Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

O nás

ADOMIS realitná kancelária bola založená tímom skúsených realitných maklérov a kolektívom spolupracovníkov z rôznych oblastí, ktoré súvisia s realitnou činnosťou. S našou prácou sa stretávate už od roku 2004.

Veľmi dobre si uvedomujeme vážnosť a možné dôsledky osobných rozhodnutí v oblastí realít, ich kúpy či predaja.  Z tohto dôvodu sa snažíme každému klientovi nastaviť optimálnu cestu pre uspokojenie jeho predstáv a požiadaviek.  Realizujeme služby v oblasti  občianskych nehnuteľností, ale aj v oblasti komerčných, investičných a developerských.

Našou snahou je poskytovať klientom čo možno najkomplexnejšie služby na realitnom trhu, a to v duchu – „všetko na kľúč“.  Teda ak sa rozhodne klient u nás predávať, kupovať či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa už dostaví iba na podpis zmlúv (okrem určitých úkonov, kde je osobná prítomnosť klienta nevyhnutná). Predávajúcemu nehnuteľnosti nevznikajú žiadne náklady, ani v súvislosti s inzerciou, či v súvislosti s predajom.

Sme spoločnosť, v ktorej nájdete profesionalitu, individualitu, ale hlavne BEZPEČNOSŤ samotného obchodu!

Každý náš obchod konzultujeme s právnou kanceláriou a pripravujeme tú najlepšiu cestu pre realizovanie obchodu na profesionálnej úrovni. Vaše finančné požiadavky riešime v spolupráci s bankami a úverovými poradcami. Zaisťujeme  prácu súdneho znalca pre ocenenie nehnuteľností, prácu geodeta pre zhotovenie geometrického plánu, či prerozdelenia pozemkov, vieme zabezpečiť založenie listu vlastníctva, stotožnenie a vytýčenie parciel a iné úkony spojené s evidenciou nehnuteľností na správe katastra.

O profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj to, že sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS), čo je v súčasnosti najvyššie profesijné združenie realitných kancelárií.

 

Predmetom našich služieb je kúpa, predaj a prenájom týchto nehnuteľností :

  • Byty   (garsónka, jednoizbový až päťizbový byt)
  • Novostavby   (ako rodinný dom, tak aj bytový dom)
  • Rodinné domy a vily
  • Chaty a chalupy
  • Pozemky   (pre výstavbu rodinného bývania, pre komerčnú výstavbu, pre poľnohospodárstvo, orná pôda,  pre záhrady a podobné...)
  • Komerčné objekty   (sklad, výroba, obchodné centrum, priemyselný areál, administratívna budova)
  • Komerčné priestory   (kancelária, obchodný priestor a podobné...)   
  • Administratívne kancelárie
  • Hotely, penzióny a reštaurácie

Taktiež dbáme na zvyšovanie kvality práce našich spolupracovníkov. Za samozrejmé považujeme náš neustály profesijný rast. Pri svojej práci využívame najmodernejšie elektronické a tlačové informačné technológie a výpočtovú techniku. 

Našou najlepšou reklamou sú naši spokojní klienti, ich počet už prekročil niekoľko stoviek.  Pokiaľ chcete patriť medzi nich, bude nám  cťou  ponúknuť Vám naše služby.

Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás, alebo nás navštívte osobne na našej adrese.

                                              

S úctou

Peter  Gondoľ
riaditeľ,

realitná kancelária ADOMIS