Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predáme 3izbový... ADOMIS - predáme 3izbový bezbariérový byt 76m2 v historickom centre Košíc, výťah, parkovanie v uzatvorenom dvore, pivnica, Hlavná ulica. Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v TOP lokalite, v samom srdci mesta, mestská časť Košice-Staré Mesto, roh Pribinovej a Hlavnej ulice, priamo... Cena:
255.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme nadštandardný... ADOMIS - predáme nadštandardný 4izbový byt - mezonet v podkroví 138m2, 2x kúpelńa,parkovanie vo dvore,historická budova, Košice centrum, Mlynská ulica. Ponúkame vám na predaj neštandardný 4-izbový tehlový podkrovný byt s perfektnou lokalizáciou a možným parkovaním vo dvore, historická budova na... Cena:
305.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme 3izbový... ADOMIS - predáme 3izbový priestranný byt 127m2 v centre mesta, len 100m od Dómu Sv. Alžbety, Hlavná ulica Košice. Ponúkame vám na predaj nadštandardný podkrovný mezonetový 3-izbový byt v historickej budove na Hlavnej ulici v Košiciach, len 100 metrov od Dómu... Cena:
305.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Kancelárie na prenájom,... ADOMIS - Kancelárie na prenájom, 1.poschodie, Košice, Františkánska ul., Staré Mesto Ponúkam na prenájom šesť kancelárskych priestorov, ulica Františkánska, Košice – Staré Mesto. Kancelárie sú na 1.poschodí a majú výmeru 18,1 m2,... Cena:
14,42 €/m2/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme 3-izbový... ADOMIS - predáme 3-izbový mezonet 68m2, výťah,parkovanie vo dvore,pivnica,historická budova, Hlavná ulica Košice centrum. Ponúkame vám na predaj 3-izbový mezonetový byt 68m2 v centre Košíc v historickej budove na Hlavnej ulici, s vlastným parkovaním vo dvore. Výmera... Cena:
205.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Kancelárie na prenájom,... ADOMIS - Kancelárie na prenájom, 2.poschodie, Košice, Františkánska ul., Staré Mesto Ponúkam na prenájom štyri kancelárske priestory, ulica Františkánska, Košice – Staré Mesto. Kancelárie sú na 2.poschodí a majú výmeru 11 m2, 12,3... Cena:
16,20 €/m2/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - REPREZENTATÍVNE... ADOMIS - REPREZENTATÍVNE kancelárie na prenájom, podkrovie, Košice, Františkánska ul., Staré Mesto Ponúkam na prenájom dve kancelárske priestory, ulica Františkánska, Košice – Staré Mesto. Kancelárie sú v podkroví, na 3.poschodí, majú výmeru... Cena:
20,60 €/m2/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Kancelárie na prenájom,... ADOMIS - Kancelárie na prenájom, prízemie, Košice, Františkánska ul., Staré Mesto Ponúkam na prenájom tri kancelárske priestory, ulica Františkánska, Košice – Staré Mesto. Kancelárie sú na prízemí a majú výmeru 30,4 m2, 18,6 m2,... Cena:
15,00 €/m2/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
Na predaj 2-izbový veľký byt,... Na predaj 2-izbový veľký byt, ulica Fábryho, Košice - Dargovských hrdinov Ponúkam na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Fábryho ulici na sídlisku Dargovských hrdinov, Košice. Úžitková plocha bytu je 59 m2 + 3 m2... Cena:
123.000 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - predáme 5izbový... ADOMIS -  predáme 5izbový byt,3-podlažný(mezonet),dvojgaráž,uzamknuté parkovanie,2x kúpelňa,2x balkón,TOP lokalita, Brezová ulica, Košice. Ponúkame na predaj veľmi pekný 5-izbový 3-podlažný byt, začínajúci na 2.podlaží obytného domu so šikmou strechou, končiaci na 4.podlaží, dvojgaráž,... Cena:
394.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok s platným stavebným povolením na výstavbu 2-podlažného domu, 74.900Eur,TOP lokalita obce Čaňa - Košice okolie. Pripravujeme pre vás na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok na okamžitú výstavbu 2- podlažného rodinného domu, vo vyhľadávanej... Cena:
74.900 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - PREDÁM POSLEDNÝ... ADOMIS - PREDÁM POSLEDNÝ NADŠTANDARDNÝ 5-IZB.BUNGALOV,FOTOVOLTAIKA,REKUPERÁCIA,KLÍMA,PLOT, VŠETKY SIETE, obec Ďurkov, 611m2, iba 15 km od Košíc. Ponúkam exkluzívne na predaj novostavbu RD typu Bungalov 5izbový s fotovoltaikou, rekuperácioul,centrálnou klìmou,tepelným čerpadlom,krbom na DO s... Cena:
329.000 €
Lokalita:
Ďurkov