Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predám rodinný dom,... ADOMIS - predám rodinný dom, Košice – Barca, časť Svetlá Pustá. Ponúkam na predaj rodinný dom, Košice – Barca, časť Svetlá Pustá. Pozemok s rozlohou: 500m2, je rovinatý, slnečný, oplotený. Dom je 20-ročný,... Cena:
160.000 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS dom, Košice - Barca ADOMIS  dom, Košice - Barca Predám dvojpodlažný rodinný dom v Barci, Košice. Pozemok s rozlohou: 595 m 2. Dom je v dobrom zachovalom, pôvodnom stave, podpivničený.... Cena:
152.000 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - predám poschodový dom,... ADOMIS - predám poschodový dom, Košické Olšany, Košice – okolie, vzdialenosť 6 km z Košíc, cca 5 min jazdy autom Ponúkam na predaj pekný poschodový rodinný dom, Košické Olšany, Košice – okolie, vzdialenosť 6 km z Košíc, cca 5 min jazdy autom. Dom sa nachádza... Cena:
159.000 €
Lokalita:
Košické Oľšany
ADOMIS - Predám 3 izbový byt,... ADOMIS - Predám 3 izbový byt, Čapajevova ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt s loggiou v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ/Terasa/, Čapajevova ulica. Byt sa nachádza na... Cena:
94.900 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, ulica  Stražovská. , Košice - Nová terasa II. Ponúkam Vám na prenájom kompletne zariadený luxusný 2-izbový byt v novostavbe, ulica Stražovská , Košice - Nová Terasa II. Úžitková plocha bytu je... Cena:
690 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj novostavbu na kľúč, Bidovce *** REZERVOVANÉ *** Ponúkame na predaj pekný rodinný dom v strediskovej obci Bidovce, v novovybudovanej zástavbe rodinných domov, 15 km od Košíc.... Cena:
128.000 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS - predáme peknú... ADOMIS - predáme peknú novostavbu Bidovce *** REZERVOVANÉ *** Ponúkame na predaj pekný rodinný dom v strediskovej obci Bidovce, v novovybudovanej zástavbe rodinných domov, 15 km od Košíc.... Cena:
97.900 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS – na predaj naozaj veľká... ADOMIS – na predaj naozaj veľká a pekná vila Košice - Pereš Formou exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj naozaj peknú a veľkú luxusnú vilu – rodinný dom, lokalita Košice – Pereš, ulica... Cena:
549.000 €
Lokalita:
Košice-Pereš
ADOMIS - Predám veľký dom, obec... ADOMIS - Predám veľký dom, obec Herľany, Košice - okolie Predám dvojgeneračný dom, obec Herľany, Košice - okolie, vzdialenosť 25 km z Košíc. Dom je dvojposchodový, komplet podpivničený. Dispozícia... Cena:
153.000 €
Lokalita:
Herľany
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom, Vyšné Opátske, krásne miesto, s mestom ako na dlani Ponúkame na predaj rodinný dom v lukratívnej časti Košíc, na Dubovej ulici, Vyšné Opátske. Jedná sa o zachovalý 3 izbový dom zo šesťdesiatych... Cena:
159.000 €
Lokalita:
Košice-Vyšné Opátske
ADOMIS - predáme pozemok... ADOMIS - predáme pozemok výhľadovo na výstavbu RD, vhodné ako investícia,  Nižná Kamenica Predávame tento slnečný a rovinatý pozemok v Nižnej Kamenici, na tichom mieste, s výmerou takmer 7 árov. Pozemok má šírku 13,5 m a jeho dĺžka je... Cena:
9.990 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - predáme pekný a útulný... ADOMIS - predáme pekný a útulný rodinný dom v obci Čakanovce, s veľkým pozemkom Ponúkame Vám na predaj tento pekný rodinný dom nachádzajúci sa v Čakanovciach vzdialených 17 km od Košíc. Jedná sa o nehnuteľnosť vo výbornom... Cena:
140.000 €
Lokalita:
Čakanovce