Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - prenájom 2- izb. bytu v... ADOMIS - prenájom 2- izb. bytu v novostavbe, ulica OBRODY, Košice - Západ - TERASA Ponúkam Vám na prenájom komplet zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Terase v Košiciach. Bytový dom ponúka vysoký komfort bývania. V... Cena:
650 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS -ponúkame na predaj... ADOMIS -ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Bódvaszilas, Maďarsko Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Bódvaszilas, Maďarsko. Vzdialenosť do Turni nad Bodvou cca 10 km, do Košíc cca 42 km s... Cena:
25.000 €
Lokalita:
Bódvaszilas
ADOMIS – na predaj dvojgeneračný... ADOMIS – na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Turňa nad Bodvou okres Košice – okolie Ponúkame na predaj – čiastočné zrekonštruovaný, dvojgeneračný, 5-izbový rodinný dom v obci Turňa nad Bodvou . Pozemok s rozlohou 950 m2, je... Cena:
87.000 €
Lokalita:
Turňa nad Bodvou
ADOMIS - stavebný pozemok 829m2,... ADOMIS - stavebný pozemok 829m2, na rodinný dom, Nová Polhora, len 10min z  Košíc cez diaľničný privádzač Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok na výstavbu rodinného domu, len 10minút jazdy z Košíc (od Hypermarket TESCO), resp. 13km. Výmera... Cena:
95.000 €
Lokalita:
Nová Polhora
REZERVOVANÉ: ADOMIS - novostavba... REZERVOVANÉ: ADOMIS - novostavba Nižná Kamenica REZERVOVANÉ: Ponúkame na predaj peknú novostavbu rodinného domu v obci Nižná Kamenica, v stave dokončenosti holodom, s plánovaným dokončením do... Cena:
144.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - predám 5-izbový mezonet... ADOMIS - predám 5-izbový mezonet 131 m2, ulica Klimkovičova, Košice - Sídlisko KVP Ponúkame Vám na predaj praktický 5-izbový mezonet na 6. poschodí, o rozlohe 131 m2 + 2 terasy o rozlohe 19, 6 m2 a 7,0 m2 + jedno vnútorné a jedno... Cena:
280.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS - ponúkam na predaj... ADOMIS - ponúkam na predaj 1-izbový byt, ulica  Alvinczyho,  Košice-Staré Mesto Ponúkam Vám na predaj 1-izbový byt, Alvinczyho ulica, Košice-Staré Mesto. Úžitková plocha bytu je 35 m2 + 3m2 loggia. Nachádza sa 1/12 poschodí s... Cena:
90.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - ponúkam na predaj veľký... ADOMIS - ponúkam na predaj veľký 2-izbový byt, ulica Bencúrova, Košice-Staré Mesto. Ponúkam na predaj veľký, tehlový 2 izbový byt Košice-Staré Mesto, Bencúrova ulica. Úžitková plocha bytu je 73 m2. Nachádza sa na 1/3 poschodí.... Cena:
128.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS – ponuka predaj... ADOMIS  – ponuka predaj rodinného domu v obci  Turňa nad Bodvou  , Košice – okolie. Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Turňa nad Bodvou , okres Košice – okolie. Rodinný dom je v osobnom vlastníctve. Prízemný rodinný dom... Cena:
61.900 €
Lokalita:
Turňa nad Bodvou
ADOMIS - predám garsónku po... ADOMIS - predám garsónku po rekonštrukcii, Čárskeho ulica, sídlisko Košice Sever. Ponúkame Vám na predaj garsónku po rekonštrukcii na sídlisku Košice-Sever, Čárskeho ulica. Plocha úžitková : 22m2 Balkón :... Cena:
68.900 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Ponúkame na prenájom... ADOMIS - Ponúkame na prenájom dom , Stropkovská ulica, Terasa, Košice II Ponúkame na prenájom dom, Stropkovská ulica, Terasa, Košice II - Západ. Úžitková plocha cca 300 m2 s upravenou záhradou o rozlohe cca 211 m2. Dom... Cena:
800 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - PREDÁM 4-IZB, BUNGALOV... ADOMIS - PREDÁM  4-IZB, BUNGALOV S VEĽKÝM POZEMKOM, RUSKOV, iba 14 km od Košíc. Ponúkam na predaj RD typu Bungalov3 v obci RUSKOV s veľkým pozemkom, len 14 km od mesta Košice ( Košická Nová Ves), do samotného centra 17km.... Cena:
169.900 €
Lokalita:
Ruskov