Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Ďurďošík nový bungalov... ADOMIS - Ďurďošík nový bungalov - pekný 4-izbový RD na predaj Na základe exkluzívnej zmluvy s majiteľom nehnuteľnosti ponúkame na predaj: Priestranný 4-izbový bungalov, v obci Ďurďošík, Košice - okolie.... Cena:
147.000 €
Lokalita:
Ďurďošík
ADOMIS -ponúkame na predaj 2 -... ADOMIS -ponúkame na  predaj 2 - podlažný útulný rodinný dom v obci Krasznokvajda, Maďarsko ADOMIS -ponúkame na predaj 2- podlažný útulný rodinný dom v obci Krasznokvajda , Maďarsko. Vlastníctvo: osobné . Vzdialenosť od Košíc cca... Cena:
38.900 €
Lokalita:
Krasznokvajda
ADOMIS - ponúka na predaj krásny... ADOMIS - ponúka na predaj krásny dvojgeneračný rodinný dom v obci Hačava okres Košice – okolie Obec Hačava leží vo východnej časti Slovenského krasu v doline Hájskeho potoka, blízkosti Hájskych vodopádov s dobrým napojením na hlavný... Cena:
103.950 €
Lokalita:
Hačava
ADOMIS - predám 3-izbový byt,... ADOMIS - predám  3-izbový byt, sídlisko KVP Košice, ulica Čordákova Ponúkam na predaj 3-izbový byt, ulica Čordákova - sídlisko KVP v Košiciach. Úžitková plocha bytu je 70 m2 + 4m2 loggia. Nachádza sa na 4/8... Cena:
118.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS – na predaj naozaj veľký... ADOMIS – na predaj naozaj veľký a pekný dom Košice - Pereš Formou exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj naozaj pekný a veľký rodinný dom, lokalita Košice – Pereš, ulica Bystrická. Celková... Cena:
429.000 €
Lokalita:
Košice-Pereš
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný pozemok na výstavbu RD, Nižná Kamenica Ponúkame Vám na predaj pekný rovinatý pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Nižná Kamenica. Výmera pozemku je celkovo 817 m2, z toho 109... Cena:
42.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný pozemok Vyšná Kamenica Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný pozemok v obci Vyšná Kamenica cca 19 km od Košíc. Výmera pozemku je 663 m2, klasifikovaný je t.č. ako záhrada... Cena:
25.000 €
Lokalita:
Vyšná Kamenica
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok  v obci Gyňov Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Gyňov. PARCELA IDEÁLNA NA VÝSTAVBU 3-4 RODINNÝCH DOMOV. Presná výmera pozemku je 2069 m2.... Cena:
165.000 €
Lokalita:
Gyňov
ADOMIS - predáme 3-izbový byt... ADOMIS - predáme 3-izbový byt 68m2, loggia 7m2, vo vyhľadávanej oblasti sídliska Železníky, Ostravská ulica, Košice Ponúkame Vám na predaj udržiavaný 3-izbový byt s nepravou loggiou na vyhľadávanom sídlisku nad Nemocnicou L.Pasteura, po čiastočnej rekonštrukcii.... Cena:
119.900 €
Lokalita:
Košice-Juh
Predám 1-izbový byt, 42m2,... Predám 1-izbový byt, 42m2, Palariková, AUPARK, Košice, aj so zariadením. Predám 1-izbový byt, Palariková, AUPARK, Košice, aj so zariadením. Ponúkam na predaj 1-izbový byt, vrátane celého zariadenia a vybavenia, tak... Cena:
118.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
REZERVE, ADOMIS - PREDÁM... REZERVE, ADOMIS - PREDÁM POSLEDNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, BUNGALOV, NIŽNÁ KAMENICA, iba 18 km od Košíc. Ponúkam na predaj posledný RD typu Bungalov v obci Nižná Kamenica, len 18 km od mesta Košice. Výmera pozemku : 846m2 Rozmery domu : 14,65 m X... Cena:
142.900 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - Ponúkame na predaj... ADOMIS - Ponúkame na predaj mezonet, v lokalite Malá Praha, Jarná ulica,  Košice – Staré mesto Ponúkame na predaj kompletne zariadený nadštandardný 3-izbový mezonet, Jarná ulica, Košice - Staré mesto, širšie centrum. Byt sa nachádza na 3... Cena:
228.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto