Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - pozemok na predaj,... ADOMIS - pozemok na predaj, Vyšná Hutka, Košice - okolie Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 1.177 m2 v lokalite Vyšná Hutka. Všetky IS sú pri pozemku, orientovaný na juh/západ s pekným výhľadom na... Cena:
35,00 €/m2
Lokalita:
Vyšná Hutka
ADOMIS - predám pekný 3–izbový... ADOMIS -  predám pekný 3–izbový byt, ul.Laborecká, Košice - Terasa – Západ. Ponúkam na predaj pekný 3–izbový byt, ul.Laborecká, Košice - Terasa – Západ, Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu 55 m2, nachádza sa na... Cena:
79.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 3-izbový byt, ulica Obdody, Košice –Západ, byt je kompletne zariadený. Ponúkam na prenájom 3-izbový byt, bez balkóna, ulica Obdody, Košice –Západ Terasa. Byt má rozlohu 56 m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí. Byt... Cena:
450 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám peknú chatu,... ADOMIS - Predám peknú chatu, Seňa, iba 20 km z Košíc Predám peknú chatu v strediskovej obci Seňa, 20 km z Košíc, pričom chata sa nachádza priamo v obci. Pozemok s rozlohou 393 m2 je v osobnom... Cena:
27.000 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - Predám novostavbu... ADOMIS - Predám novostavbu dvojgeneračného rodinného domu – Kavečany - Košice Ponúkame na predaj novostavbu dvojgeneračného rodinného domu v Košiciach- Kavečany o rozlohe 112 m2, úžitková plocha domu je 366 m2 a pozemkom o... Cena:
200.000 €
Lokalita:
Košice-Kavečany
ADOMIS - Predám 2 izbový tehlový... ADOMIS - Predám 2 izbový tehlový byt, Južná trieda - Košice - JUH Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Južná trieda - Košice - JUH, len 10 min. od Hlavnej ul., s celkovou rozlohou 43 m2, v OV, na prízemí, bezbariérový... Cena:
61.800 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predaj nebytový... ADOMIS - Predaj nebytový priestor, Rooseweltova ulica, Košice - Staré Mesto Ponúkam na predaj nebytový priestor, Rooseweltova ulica, Košice - Staré Mesto. Priestor sa nachádza v suteréne o výmere 59m2 v osobnom vlastníctve... Cena:
71.420 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predaj 3 izbový... ADOMIS - Predaj  3 izbový podkrovný byt, Kukučínova ulica - Košice - Juh Ponúkame na predaj podkrovný priestor pre 3 prípadne 4 izbový byt, o rozlohe 82 m2 a balkon 2m2, vo vyhľadávanej lokalite na ul. Kukučínova, len 8... Cena:
110.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predám 2- izbový... ADOMIS - predám 2- izbový tehlový byt, Košice - Sever, Tomášikova ulica Ponúkame na predaj 2 - izbový tehlový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Sever, Tomášikova ulica. Byt sa nachádza na vyv.príz./3... Cena:
91.500 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám novostavba, 4-... ADOMIS - Predám novostavba, 4- izbový dom, ZIMNÁ ZÁHRADA, bungalov, Krásna – Košice – Záhumie. Ponúkam na predaj novostavbu 4- izbového rodinného domu, typu bungalov, Lokalita Krásna – Košice – Záhumie. Dom pozostáva zo 4 izieb.... Cena:
175.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS-Predám 2-izbový byt,... ADOMIS-Predám 2-izbový byt, Košice - Juh, Panelová ulica Ponúkame na predaj 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Juh, Panelová ulica. Byt sa nachádza na 4/4 posch., orientácia... Cena:
68.500 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS- PREDÁM - stavebný... ADOMIS- PREDÁM - stavebný pozemok - Košický Klečenov - Košice - okolie *** Exkluzívne - Iba u nás *** V obci Košický Klečenov, ktorý je od hotela Slovan v Košiciach vzdialený 23 km predáme stavebný pozemok. Pozemok má... Cena:
18,00 €/m2
Lokalita:
Košický Klečenov