Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty - 2 izbový byt

ADOMIS - predáme 2izbový veľký... ADOMIS - predáme 2izbový veľký byt 72m2, loggia 2x, v blízkosti OC Aupark, Jantárová, Košice. Predáme veľký 2-izbový byt s dvomi loggiami v blízkom centre, len 2min od OC Aupark, roh Jantárovej a Palárikovej ulice, Košice. Dispozícia bytu... Cena:
149.500 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS- 2izbový tehlový byt,... ADOMIS- 2izbový tehlový byt, 57m2, Jilemnického ulica, tichá lokalita s parkom, Košice Ponúkame Vám na predaj veľký 2izbový byt vo výnimočnej lokalite, obkolesenej zeleňou, blízke centrum mesta, Jilemnického ulica Košice Výmera :... Cena:
135.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, Inovecká ulica, Košice - Nová Terasa. Ponúkam Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe, ulica Inovecká, Košice –Nová Terasa.III etapa Úžitková plocha bytu je... Cena:
700 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám pekný 2 - izbový... ADOMIS - Predám pekný 2 - izbový apartmán v 5 * Sunset rezorte v Pomorie, Bulharsko Ponúkam Vám na predaj pekný 2 - izbový apartmán v 5 * Sunset rezorte v Pomorie, Bulharsko. Apartmán ma 75m2 a nachádza sa na 2/6 poschodí s... Cena:
54.000 €
Lokalita:
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Ponúkam Vám na prenájom 2-izbový byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Úžitková plocha bytu je 55m2, nachádza sa na 3/5... Cena:
620 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - hľadáme na prenájom 2... ADOMIS - hľadáme na prenájom 2 izbový byt, Košice - blízke centrum Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Staré Mesto, alebo na Severe, prípadne na Terase. Cena:... Cena:
400 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto