Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty - 2 izbový byt

ADOMIS - prenájom 2-izbového... ADOMIS -  prenájom 2-izbového bytu po rekonštrukcii,2x loggia, kompletne zariadený, Tatranská ulica, Košice Ponúkame na prenájom 2 izbový byt + 2x LOGGIA vo vyhľadávanej lokalite v centre mesta na TATRANSKEJ ulici, Košice Staré Mesto Výmera : 52... Cena:
530 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s... ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s terasou a predzáhradkou, Novostavba Ponúkame Vám odstúpenie 2 izbového bytu v projekte "Rezidencia ALBELLI". Byt je situovaný v novovybudovanej Rezidencii Albelli, v sekcii 3.... Cena:
151.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s... ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s predzáhradkou, Novostavba Povrazy, Košice KVP Ponúkam Vám odstúpenie 2 izbového bytu v projekte POVRAZY REZIDENCIA KVP. Byt je situovaný v novovybudovanej mestskej časti Povrazy na sídlisku... Cena:
161.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s... ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s balkónom, Novostavba Povrazy Ponúkam Vám odstúpenie 2 izbového bytu v projekte POVRAZY REZIDENCIA KVP. Byt je situovaný v novovybudovanej mestskej časti Povrazy na sídlisku... Cena:
135.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS - prenájom 2-izbového... ADOMIS - prenájom 2-izbového bytu, 71m2, 2xbalkón, ulica Ludmanská, Košice Ponúkam na prenájom pekný slnečný, priestranný, zrekonštruovaný 2–izbový byt, ulica Ludmanská, Košice. Rozloha bytu vrátane dvoch loggií je 71,6... Cena:
600 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predám veľký 2-izbový... ADOMIS - predám veľký 2-izbový byt, 71m2, 2xbalkón, ulica Ludmanská, Košice Ponúkam na predaj pekný slnečný, priestranný, zrekonštruovaný 2–izbový byt, ulica Ludmanská, Košice. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch,... Cena:
134.900 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - prenájom FOR RENT,... ADOMIS - prenájom FOR RENT, 2-izb.byt, ul.Odborárska. Košice – Sever, Ponúkam na prenájom 2-izbový tehlový byt, Košice – Sever, ulica Odborárska. Kompletne zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt, bez balkóna.... Cena:
490 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS – ponuka na predaj 2-... ADOMIS – ponuka na predaj  2- izbový byt  v Medzeve Ponúkame na predaj 2 -izbový byt bez balkóna, Sídlisko Mladosť – Medzev. Byt sa nachádza na prízemí v panelovom 3 poschodovom bytovom dome bez... Cena:
32.990 €
Lokalita:
Medzev
ADOMIS – Predaj 2-izb. byt,... ADOMIS – Predaj 2-izb. byt, 55m2, Boženy Němcovej, Košice I Ponúkame na predaj 2 izbový, ulica Boženy Němcovej, Košice- Sever. Byt sa nachádza na 3/11, s celkovou plochou 55m2, byt je v osobnom vlastníctve.... Cena:
112.400 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - ponúkam na predaj veľký... ADOMIS - ponúkam na predaj veľký 2-izbový byt, ulica Bencúrova, Košice-Staré Mesto. Ponúkam na predaj veľký, tehlový 2 izbový byt Košice-Staré Mesto, Bencúrova ulica. Úžitková plocha bytu je 73 m2. Nachádza sa na 1/3 poschodí.... Cena:
128.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - novostavba Zelená stráň... ADOMIS - novostavba Zelená stráň - NOVÉ BYTY,  III.ETAPA NOVÉ BYTY III.ETAPA Nepremeškajte príležitosť medzi prvými si rezervovať nový byt v novej III.Etape výstavby projektu ZELENÁ STRÁŇ. Začiatok... Cena:
103.040 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - hľadáme na prenájom 2... ADOMIS - hľadáme na prenájom 2 izbový byt, Košice - blízke centrum Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Staré Mesto, alebo na Severe, prípadne na Terase. Cena:... Cena:
400 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto