Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Pozemky

ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok 450m2, obec Nižná Myšľa, priamo v obci. Predám pekný stavebný pozemok, obec Nižná Myšľa, priamo v obci, vzdialená od mosta VSS iba 11km. Osobné vlastníctvo, veľkosť 450m2, tvar a... Cena:
24.000 €
Lokalita:
Nižná Myšľa
ADOMIS - Predám stavebný... ADOMIS - Predám stavebný pozemok, obec Baška, Košice – okolie, VEĽMI PEKNÉ A TICHÉ BÝVANIE, vzdialenosť od OC Galéria iba 5km alebo 8minút jazdy autom. Predám stavebný pozemok, obec Baška, Košice – okolie, VEĽMI PEKNÉ A HLAVNE NETRADIČNÉ BÝVANIE, vzdialenosť od OC Galéria iba 5km alebo 8minút jazdy... Cena:
90,00 €/m2
Lokalita:
Baška
ADOMIS - predám pozemok a... ADOMIS - predám pozemok a nedokončená chata Bukovec, Košice - okolie, iba 9km z Košíc Ponúkam na predaj pozemok a nedokončená chata, obec Bukovec, Košice – okolie. Vzdialenosť od Košíc (od OC Galéria iba 9km. Chata sa nachádza v obci... Cena:
10.900 €
Lokalita:
Bukovec
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný pozemok na výstavbu RD, Trsťany Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Trsťany, vzdialenej iba 14 km od Košíc, smer Michalovce Jedná sa o... Cena:
31.990 €
Lokalita:
Trsťany
ADOMIS - predáme pozemok... ADOMIS - predáme pozemok výhľadovo na výstavbu RD, vhodné ako investícia,  Nižná Kamenica Predávame tento slnečný a rovinatý pozemok v Nižnej Kamenici, na tichom mieste, s výmerou takmer 7 árov. Pozemok má šírku 13,5 m a jeho dĺžka je... Cena:
10.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - predáme veľký pozemok... ADOMIS - predáme veľký pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, Čakanovce Ponúkame Vám na predaj pekný veľký pozemok v obci Čakanovce 17 km od Košíc. Výmera je 28 árov, so šírkou cca 30m a dĺžkou cca 93m, rovinatý, s... Cena:
22,00 €/m2
Lokalita:
Čakanovce
ADOMIS - Predám pozemok... ADOMIS -   Predám pozemok Valaliky, Košice – okolie, vzdialený od mosta VSS iba 7km. Predám slnečný pozemok v obci Valaliky, Košice – okolie, vzdialený od mosta VSS iba 7km. Pozemok sa nachádza v zastávanej časti Valaliky, je... Cena:
29.900 €
Lokalita:
Valaliky
ADOMIS - predám pozemok Nižná... ADOMIS - predám pozemok Nižná Úvrať - Vyšné Opátske, Košice Ponúkam Vám na predaj pozemok o rozlohe 734m2 v záhradkárskej osade Nižný Heringeš, Košice – Vyšné Opátske s pekným výhľadom na Košice, vzdialený... Cena:
15.500 €
Lokalita:
Košice-Vyšné Opátske
ADOMIS - Ponúkame na predaj... ADOMIS - Ponúkame na predaj pozemok 750 m2, Na Hore, Košice IV - Krásna Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 750 m2 v tichej lokalite Na hore – Košice – Krásna. K pozemku už sú privedené VŠETKY siete, pozemok... Cena:
92.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok 1896 m2, Červený breh, Košice - Sever Ponúkam Vám na predaj pozemok, skladajúci sa z 2 parciel o rozmeroch 855m2 a 1041m2 pre výstavbu RD vo vyhľadávanej, tichej, vilovej štvrti v... Cena:
290 €/m2
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok Košice – Krásna, lokalita Na močidlách. Predám stavebný pozemok Košice – Krásna, lokalita Na močidlách. Jedná sa o novú lokalitu, kde prebieha výstavba iba nových rodinných domov.... Cena:
63.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predaj priemyselný... ADOMIS - predaj priemyselný stavebný pozemok v Košice, časť Barca, Južná trieda, vo funkčnom priemyselnom areály Ponúkam na predaj priemyselný stavebný pozemok v Košiciach, časť Barca, Južná trieda, vo funkčnom priemyselnom areály. Pozemok je prístupný z... Cena:
430.000 €
Lokalita:
Košice-Barca