Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predám 1,5-izbový byt... ADOMIS - predám 1,5-izbový byt 42 m2, Košice - Juh, Rosná ulica,vyhľadávaná lokalita. Ponúkam na predaj pekný 1,5-izbový byt v osobnom vlastníctve, ulica Rosná, Košice - Juh. Nachádza sa na 3/13 poschodí s dvoma loggiami 7m2 s... Cena:
76.500 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS-Predám 1-izbový byt,... ADOMIS-Predám 1-izbový byt, Košice - sídl. Nad Jazerom, Kaspická ulica Ponúkame Vám na predaj 1- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídlisko Nad Jazerom, Kaspická ulica. Byt sa nachádza na 1/7 posch.,... Cena:
47.900 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - predáme krásny pozemok... ADOMIS - predáme krásny pozemok Vyšná Kamenica Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Vyšná Kamenica vzdialenej 19 km od Košíc (20 minút autom). Jedná sa o... Cena:
dohodou
Lokalita:
Vyšná Kamenica
ADOMIS - Predám peknú murovanú... ADOMIS - Predám peknú murovanú chatu, v obci Čečejovce Seleška, Košice – okolie. Predám peknú murovanú chatu, v obci Čečejovce Seleška, Košice – okolie, vzdialenosť 25 km od Košíc. Chata je v osobnom vlastníctve, nachádza sa v... Cena:
25.000 €
Lokalita:
Čečejovce
ADOMIS- PREDÁM - Stavebný... ADOMIS- PREDÁM - Stavebný pozemok v obci Bačkov - Košice - okolie Ponukám na predaj stavebný pozemok v obci Bačkov. Stavebný pozemok s rozlohou 1261 m2, šírka / 22m2 /, je slnečný, rovinatý. IS – všetky. Obec... Cena:
10.500 €
Lokalita:
Bačkov
ADOMIS-Predám 2-izbový tehlový... ADOMIS-Predám 2-izbový tehlový byt, Košice - Staré mesto, ul. Čsl. armády Ponúkame na predaj 2- izbový tehlový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Staré mesto, ul. Čsl. armády. Byt sa nachádza na 2/4... Cena:
86.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS- Predám NOVOSTAVBA,... ADOMIS- Predám NOVOSTAVBA, 6-izbieb, okamžiteľne obývateľný dom, Košice - Krásna REZERVOVANE: Ponúkam na predaj 6-izbovú novostavbu rodinného domu typu: bungalov, Košice - Krásna nad Hornádom. Dom je jednopodlažný,... Cena:
180.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predám 2-izbový tehlový... ADOMIS - Predám 2-izbový tehlový byt, ulica Park Angelinum, Košice Ponúkam na predaj 2-izbový tehlový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ulica Park Angelinum, Košice. Byt je priestranný a slnečný, 65m2 + terasa 11m2... Cena:
94.900 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Ondavská ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Ondavská ulica. Byt sa nachádza na prízemí/7... Cena:
48.900 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Prenájom FOR RENT 1izb.... ADOMIS - Prenájom FOR RENT 1izb. Apartmán, Hviezdoslavova ulica - Košice - Staré Mesto Ponúkame na prenájom 1 izbový apartmán, na Hviezdoslavovej ulici, Košice - Staré Mesto, s úžitkovou plochou 75 m2, plus terasa. Nachádza sa na 4.... Cena:
600 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predám pekný 3 –... ADOMIS - predám  pekný 3 – izbový byt, 74m2, balkón, ul. Na Okulke, Vranov Nad Topľou. Ponúkam na predaj pekný 3 – izbový byt, ul. Na Okulke, Vranov Nad Topľou. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 74 m2, byt sa nachádza na... Cena:
dohodou
Lokalita:
Vranov nad Topľou
ADOMIS - prenájom 4-izbový byt s... ADOMIS - prenájom 4-izbový byt s loggiou o rozlohe 82m2, ulica Berlínska, Košice, nová kompletná rekonštrukcia Ponúkam na prenájom 4-izbový byt s loggiou o rozlohe 82m2, ulica Berlínska, Košice – sídlisko Ťahanovce. Byt je po novej kompletnej rekonštrukcii... Cena:
550 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce