Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 1... ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 1 na kľúč, Nižná Hutka, 490m2, iba 3 km od Košíc. Ponúkame vám na predaj veľmi útulný rodinný dom Novostavbu typu Bungalov, v momentálnom štádiu Holodom, ale vo finále je s ukončením na Kľúč, v... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Nižná Hutka
ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s... ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s terasou a predzáhradkou, Novostavba Ponúkame Vám odstúpenie 2 izbového bytu v projekte "Rezidencia ALBELLI". Byt je situovaný v novovybudovanej Rezidencii Albelli, v sekcii 3.... Cena:
151.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s... ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s predzáhradkou, Novostavba Povrazy, Košice KVP Ponúkam Vám odstúpenie 2 izbového bytu v projekte POVRAZY REZIDENCIA KVP. Byt je situovaný v novovybudovanej mestskej časti Povrazy na sídlisku... Cena:
161.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS - PREDÁM NADŠTANDARDNÝ... ADOMIS - PREDÁM NADŠTANDARDNÝ 5-izb.BUNGALOV1 HOLODOM, obec Ďurkov, 611m2, iba 15 km od Košíc. Ponúkam exkluzívne na predaj budúcu novostavbu RD typu Bungalov v štádiu HRUBÁ STAVBA, HOLODOM alebo NA KĽÚĆ, len 15 km od mesta Košice cez... Cena:
186.900 €
Lokalita:
Ďurkov
ADOMIS - PREDÁM NADŠTANDARDNÝ... ADOMIS - PREDÁM NADŠTANDARDNÝ 5-izb.BUNGALOV2, obec Ďurkov, 611m2, iba 15 km od Košíc. Ponúkam exkluzívne na predaj budúcu novostavbu RD typu Bungalov2 v štádiu HRUBÁ STAVBA, HOLODOM alebo NA KĽÚĆ, len 15 km od mesta Košice cez... Cena:
141.900 €
Lokalita:
Ďurkov
Reserve, ADOMIS - Predám... Reserve, ADOMIS - Predám stavebný pozemok na výstavbu RD, aj dvojdom, 888m2, nová časť Záhumnie, Košice - Krásna Ponúkame vám na predaj bezkonkurenčný stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu, šírkou dostatočnou aj na výstavbu dvojdomu, Košice, časť... Cena:
140.800 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok na výstavbu domu, aj na dvojdom, so starším domom,1400m2, Košice  - PEREŠ Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu,poprípade alebo aj dvojdomu, Perešská ulica, blízko hlavného ťahu s rýchlou... Cena:
211.900 €
Lokalita:
Košice-Pereš
ADOMIS - Prenájom priestorov -... ADOMIS - Prenájom priestorov - rodinný dom na komerčné účely,120m2,garáž+parkovanie pre 4autá vo dvore,Rastislavova ulica, Košice Ponúkame Vám len u nás na dlhodobý prenájom komerčné priestory v rodinnom dome po kompletnej vnútornej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite... Cena:
1.190 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Prenájom 3-ízbový... ADOMIS - Prenájom 3-ízbový rodinný dom,rekonštrukcia,120m2,garáž+parkovanie pre 4autá vo dvore,veľká záhrada 900m2,Rastislavova ulica, Košice Ponúkame Vám len u nás na dlhodobý prenájom pekný udržiavaný 3izbový rodinný dom po kompletnej vnútornej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite... Cena:
1.190 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám 4-izbový rodinný... ADOMIS - Predám 4-izbový rodinný dom, jednopodlažný,1400m2, čiastočná rekonštrukcia, Košice  - PEREŠ. Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po kompletnej vnútornej rekonštrukcii, Perešská ulica, blízko hlavného ťahu s rýchlou dostupnosťou do Košíc.... Cena:
211.900 €
Lokalita:
Košice-Pereš
ADOMIS -ponúkame na predaj 2 -... ADOMIS -ponúkame na  predaj 2 - podlažný útulný rodinný dom v obci Krasznokvajda, Maďarsko ADOMIS -ponúkame na predaj 2- podlažný útulný rodinný dom v obci Krasznokvajda , Maďarsko. Vlastníctvo: osobné . Vzdialenosť od Košíc cca... Cena:
39.400 €
Lokalita:
Krasznokvajda
ADOMIS - Predám exkluzívny... ADOMIS - Predám exkluzívny 6,5-izbový rodinný dom 2podlažný, NOVOSTAVBA,745m2, Vínna ulica, Košice - Krásna Ponúkame v exkluzívnom zastúpení na predaj viac ako nadštandard 2-podlažný rodinný poschodový dom, novostavba, v štádiu HOLODOM ( po dohode aj na... Cena:
325.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna