Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám poschodový... ADOMIS - Predám poschodový rodinný dom v obci Skároš, Košice – okolie Predám poschodový rodinný dom v obci Skároš, Košice – okolie, vzdialený od Košic - most VSS iba 18km. Pozemok s rozlohou: 700m2, rovinatý,... Cena:
115.000 €
Lokalita:
Skároš
ADOMIS - Predám tehlový rodinný... ADOMIS - Predám tehlový rodinný dom v obci Valaliky, Košice - okolie. Predám tehlový rodinný dom v obci Valaliky, vzdialenosť 6 km z Košíc. Dom má 4 izby, 1 kuchyňu, kúpeľňu s toaletou, 2x špajzu. Dom je postavený z... Cena:
86.000 €
Lokalita:
Valaliky
ADOMIS - predám tehlový 3-izbový... ADOMIS - predám tehlový 3-izbový byt v strediskovej obci Čaňa, Košice – okolie, 15 km z Košíc. Ponúkam pekný tehlový 3-izbový byt v strediskovej obci Čaňa, Košice – okolie, 15 km z Košíc. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch. Rozloha... Cena:
77.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predám 3–izbový... ADOMIS -  predám 3–izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice - Sever, Osobne vlastníctvo Ponúkam na predaj priestranný 3 – izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice - Sever, v lokalite oproti Vodárňam. Byt je v osobnom vlastníctve,... Cena:
105.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS-Predám 2-izbový byt,... ADOMIS-Predám 2-izbový byt, Košice - sídl.Ťahanovce, Bukureštská ulica Ponúkame na predaj 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídl. Ťahanovce, Bukureštská ulica. Byt sa nachádza na 2/8 posch., je po... Cena:
60.990 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS- Predám NOVOSTAVBA,... ADOMIS- Predám NOVOSTAVBA, 6-izbieb, okamžiteľne obývateľný dom, Košice - Krásna Ponúkam na predaj 6-izbovú novostavbu rodinného domu typu: bungalov, Košice - Krásna nad Hornádom. Dom je jednopodlažný, nachádza sa na kopci,... Cena:
180.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám rekreačnú chatu... ADOMIS - predám rekreačnú chatu na Ružíne, Margecany, Rolova Huta, okres Gelnica Ponúkam na predaj peknú rekreačnú chatu s vlastným pozemkom ohraničeným živým plotom v nádhernom a tichom prostredí obce Margecany, v blízkosti... Cena:
33.000 €
Lokalita:
Margecany
ADOMIS - Predám pražský 3-izbový... ADOMIS - Predám pražský 3-izbový byt, balkón, Trieda SNP, Košice - Západ, sídlisko Terasa Ponúkam na predaj „pražský“ 3-izbový byt, ul. Trieda SNP, Košice - Západ, sídlisko Terasa. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch a je kúpou... Cena:
92.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám chatu so... ADOMIS - predám chatu so záhradou v lokalite Sokoľ, Košice – okolie. Ponúkam na predaj chatu so záhradou v lokalite Sokoľ, Košice – okolie. Vzdialenosť do Košíc – Štadión Lokomotíva je iba 11km. Výmera pozemku... Cena:
15.000 €
Lokalita:
Sokoľ
ADOMIS-Predám 4-izbový byt,... ADOMIS-Predám 4-izbový byt, Košice - sídl. Nad Jazerom, Talinská ulica Ponúkame na predaj 4- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídlisko Nad Jazerom, Talinská ulica. Byt vznikol spojením dvoch 2-izbových... Cena:
98.000 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS-Predám 2-izbový byt,... ADOMIS-Predám 2-izbový byt, Košice - Juh, Panelová ulica Ponúkame na predaj 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Juh, Panelová ulica. Byt sa nachádza na 4/4 posch., orientácia... Cena:
69.700 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS-Predám 3-izbový byt,... ADOMIS-Predám 3-izbový byt, Košice - Juh, Jánošíkova ulica Ponúkame na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Juh, Jánošíkova ulica. Byt sa nachádza na 2/8 posch., orientácia... Cena:
91.990 €
Lokalita:
Košice-Juh