Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty - 2 izbový byt

ADOMIS-Predám 2-izbový byt,... ADOMIS-Predám 2-izbový byt, Košice - sídl. Darg. Hrd./Furča/, ulica kpt. Jaroša Ponúkame na predaj 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Darg. Hrdinov/Furča/, ulica kpt. Jaroša. Byt má rozlohu 58 m2 +... Cena:
89.900 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - Predám veľký 85m2 2 –... ADOMIS - Predám veľký 85m2  2 – izbový tehlový byt s balkónom aj loggiou, Svätoplukova ulica, Košice - Staré mesto Ponúkam na predaj veľký 2 – izbový tehlový byt na Svätoplukovej ulici v Košiciach – Staré mesto. Svätoplukova ulica sa nachádza v blízkosti... Cena:
109.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS-Predám 2-izbový byt,... ADOMIS-Predám 2-izbový byt, Košice - sídl.Ťahanovce, Bukureštská ulica Ponúkame na predaj 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídl. Ťahanovce, Bukureštská ulica. Byt sa nachádza na 2/8 posch., je po... Cena:
60.990 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS-Predám 2-izbový byt,... ADOMIS-Predám 2-izbový byt, Košice - Juh, Panelová ulica Ponúkame na predaj 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Juh, Panelová ulica. Byt sa nachádza na 4/4 posch., orientácia... Cena:
69.700 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predám 2- izbový... ADOMIS - predám 2- izbový tehlový byt, Košice - Staré mesto, Haviarska ulica Ponúkame na predaj 2 - izbový byt v osobnom vlastníctve v tehlovom dome v Košiciach, mestská časť Staré mesto, Haviarska ulica. Byt sa nachádza na... Cena:
85.700 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predám tehlový 2 – izb.... ADOMIS - predám tehlový 2 – izb. byt, Krivá, Košice - Juh Ponúkam na predaj 2 - izb. byt, Krivá, Košice - JUH. Nachádza sa na 2. poschodí, s rozlohou 59m2, nemá balkón. Byt je kompletne zrekonštruovaný. V... Cena:
87.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Tehlový 2 – izb. byt,... ADOMIS - Tehlový 2 – izb. byt, dlhodobý prenájom, Krivá, Košice - Juh Ponúkam na prenájom 2 - izb. byt, Krivá, Košice - JUH. Celková rekonštrukcia bytu, nachádza sa na 2p, rozloha: 59m2, nemá balkón. V byte je kumbál,... Cena:
550 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, ulica Slovenskej Jednoty, Košice - Sever. Ponúkam Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt, ulica Slovenskej Jednoty, Košice - Sever. Úžitková plocha bytu je 54m2. Nachádza sa na... Cena:
400 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS-Predám 2-izbový byt,... ADOMIS-Predám 2-izbový byt, Košice - sídl. Darg. Hrd./Furča/, Ovručská ulica Ponúkame na predaj 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Darg. Hrdinov/Furča/, Ovručská ulica. Byt má rozlohu 58 m2 +... Cena:
70.990 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - predám 2- izbový... ADOMIS - predám 2- izbový tehlový byt, Košice - Sever, Tomášikova ulica Ponúkame na predaj 2 - izbový tehlový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Sever, Tomášikova ulica. Byt sa nachádza na vyv.príz./3... Cena:
92.800 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - na predaj 2-izbový byt... ADOMIS - na predaj 2-izbový byt 43 m2, Košice - Staré mesto, Slovenskej Jednoty, lukratívna lokalita Ponúkame na predaj 2-izbový zrekonštruovaný byt, v lukratívnej štvrti na ulici Slovenskej Jednoty, Košice-Staré mesto. Nachádza sa na 5/8... Cena:
70.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový luxusný byt v centre - Košice. Ponúkam na prenájom kompletne zariadený luxusný 2-izbový byt v novostavbe v centre mesta, ulica Kupeckého, Košice. Úžitková plocha bytu je 55m2,... Cena:
900 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto