vyšná Hutka. Pozemok s rozlohou: 400 m2, je obdlžníkového tvaru, rovinatý, oplotený, slnečný. Na pozemku sú... Cena:
10.000 €
Lokalita:
Vyšná Hutka