Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Pozemky

predám posledné stavebné... predám posledné stavebné pozemky, vilová časť Pod Lesom, Budimír Ponúkame Vám na predaj posledné pozemky vo veľmi lukratívnej novej vilovej časti blízko Košíc - Pod Lesom. Všetky pozemky sú rovinaté, slnečné a... Cena:
0,00 €
Lokalita:
Budimír
ADOMIS - predám posledný... ADOMIS - predám posledný stavebný pozemok na rodinný dom Budimír, 1027m2 -  vilová časť Pod Lesom Ponúkame Vám na predaj posledný pozemok vo veľmi lukratívnej novej vilovej časti blízko Košíc - Pod Lesom. Pozemok je rovinatý, slnečný a z... Cena:
113.970 €
Lokalita:
Budimír
ADOMIS - Predám veľmi pekný... ADOMIS  - Predám veľmi pekný stavebný pozemok Košice - Barca, 700m2. Ponúkame Vám na predaj pekný rovinatý pozemok pre výstavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v lokalite novej štvrte na okraji Barce, Košice... Cena:
79.680 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - predám pekný stavebný... ADOMIS  - predám pekný stavebný pozemok Nižná Kamenica 885m2, iba 17km od Košíc Nižná Kamenica je tichá obec s dobrou dostupnosťou do Košíc, ktorá nemá neprispôsobivých občanov. Leží na úpätí Slanských vrchov prakticky v lone... Cena:
47.990 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - stavebný exkluzívny... ADOMIS  - stavebný exkluzívny pozemok v tichej časti pod lesom Košice Pereš, slepá ulica Ponúkame Vám na predaj v lukratívnej časti Košice-Pereš, priamo pod lesom v tichej lokalite, rovinatý pozemok vhodný na výstavbu neobyčajného... Cena:
183.000 €
Lokalita:
Košice-Pereš
ADOMIS - predáme pozemok na... ADOMIS - predáme pozemok na rodinný dom v novej a tichej časti Košice - Krásna, Záhumnie Ponúkame Vám pozemok na predaj v lukratívnej časti Košíc, v tichej novej lokalite Záhumnie, Košice Krásna Rovinatý pozemok je slnečný a z oboch... Cena:
99.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám stavebný... ADOMIS - predám stavebný pozemok, 13,3ár, Hosťovce, okres Košice Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu. Veľkosť pozemku 1330m2, situovaný v obci Hosťovce, na slepej ulici, s takmer žiadnou premávkou.... Cena:
14.000 €
Lokalita:
Hosťovce
ADOMIS - Ponúkame na predaj... ADOMIS - Ponúkame na predaj chatu Vyšná Hutka, Košice - okolie Ponúkame na predaj záhradku s murovanou chatkou v obci Vyšná Hutka, Košice – okolie, OV, pozemok v tichom prostredí v blízkosti lesa, má rozlohu... Cena:
39.800 €
Lokalita:
Vyšná Hutka
ADOMIS – predám 16,7ár stavebný... ADOMIS –  predám 16,7ár stavebný pozemok, Poproč, Košice - okolie. Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok, vhodný na stavbu rodinného domu v obci Poproč. Poproč je doslova obklopený lesmi a kopcami, cesta je... Cena:
51.000 €
Lokalita:
Poproč
ADOMIS - Ponúkame na predaj... ADOMIS - Ponúkame na predaj chatu Sokoľ, Košice - okolie Ponúkame na predaj záhradu v obci Sokoľ, Košice – okolie, OV, pozemok pod lesom, má rozlohu 408 m2 a zastavanú plochu 24 m2. Chatka je kompletne... Cena:
33.400 €
Lokalita:
Sokoľ
ADOMIS - Hľadáme pre klienta... ADOMIS - Hľadáme pre klienta poľnohospodársku pôdu Hľadáme pre klienta poľnohospodársku pôdu, orná pôda, alebo trvalo trávny porast v Trebišovskom okrese a v Michalovskom okrese. Plocha... Cena:
0,20 €/m2
Lokalita:
Michalovce