Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predáme RD Košice... ADOMIS - predáme RD Košice Krásna so znaleckým posudkom Ponúkame na predaj rodinný dom v Košiciach - mestská časť Krásna, ktorý bol skolaudovaný v r. 1991. Jedná sa o stavbu so zmiešanou konštrukciou... Cena:
144.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný rodinný dom Bidovce tiché miesto Máme na predaj tento katalógový rodinný dom, takmer novostavbu (kolaudácia prebehla v roku 2006) v strediskovej obci Bidovce vzdialenej 12 km od... Cena:
165.000 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS – Na predaj budova na... ADOMIS – Na predaj budova na Rampovej ulici, Košice Ponúkame na predaj budovu na Rampovej ulici, Košice I, v blízkosti centra mesta. S celkovou užitkovou plochou 696 m2, na dvoch podlažiach v... Cena:
379.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám 2 izbový byt,... ADOMIS - Predám 2 izbový byt, Ipeľská ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 2 - izbový byt s loggiou v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Ipeľská ulica. Byt sa nachádza na 1/4... Cena:
85.990 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 3-izbový byt, Košice - Staré mesto /Kuzmánka/, ulica kpt. Nálepku Ponúkame na prenájom nádherný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v panelovom dome v Košiciach – Staré mesto /Kuzmánka/, ulica kpt.... Cena:
700 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predám 2- izbový... ADOMIS - predám 2- izbový tehlový byt, Košice - Sever, Tomášikova ulica Ponúkame na predaj 2 - izbový tehlový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Sever, Tomášikova ulica. Byt sa nachádza na vyv.príz./3... Cena:
91.500 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - predám pekný 3-izbový... ADOMIS - predám pekný 3-izbový byt, balkón, ulica SNP,  Košiciach - Západ (pri novej nemocnici) Ponúkam na predaj pekný a útulný 3-izbový byt, ulica SNP, Košiciach - Západ (pri novej nemocnici), na najvyhľadávanejšom sídlisku v meste. Jedná... Cena:
92.700 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám novostavba, 4-... ADOMIS - Predám novostavba, 4- izbový dom, ZIMNÁ ZÁHRADA, bungalov, Krásna – Košice – Záhumie. Ponúkam na predaj novostavbu 4- izbového rodinného domu, typu bungalov, Lokalita Krásna – Košice – Záhumie. Dom pozostáva zo 4 izieb.... Cena:
175.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám rekreačnú chatu... ADOMIS - predám rekreačnú chatu na Ružíne, Margecany, Rolova Huta, okres Gelnica Ponúkam na predaj peknú rekreačnú chatu s vlastným pozemkom ohraničeným živým plotom v nádhernom a tichom prostredí obce Margecany, v blízkosti... Cena:
33.000 €
Lokalita:
Margecany
ADOMIS - Predám peknú chatu v... ADOMIS - Predám peknú chatu v strediskovej obci Seňa, 20 km z Košíc Predám peknú chatu v strediskovej obci Seňa, 20 km z Košíc, ktorá sa nachádza priamo v obci. Pozemok s rozlohou 500m2 je v osobnom vlastníctve,... Cena:
32.000 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - predám tehlový 2 – izb.... ADOMIS - predám tehlový 2 – izb. byt, Krivá, Košice - Juh Ponúkam na predaj 2 - izb. byt, Krivá, Košice - JUH. Nachádza sa na 2. poschodí, s rozlohou 59m2, nemá balkón. Byt je kompletne zrekonštruovaný. V... Cena:
87.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu Košice - časť Džungľa. Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v Košiciach časť - Džungľa. Výmera pozemku je 361m2. Rozmery... Cena:
52.000 €
Lokalita:
Košice-Džungľa