Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Pozemky

ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok s platným stavebným povolením na výstavbu 2-podlažného domu, 74.900Eur,TOP lokalita obce Čaňa - Košice okolie. Pripravujeme pre vás na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok na okamžitú výstavbu 2- podlažného rodinného domu, vo vyhľadávanej... Cena:
74.900 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - nadštandardný stavebný... ADOMIS - nadštandardný stavebný pozemok s bránou a plotom,vlastnou plážou Čaňa, iba 10 km z Košíc, TOP tichá lokalita obce Priamo v obci Čaňa (Ranč Silva) Ponúkame Vám na predaj exkluzívny priestranný stavebný pozemok na realizáciu akéhokoľvek domčeka, aký sa... Cena:
207.800 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predáme pekný slnečný... ADOMIS - predáme pekný slnečný pozemok 810m2 s kompletnými IS, asfaltovou cestou, Košice - Krásna Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení slnečný stavebný pozemok, tichá a kľudná lokalita mimo hlavných cestných ťahov, Košice- Krásna,... Cena:
206.500 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predáme pekný slnečný... ADOMIS - predáme pekný slnečný pozemok 575m2 s kompletnými IS, asfaltovou cestou, Košice - Krásna Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení slnečný stavebný pozemok, tichá a kľudná lokalita mimo hlavných cestných ťahov, Košice- Krásna,... Cena:
151.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predáme pekný slnečný... ADOMIS - predáme pekný slnečný pozemok 610m2 s kompletnými IS, asfaltovou cestou, Košice. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení slnečný stavebný pozemok na nepriechodnej ceste, len s 3 domami, TOP tichá a kľudná lokalita mimo... Cena:
159.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - na predaj stavebný... ADOMIS - na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením na výstavbu 2-podlažného domu, obec Čaňa -  Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu 2- podlažného rodinného domu, vo vyhľadávanej... Cena:
84.900 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok 1014m2, asfalt, kanalizácia, Čaňa, iba 12min z Košíc, TOP tichá lokalita Ponúkame Vám na predaj len u nás stavebný pozemok s veľmi peknou výmerou, tichá lokalita mimo priameho cestného ťahu, 1014m2, neďaleko jazera.... Cena:
107.600 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok č.3 uprostred prírody na výstavbu chalupy,chaty  800m2,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody, posledný na slepej ulici priamo na hranici s... Cena:
59.000 €
Lokalita:
Kysak
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok v TOP lokalite slepej uličky,822m2, Nižná Kamenica, len 6,5 km od diaľničného privádzača. Ponúkame Vám na predaj nadštandardný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v peknej tichej lokalite obce Nižná Kamenica, slepá ulica mimo... Cena:
102.900 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - predám posledný... ADOMIS - predám posledný stavebný pozemok 750m2, asfalt, Čaňa, iba 12min z Košíc, tichá slepá ulica, kanál v cene, voda v dosahu Ponúkame Vám len u nás na predaj stavebný pozemok s veľmi peknou výmerou, tichá lokalita mimo priameho cestného ťahu, 750m2, 200m od jazera.... Cena:
89.990 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predám posledný... ADOMIS - Predám posledný stavebný pozemok uprostred prírody na výstavbu chalupy,chaty 1000m2,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody, vhodný na stavbu chaty, chalupy, nachádzajúceho sa... Cena:
64.900 €
Lokalita:
Kysak
ADOMIS - predám pekný slnečný... ADOMIS - predám pekný slnečný stavebný pozemok 539m2 s kompletnými IS (kanalizácia, plyn,voda,elektrika), asfaltová cesta, iba 15min z Košíc cez diaľnicu,Bidovce. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný slnečný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu rodinného domu, aj 2-podlažného v TOP... Cena:
79.900 €
Lokalita:
Bidovce