Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok v obci Ploské - Ortáše, Košice - okolie Ponúkame na predaj veľmi pekný slnečný pozemok v obci PLOSKÉ - ORTÁŠE. Obec Ortáše je vzdialená 16km od Košíc smerom na Prešov. Pozemok sa... Cena:
55.000 €
Lokalita:
Ploské
ADOMIS - Predám 2-izb byt, 71m2,... ADOMIS - Predám 2-izb byt, 71m2, 2xbalkón, ulica Ludmanská, Košice Ponúkam na predaj pekný slnečný, priestranný, zrekonštruovaný 2–izbový byt, ulica Ludmanská, Košice. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch,... Cena:
99.400 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu, Svinica, unikátna lokalita *** VÝHODNÁ CENA *** Ponúkame Vám na predaj zaujímavú, účelne riešenú novostavbu rodinného domu v obci Svinica vzdialenej iba 15 km od Košíc,... Cena:
129.900 €
Lokalita:
Svinica
ADOMIS - predám NOVOSTAVBA,... ADOMIS - predám NOVOSTAVBA, 4–izb Bungalov, Košice – Krásna, lokalita IBV KRÁSNA PRI JAZERE. Ponúkam na predaj – NOVOSTAVBA, 4–izbový rodinný dom, typu Bungalov, Košice – Krásna, lokalita IBV KRÁSNA PRI JAZERE. MOŽNOSŤ UZAVRIEŤ ÚVEROVÚ... Cena:
179.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám 3–izbový byt s... ADOMIS - predám 3–izbový byt s loggiou, Košice – sídlisko KVP, ulica Cottbuská. Ponúkam na predaj 3–izbový byt s loggiou, Košice – sídlisko KVP, ulica Cottbuská. Osobné vlastníctvo, bez tiarch. Byt sa nachádza na 4./8.... Cena:
87.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS - Predám 2 izbový byt,... ADOMIS - Predám 2 izbový byt, Ružínska ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 2 - izbový byt s loggiou v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Ružínska ulica. Byt sa nachádza na 2/4... Cena:
86.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj tento perfektný rodinný dom v unikátnej lokalite, maximálne súkromie Adomis realitná spoločnosť predáva krásny 6 ročný dvojpodlažný rodinný dom v obci Trstené pri Hornáde vzdialenej 17 km od Košíc. Ide o nehnuteľnosť... Cena:
225.000 €
Lokalita:
Trstené pri Hornáde
ADOMIS - Odstúpim kaviareň v... ADOMIS - Odstúpim kaviareň v Atrium Optima Košice, ulica - Moldavská cesta. Ponúkam na odstúpenie kompletne zariadenú kaviareň s panoramatickým výhľadom v obchodnom centre Atrium Optima v Košiciach. Kapacita kaviarne je... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám tehlový 3-izbový... ADOMIS - predám tehlový 3-izbový byt, Ruskov, vzdialenosť do Košíc iba 18 km. Predám pekný tehlový 3-izbový byt, obec v strediskovej obci Ruskov, Košice – okolie. Vzdialenosť do Košíc je 18 km. Byt je v osobnom... Cena:
48.000 €
Lokalita:
Ruskov
ADOMIS - predám rodinný dom... ADOMIS - predám rodinný dom alebo rekreačný domček v obci Višňov, Sečovce Ponúkam na predaj rodinný dom, alebo rekreačný domček v obci Višňov, Sečovce. Vzdialenosť do Sečoviec 6km, do Vranova 18km a do Košíc 39km.... Cena:
32.000 €
Lokalita:
Višňov
ADOMIS - Predám peknú chatu v... ADOMIS - Predám peknú chatu v strediskovej obci Seňa, 20 km z Košíc Predám peknú chatu v strediskovej obci Seňa, 20 km z Košíc, ktorá sa nachádza priamo v obci. Pozemok s rozlohou 500m2 je v osobnom vlastníctve,... Cena:
29.600 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj peknú novostavbu RD Beniakovce nová štvrť Satelit Ponúkame na predaj tento pekný rodinný dom - novostavbu v obci Beniakovce, v novovzniknutej časti Satelit, ktorý je ohradený a strážený vlastnou... Cena:
155.000 €
Lokalita:
Beniakovce