Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Ľudová ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Ľudová ulica. Byt sa nachádza na prízemí, plocha... Cena:
44.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám 3 izbový byt,... ADOMIS - Predám 3 izbový byt, Jazmínová ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 3 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Jazmínová ulica. Byt sa nachádza na 2/7 poschodí,... Cena:
78.600 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Trieda SNP, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Trieda SNP. Byt sa nachádza na 4/7 poschodí,... Cena:
51.300 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám rodinný dom v... ADOMIS - Predám rodinný dom v obci Malý Kamenec, okres Trebišov Predám rodinný dom v obci Malý Kamenec, okres Trebišov, vzdialenosť 80 z Košíc. Dom pozostáva z 3 izieb, kuchyne, predizby, špajze, kúpelne a WC.... Cena:
25.000 €
Lokalita:
Malý Kamenec
ADOMIS -Predám záhradu v... ADOMIS -Predám záhradu v chatovej oblasti Vyšná Hutka Predám záhradu v chatovej oblasti Vyšná Hutka. Pozemok s rozlohou: 400 m2, je obdlžníkového tvaru, rovinatý, oplotený, slnečný. Na pozemku sú... Cena:
10.000 €
Lokalita:
Vyšná Hutka
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok - Čakanovce - Košice - okolie *** Exkluzívne - Iba u nás *** V obci Čakanovce, ktorá je od hotela Slovan v Košiciach vzdialená 20km, ponúkame na predaj stavebný pozemok o... Cena:
20,00 €/m2
Lokalita:
Čakanovce
ADOMIS - Predám 4 izbový byt s... ADOMIS - Predám 4 izbový byt s dvoma loggiami, Humenská ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 4 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Humenská ulica. Byt sa nachádza na 7/8... Cena:
99.800 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám 3 izbový byt,... ADOMIS - Predám 3 izbový byt, Jantárová ulica, Košice-Juh Ponúkame na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve s dvoma loggiami, v Košiciach, mestská časť Juh, Jantárová ulica. Byt má rozlohu 68 m2 + 2x... Cena:
88.990 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predám pozemok,... ADOMIS - predám  pozemok, 2300m2, priemyselná časť, lokalita Košice – Nad Jazerom Ponúkam na predaj rovinatý pozemok na podnikateľské účely, priemyselná časť, lokalita Košice – Nad Jazerom, areál „RAVEN-FRUCONA“, Pozemok sa... Cena:
56,50 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu Košice - časť KAVEČANY Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný mierne svahovitý pozemok na výstavbu rodinného domu v Košiciach časť - KAVEČANY. Výmera pozemku je 1967m2.... Cena:
80,00 €/m2
Lokalita:
Košice-Kavečany
ADOMIS - Chcete bývať v dome a... ADOMIS - Chcete bývať v dome a nechcete odísť mimo mesta? Predám 4- izbový mezonetový holobyt v novostavbe, ulica OBRODY - Košice II -  Terasa Možno Vás osloví tento holo byt, ktorý si môžete zrealizovať podľa vlastných predstáv. Ponúkam na predaj mezonetový 4 - izbový byt v novostavbe na... Cena:
240.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Ponúkame na prenájom... ADOMIS - Ponúkame na prenájom dom , Stropkovská ulica, Terasa, Košice II Ponúkame na prenájom dvojgeneračný dom, Stropkovská ulica, Terasa, Košice II - Západ. Úžitková plocha cca 300 m2 s upravenou záhradou o rozlohe cca... Cena:
1.200 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ