Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS – prenájom, 3-izb. byt,... ADOMIS – prenájom, 3-izb. byt, 85m2, Helsinská ulica, Košice Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt, Helsinská ulica, Košice, s celkovou rozlohou 85m2, na 4/7 s výťahom. V celom byte prebehla kompletná... Cena:
598 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS – Predaj 4 izbový byt... ADOMIS – Predaj 4 izbový byt priamo na Hlavnej ulici, Košice-Staré Mesto Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt, priamo na Hlavnej ulici, Košice – Centrum mesta, s celkovou rozlohou 91m2, na prvom poschodí s... Cena:
324.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám komerčný objekt... ADOMIS - Predám komerčný objekt pre výrobu / sklad v priemyselnom areáli, ulica Popradská, Košice - Západ Ponúkam Vám na predaj jednopodlažnú budovu využiteľnú pre účely výroby, opráv alebo skladovania o rozlohe 240 m2. Budova sa nachádza v areáli za... Cena:
185.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS-Predám pekný stavebný... ADOMIS-Predám pekný stavebný pozemok č.5 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy, 600m2,aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody, vhodný na stavbu chaty, chalupy, nachádzajúceho sa v blízkosti letného... Cena:
21.800 €
Lokalita:
Kysak
ADOMIS - Predám pekný stavebný... ADOMIS - Predám pekný stavebný č.6 pozemok uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,750m2, aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody, vhodný na stavbu chaty, chalupy, nachádzajúceho sa v blízkosti letného... Cena:
26.300 €
Lokalita:
Kysak
ADOMIS - rodinný dom 3-podlažný,... ADOMIS - rodinný dom 3-podlažný, 447m2, bazén, 2xkúpelňa, garáž, altánok, Vyšné Opátske, 2min do centra mesta Košice Ponúkame Vám na predaj nadštandardný exkluzívny veľmi pekný a útulný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite blízko centra,slepá ulica ,Vyšné Opátske,... Cena:
459.000 €
Lokalita:
Košice-Vyšné Opátske
REZERVOVANÉ: ADOMIS - ponúkame... REZERVOVANÉ: ADOMIS - ponúkame na predaj - pekný 4-izbový bungalov novostavba Kokšov Bakša REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v obci Kokšov-Bakša, vzdialenej iba 9 km od Košíc (most VSS), v štádiu... Cena:
159.000 €
Lokalita:
Kokšov-Bakša
ADOMIS - na predaj chata Ružín -... ADOMIS - na predaj chata Ružín - Čertovík, len 25km z Košíc Ponúkame Vám na predaj veľmi peknú chatu v nadštandarde , Veľký Folkmar, Ružín - Čertovík. Vzdialenosť priamo na chatu z Košíc (štadión... Cena:
99.000 €
Lokalita:
Veľký Folkmar
ADOMIS - PREDÁM 4-IZB... ADOMIS - PREDÁM 4-IZB NADŠTANDARDNÝ BUNGALOV 700m2, RUSKOV,2x KÚPELŇA, iba 14 km od Košíc. Ponúkam v exkluzívnom zastúpení na predaj RD typu Bungalov v obci RUSKOV, len 14 km od mesta Košice ( Košická Nová Ves), do samotného centra 17km.... Cena:
216.900 €
Lokalita:
Ruskov
ADOMIS - Novostavba posledný... ADOMIS - Novostavba posledný 4izbový nadštandardný bungalov, garáž, pri diaľnici Košice - Prešov,631m2,aj odpočet DPH,všetky siete,Beniakovce,VIP lokalita Ponúkame Vám na predaj posledný jedinečný bungalov - NOVOSTAVBA v stave Holodom so vstavanou garážou, vo veľmi lukratívnej novej časti blízko... Cena:
288.000 €
Lokalita:
Beniakovce
ADOMIS - 4-izb.rodinný dom -... ADOMIS - 4-izb.rodinný dom - NOVOSTAVBA, posledný Bungalov,Tramínová, Košice - Krásna Ponúkame na predaj v exkluzívnom zastúpení posledný bungalov rodinného domu v štádiu Holodom, Tramínová ulica, mestská časť Košice-Krásna. Výmera... Cena:
349.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
REZERVOVANÉ: ADOMIS - Iba 18... REZERVOVANÉ: ADOMIS - Iba 18 minút z Košíc - veľký 5-izbový bungalov 143 m2 s terasou a veľkým pozemkom, Vyšná Kamenica REZERVOVANÉ IBA 18 MINÚT JAZDY AUTOM OD SHOPBOX KOŠICE Ponúkame Vám na predaj novostavbu veľkého rodinného domu typu bungalov v obci Vyšná... Cena:
224.900 €
Lokalita:
Vyšná Kamenica