Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty - 2 izbový byt

ADOMIS - predám 2- izbový byt -... ADOMIS - predám 2- izbový byt - Novostavba, 60m2, Na hore, Sídlisko Dargov.hrdinov, Košice Ponúkame Vám exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt, s možnosťou jednoduchého predelenia priečkou na 2,5 izbový, mestská časť Sídlisko... Cena:
127.500 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - Predám pekný 2-izbový... ADOMIS - Predám pekný 2-izbový byt v novostavbe, ulica Fatranská , Košice-Západ Ponúkam Vám na predaj 2-izbový byt v novostavbe ulica Fatranská, Košice – Nová Terasa I etapa. Úžitková plocha bytu je 55m2 + 8m2 loggia.... Cena:
190.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Ponúkam Vám na prenájom 2-izbový byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Úžitková plocha bytu je 55m2, nachádza sa na 3/5... Cena:
620 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom FOR RENT,... ADOMIS - prenájom FOR RENT, 2-izb.byt, ul.Odborárska. Košice – Sever, Ponúkam na prenájom 2-izbový tehlový byt, Košice – Sever, ulica Odborárska. Kompletne zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt, bez balkóna.... Cena:
490 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, Strážovská ulica , Košice - Nová Terasa. Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený luxusný 2-izbový byt v novostavbe, Strážovská ulica, Košice –Nová Terasa. Úžitková plocha bytu je... Cena:
650 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - veľký 2-izb.byt, 56m2,... ADOMIS - veľký 2-izb.byt, 56m2, Študentská, Košice-Sever Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Študentská ulica, Košice- Sever. Byt sa nachádza na 3/5, s celkovou plochou 56m2, v osobnom vlastníctve, pôvodný... Cena:
109.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s... ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s predzáhradkou, Novostavba Povrazy, Košice KVP Ponúkam Vám odstúpenie 2 izbového bytu v projekte POVRAZY REZIDENCIA KVP. Byt je situovaný v novovybudovanej mestskej časti Povrazy na sídlisku... Cena:
161.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS - predám 2-izb byt, 52m2,... ADOMIS - predám 2-izb byt, 52m2, Sofijská ulica, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Ponúkame Vám na predaj slnečný, zrekonštruovaný 2-izbový byt, v lokalite Košice- Sídlisko Ťahanovce, Sofijská ulica s krásnym výhľadom. Rozloha... Cena:
94.900 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS - hľadáme na prenájom 2... ADOMIS - hľadáme na prenájom 2 izbový byt, Košice - blízke centrum Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Staré Mesto, alebo na Severe, prípadne na Terase. Cena:... Cena:
400 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto