Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS – predám pozemok pre RD,... ADOMIS – predám pozemok pre RD, v lukratívnej tichej lokalite Kalvária, Košice Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 779 m2 v lukratívnej tichej lokalite Kalvária – Košice I, s orientáciou na JUH a nádherným výhľadom... Cena:
160 €/m2
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS- PREDÁM - pozemok -... ADOMIS-  PREDÁM - pozemok - Košická Nová Ves - Košice-Košická Nová Ves Ponúkame na predaj stavebné pozemky v Košiciach, časť Košická Nová Ves, vo výmere 2800 a šírka 16m.. V dosahu sú všetky IS. Cena : 44,81 €m2... Cena:
125.468 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - Predám pozemok na... ADOMIS - Predám pozemok na Ružíne, Košice - okolie Predám pozemok na Ružíne, Košice - okolie, 20 km z Košíc. Rozloha pozemku: 421 m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti lesa, je rovinatý, slnečný pri... Cena:
17.000 €
Lokalita:
Malá Lodina
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok v obci Bočiar, Košice – okolie. Predám stavebný pozemok v obci Bočiar, Košice – okolie. Pozemok s rozlohou: 5 449 m2, približne 52x110m. Siete - plyn, voda, el. sú na susednom... Cena:
18,40 €/m2
Lokalita:
Bočiar
ADOMIS-Predám 1,5-izbový byt,... ADOMIS-Predám 1,5-izbový byt, Košice - sídl. Dargovských Hrdinov/Furča/, Jaltská ulica Ponúkame na predaj veľmi pekný, vkusne zrekonštruovaný 1,5-izbový byt v osobnom vlastníctve /pražský typ/ v Košiciach, mestská časť Dargovských... Cena:
72.990 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - Predám novostavbu... ADOMIS - Predám novostavbu rodinný dom Baška, Košice - okolie. Predám novostavbu rodinný dom Baška, Košice - okolie. Prízemie domu: priestranná hala, kuchyňa, kúpeľňa s WC, technická miestnosť. Poschodie RD: 4... Cena:
165.000 €
Lokalita:
Baška
ADOMIS - predám pekný,... ADOMIS - predám pekný, dvojpodlažný rodinný dom, obec Sečovce, okres Trebišov Ponúkam na predaj pekný, dvojpodlažný rodinný dom, obec Sečovce, okres Trebišov, vzdialenosť 35 km z Košíc. Pozemok má rozlohu 466m2. Dom je... Cena:
129.000 €
Lokalita:
Sečovce
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 3-izbový byt, Košice - Staré mesto /Kuzmánka/, ulica kpt. Nálepku Ponúkame na prenájom nádherný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v panelovom dome v Košiciach – Staré mesto /Kuzmánka/, ulica kpt.... Cena:
700 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám 2-izbový byt v... ADOMIS - Predám 2-izbový byt v novostavbe, ulica Na Hore, Košice-Furča Ponúkam na predaj 2-izbový byt v novostavbe Južná strana na sídlisku Dargovských hrdinov, ulica Na Hore, Košice. Úzitková výmera bytu je 49m2,... Cena:
91.900 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - Predám 2 izbový byt,... ADOMIS - Predám 2 izbový byt, Ipeľská ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 2 - izbový byt s loggiou v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Ipeľská ulica. Byt sa nachádza na 1/4... Cena:
85.990 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Ľudová ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Ľudová ulica. Byt sa nachádza na prízemí, plocha... Cena:
44.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám polyfunkčný... ADOMIS - predám polyfunkčný objekt - Budova, centrum Košice – Staré Mesto,  ulica Jesenná. Ponúkame na predaj obchodné - prevádzkové priestory v širšie centrum mesta Košice – Staré Mesto, ulica Jesenná. Priestory sú ideálne na obchod,... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Staré Mesto