Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty - 2 izbový byt

Adomis - prenájom 2-izbový... Adomis - prenájom 2-izbový byt,41m2, + 2x loggia, Sídlisko nad jazerom, Ždiarska ulica, Košice Ponúkame Vám na dlhodbý prenájom v exkluzívnom zastúpení dispozične pozmenený 1,5 izbový byt na byt 2 - izbový so samostatnou spálňou, sídlisko... Cena:
549 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - Predáme vyhľadávaný byt... ADOMIS - Predáme vyhľadávaný byt 1,5 izbový 43m2 - Pražák s veľkou loggiou, TOP lokalita sídliska Terasa,Moldavská ulica, Košice Ponúkame Vám na predaj len u nás pekný a udržiavaný rekonštruovaný 1,5 izbový byt Pražského typu na sídlisku Košice-Západ, stále vyhľadávaná TOP... Cena:
143.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predáme 2-izbový... ADOMIS - Predáme 2-izbový tehlový byt, 51m2, ulica Panelová, Košice - Juh Ponúkame Vám na predaj priestranný čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej TOP lokalite, na Panelovejj ulici, Košice- JUH.... Cena:
149.900 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - na predaj 2-izbový byt... ADOMIS - na predaj 2-izbový byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Ponúkam Vám na predaj 2-izbový byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Úžitková plocha bytu je 55m2, nachádza sa na 3/5 poschodí... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Ponúkam Vám na prenájom 2-izbový byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Úžitková plocha bytu je 55m2, nachádza sa na 3/5... Cena:
680 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám pekný 2 - izbový... ADOMIS - Predám pekný 2 - izbový apartmán v 5 * Sunset rezorte v Pomorie, Bulharsko Ponúkam Vám na predaj pekný 2 - izbový apartmán v 5 * Sunset rezorte v Pomorie, Bulharsko. Apartmán ma 75m2 a nachádza sa na 2/6 poschodí s... Cena:
54.000 €
Lokalita:
ADOMIS - hľadáme na prenájom 2... ADOMIS - hľadáme na prenájom 2 izbový byt, Košice - blízke centrum Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Staré Mesto, alebo na Severe, prípadne na Terase. Cena:... Cena:
400 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto