Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Ostravská ulica, Košice-Juh Ponúkame na predaj 1 izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Juh, Ostravská ulica. Byt má rozlohu 43 m2, nachádza sa na 2/8... Cena:
61.900 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný útulný 3-izbový dom v obci Dargov Máme pre Vás v ponuke na predaj tento útulný domček, takmer novostavbu (kolaudácia pred 7 rokmi) nachádzajúcu sa v krásnom prostredí na úpätí... Cena:
103.000 €
Lokalita:
Dargov
ADOMIS - Predám 2 rodinné domy,... ADOMIS - Predám 2 rodinné domy, Ťahanovce, Košice. Predám 2 rodinné domy, Ťahanovce, Košice. Domy sa nachádzajú na jednom pozemku, spolu. Podlahovú plocha domu: 302 m2 a to tak, že : 6x izby, 2x... Cena:
232.000 €
Lokalita:
Košice-Ťahanovce
ADOMIS - Predám pekný rodinný... ADOMIS - Predám pekný rodinný dom v mestskej časti Sečovce, okres Trebišov. Predám pekný rodinný dom v mestskej časti Sečovce, okres Trebišov. Pozemok s rozlohou: 550 m2. Dom bol postavený v roku 1993, (23 ročný), pozostáva... Cena:
129.900 €
Lokalita:
Sečovce
ADOMIS - Predám celoročne... ADOMIS - Predám celoročne obývateľnú chatu v mestskej časti Šaca, Košice - Šaca. Predám celoročne obývateľnú chatu v mestskej časti Šaca, Košice - Šaca. Chata je jednopodlažná, rozloha pozemku: 300m2, celková úžitková plocha: 40... Cena:
39.000 €
Lokalita:
Košice-Šaca
ADOMIS - predám stavebný... ADOMIS - predám stavebný pozemok, Čaňa, Košice - okolie, iba 11 km z Košíc. Ponúkam na predaj stavebný pozemok v strediskovej obci Čaňa, vzdialenosť 11 km z Košíc (most VSS). Pozemok sa nachádza v novej časti obce Čaňa.... Cena:
38.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predám stavebný... ADOMIS - predám stavebný pozemok, Čaňa, Košice - okolie, iba 11 km z Košíc. Ponúkam na predaj stavebný pozemok v strediskovej obci Čaňa, vzdialenosť 11 km z Košíc (most VSS). Pozemok sa nachádza v novej časti obce Čaňa.... Cena:
37.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS-Predám 3-izbový byt,... ADOMIS-Predám 3-izbový byt, Košice - Staré mesto, Floriánska ulica Ponúkame na predaj 3- izbový byt s loggiou v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Staré mesto, Floriánska ulica. Byt sa nachádza na 4/4... Cena:
115.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám naozaj pekný... ADOMIS - Predám naozaj pekný rodinný dom, ulica Chrastie, Košice - Sever s okrasnou záhradou. Predám naozaj krásny rodinný dom, ulica Chrastie, Košice - Sever s okrasnou záhradou Ak túžite bývať na okraji mesta Košice v upravenom rodinnom... Cena:
285.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - predám 1- izbový byt,... ADOMIS - predám 1- izbový byt, Košice - Sever, Cesta Pod Hradovou Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Sever, Cesta pod Hradovou. Byt sa nachádza na 4/6 poschodí,... Cena:
65.900 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok Košice – Krásna, lokalita Na močidlách. Predám stavebný pozemok Košice – Krásna, lokalita Na močidlách. Jedná sa o novú lokalitu, kde prebieha výstavba iba nových rodinných domov.... Cena:
57.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám 1- izbový... ADOMIS - predám 1- izbový tehlový byt, Košice - Sever, Národná Trieda Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v tehlovom dome v Košiciach, mestská časť Sever, Národná Trieda. Byt sa nachádza na 2/5... Cena:
61.200 €
Lokalita:
Košice-Sever