Realitná kancelária Košice ADOMIS - byty na predaj, domy, pozemky, nehnuteľnosti
Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný pozemok na výstavbu RD, Trsťany Predáme pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Trsťany iba 15 km od Košíc. Jedná sa o slnečný rovinatý pozemok s orientáciou V-Z s... Cena:
54.000 €
Lokalita:
Trsťany
ADOMIS - Ponúkame na predaj... ADOMIS - Ponúkame na predaj 3izb. byt, Krakovská ul., 68 m2, Košice IV - Železníky Predáme 3 izb. byt Krakovská ulica, Sídlisko Železníky – Košice IV, OV, 68 m2. Pražský typ, na 2/7 poschodí. Byt prešiel rekonštrukciou v roku... Cena:
105.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predám 3 - izbový byt,... ADOMIS - predám 3 - izbový byt, ulica Nešporova, Košice - Západ - TERASA Ponúkam na predaj pôvodne 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice - Západ - Terasa - ulica Nešporova. Byt sa nachádza na 8./10. poschodí,... Cena:
75.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj luxusný rodinný dom Košice Terasa vilová štvrť Ponúkame Vám na predaj pekný veľký dvojpodlažný rodinný dom v Košiciach v lukratívnej vilovej štvrti na Terase. Dom prešiel kompletnou... Cena:
348.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný zachovalý RD Košice, mestská časť K.N.Ves - lukratívne tiché miesto Máme na predaj rodinný dom v Košiciach, v mestskej časti Košická Nová Ves. Jedná sa o dom v dobrom a zachovalom stave, udržiavaný a trvalo obývaný,... Cena:
205.000 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - Predám čiastočne... ADOMIS - Predám čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt, ulica Čárskeho, Košice-Sever Ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt, ulica Čárskeho, Košice - Sever. Úžitková rozloha bytu je 55 m2, nachádza sa na 1./5... Cena:
84.900 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám 4-izbový byt,... ADOMIS - Predám 4-izbový byt, ulica Šafárikova Trieda, Košice - Západ Ponúkam na predaj 4 –izbový byt v povodnom stave, Šafárikova Trieda, Košice - Západ. Úžitková plocha bytu 72m2 + 4m2 loggia, nachádza sa na 1./10... Cena:
95.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám nadštandardný... ADOMIS - Predám nadštandardný 2-izbový byt, ulica Dargovská, Košice - Staré Mesto Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt, ulica Dargovská, Košice - Staré Mesto. Úžitková rozloha bytu činí 50m2, nachádza sa na... Cena:
93.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám 4-izbový byt s... ADOMIS - Predám 4-izbový byt s dvoma loggiami, ulica Kuzmányho, Košice-Staré Mesto Ponúkam Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový byt, Kuzmányho ulica, Košice-Staré Mesto. Úžitková plocha bytu je 101 m2 + dve veľké... Cena:
136.500 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám mezonet blízko... ADOMIS - Predám mezonet blízko centra, ulica Jarná, Košice-Staré Mesto Ponúkam na predaj veľký tehlový mezonet v tesnej blízkosti centra, ulica Jarná, Košice-Staré Mesto. Úžitková výmera bytu je 108 m2. Nachádza sa na... Cena:
156.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám 2-izbový... ADOMIS - Predám 2-izbový pavlačový byt, ulica Baštová, Košice-Staré Mesto Ponúkam Vám na predaj 2-izbový byt v centre mesta, ulica Baštová, Košice-Staré Mesto. Úžitková plocha bytu je 59 m2, byt je orientovaný do átria.... Cena:
119.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Prenájom FOR RENT... ADOMIS - Prenájom FOR RENT 3-izbový byt 116 m2,  ulica Žriedlová - rezidencia Cassovar, Košice Ponúkam na prenájom priestranný 3-izbový byt pre náročných, rezidencia Cassovar, ulica Žriedlová, Košice-Staré Mesto. Úžitková plocha bytu je... Cena:
900 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto