Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Bungalov, KOMPLETNE... ADOMIS -  Bungalov, KOMPLETNE DOKONČENÝ - Seňa, iba 13km z Košíc. DOM SA PREDÁVA KOMPLETNE DOKONČENÝ, AVŠAK BEZ KUCHYNSKEJ LINKY A BEZ KRBU (IBA PRÍPRAVA NA KRB). V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj -... Cena:
166.000 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - TAKÝTO DOM PRE VÁS... ADOMIS - TAKÝTO DOM PRE VÁS POSTAVÍME - Seňa, iba 13km z Košíc. TAKÝTO DOM PRE VÁS POSTAVÍME. V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj - novostavba 4–izbového rodinného domu, typu Bungalov, obec Seňa,... Cena:
166.000 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - prenájom kancelária,... ADOMIS - prenájom kancelária, administratíva, priestor, Dunajská ulica, Košice Ponúkam na prenájom: luxusné obchodné a kancelárske priestory, administratíva, priestor, ulica Dunajská, Košice, biznis centrum CASTOR BUSINESS... Cena:
11,00 €/m2/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom gastronómia,... ADOMIS - prenájom gastronómia, Dunajská ulica, Košice - západ Ponúkam na prenájom: luxusné obchodné a kancelárske priestory, administratíva, priestor, ulica Dunajská, Košice, biznis centrum CASTOR BUSINESS... Cena:
11,00 €/m2/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám 4-izb. rodinný... ADOMIS - predám 4-izb. rodinný dom, Čechovova ul. Košice Nad Jazerom, 2x kúpeľňa, dvojgaráž, altánok... Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s úctihodnou obytnou plochou na dokončenie, na konci Sídliska Nad Jazerom, v starej časti pôvodnej obce Košice -... Cena:
142.990 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predaj pozemku na... ADOMIS - predaj pozemku na priemyselné/komerčné účely oproti OC Optima, Košice - JUH Ponúkam na predaj veľký stavebný pozemok o rozlohe 17 308 m2 v Košiciach, katastrálne územie Južné mesto. Pozemok je blízko 4 prúdovej komunikácie... Cena:
35,00 €/m2
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predám veľký 7-izbový... ADOMIS - predám veľký 7-izbový dom v Slavošovciach, okres Rožňava Ponúkame Vám na predaj 7-izbový rodinný dom v Slavošovciach, kolaudovaný v roku 1990, ktorého zastavaná plocha a nádvorie má 472 m2, podlahová... Cena:
64.900 €
Lokalita:
Slavošovce
REZERVOVANÉ, KE-117, novostavba... REZERVOVANÉ, KE-117, novostavba bungalov Nižná Kamenica s originálnym architektonickým poňatím Ponúkame na predaj peknú novostavbu rodinného domu typu bungalov v obci Nižná Kamenica, v stave dokončenosti holodom, pričom po jeho kúpe je... Cena:
145.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - predaj útulného 1,5-izb... ADOMIS - predaj útulného 1,5-izb bytu, 36m2, ulica Ludmanská, Košice Ponúkame na predaj pekný 1,5-izbový byt (prerobený na 2-izbový) v Košiciach – ulica Ludmanská, Južné mesto. Byt sa nachádza na 1/12 poschodí, s... Cena:
89.900 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - prenájom priemyselného... ADOMIS - prenájom priemyselného pozemku, Veľká Ida Ponúkame Vám na prenájom priemyselný pozemok o výmere 6370 m2 pred obcou Veľká Ida, vedľa U.S. STEELU. Pozemok je situovaný v oplotenom areáli, je... Cena:
2.000 €/mesiac
Lokalita:
Veľká Ida
ADOMIS - predáme pekný 4-izbový... ADOMIS - predáme pekný 4-izbový byt, 80 m2, Bidovce Ponúkame Vám na predaj pekný veľký 4 izbový byt, stredisková obec Bidovce, nachádzajúci sa v kľudnej časti obce pri futbalovom ihrisku v 3... Cena:
82.000 €
Lokalita:
Bidovce
Predáme novostavba 4-izbový... Predáme novostavba 4-izbový  Bungalov, pri jazere, obec Čaňa, iba 10 km od Košíc Ponúkam Vám na predaj pekný rodinný dom typu Bungalov, obec ČAŇA, iba 10km od mostu VSS (10minút jazdy autom). Z OKIEN DOMU JE VÝHĽAD PRIAMO NA... Cena:
118.900 €
Lokalita:
Čaňa