Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - PREDÁM - Pozemok - Nová... ADOMIS - PREDÁM - Pozemok - Nová Polhora - Košice - okolie *** Exkluzívne - Iba u nás *** V obci Nová Polhora, ktorá je od Košíc vzdialená 16 km, ponúkame na predaj pozemok o výmere cca 14000 m2, šírka... Cena:
15,00 €/m2
Lokalita:
Nová Polhora
ADOMIS - Predám peknú chatu v... ADOMIS - Predám peknú chatu v rekreačnej oblasti Domaša, časť Dobrá, okres Vranov nad/ Topľou Predám peknú chatu v rekreačnej oblasti Domaša, časť Dobrá, okres Vranov nad/ Topľou s pekným výhľadom na Domašu. Chata je murovaná, 10 - ročná,... Cena:
110.000 €
Lokalita:
Malá Domaša
ADOMIS- PREDÁM - Stavebný... ADOMIS- PREDÁM - Stavebný Pozemok v obci Košický Klečeňov - košice - okolie Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Košický Klečeňov s rozlohou: 2558 m2. Obec Košický Klečenov je od hotela Slovan v Košiciach vzdialená 22... Cena:
36.000 €
Lokalita:
Košický Klečenov
ADOMIS- PREDÁM - Stavebný... ADOMIS- PREDÁM - Stavebný pozemok v obci Bačkov - Košice - okolie Ponukám na predaj stavebný pozemok v obci Bačkov. Stavebný pozemok s rozlohou 1261 m2, šírka / 22m2 /, je slnečný, rovinatý. IS – všetky. Obec... Cena:
11,00 €/m2
Lokalita:
Bačkov
ADOMIS - Predám starší rodinný... ADOMIS - Predám starší rodinný dom, Beniakovce, Košice-okolie !!!VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA!!! Predám rodinný dom v obci Beniakovce, Košice - okolie. Vzdialenosť 10 km z Košíc. Dom je dvojposchodový,pozostáva z:... Cena:
99.700 €
Lokalita:
Beniakovce
ADOMIS - predám 1- izbový... ADOMIS - predám 1- izbový tehlový byt, Košice - Sever, Národná Trieda Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v tehlovom dome v Košiciach, mestská časť Sever, Národná Trieda. Byt sa nachádza na 2/5... Cena:
61.200 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný bungalov 162 m2 KE - Krásna Na Hore Predávame rodinný dom typu bungalov v Košiciach - mestskej časti Krásna. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej rezidenčnej štvrti Na Hore IV, je... Cena:
129.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predám 1,5- izbový byt,... ADOMIS - Predám 1,5- izbový byt, ulica POLUDNÍKOVÁ, Košice - Nad Jazerom Ponúkame Vám na predaj 1,5 izbový byt v Košiciach, ulica Poludníková, Nad Jazerom. Byt o rozlohe 41m2 sa nachádza na 5./7. poschodí v zateplenom... Cena:
57.300 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - Predám bungalov 4-izby,... ADOMIS - Predám bungalov 4-izby, rodinný dom, Košice - Krásna na Hore. Ponúkam novostavbu priestranného 4-izbového bungalovu, ktorý sa nachádza v mestskej časti Košice - Krásna na Hore. Pozemok s rozlohou: 625 m2,... Cena:
159.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predám 1,5 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1,5 izbový byt, 43 m2, Raketová ulica - Nad jazerom - Košice IV Predám 1,5 izbový byt, Raketová ul., Nad jazerom, 3/7 posch., OV, orientácia J/V, 43 m2, na chodbe kumbál. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia,... Cena:
59.900 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - predáme útulnú chatu,... ADOMIS - predáme útulnú chatu, Borda, krásne lesné prostredie Ponúkame na predaj túto peknú chatku zasadenú do nádherného lesného prostredia nad osadou Borda v katastri obce Nižná Kamenica. Chata prešla... Cena:
57.000 €
Lokalita:
Košický Klečenov
ADOMIS - predaj obchodného... ADOMIS - predaj obchodného podielu (resp. vlastníckého podielu), polyfunkčný objekt, priemyselný areál Jarmočná, Košice-Juh. Hľadáme spoločníka do obchodnej spoločnosti SRO, ktorej predmetom činnosti je predovšetkým obchodovanie s ovocím a zeleninou a prevádzkovanie... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Juh