Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 1... ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 1 na kľúč,tep.čerpadlo,Nižná Hutka, 490m2, iba 3 km od Košíc. Ponúkame vám na predaj veľmi útulný rodinný dom Novostavbu typu Bungalov, pred dokončením s tepelným čerpadlom, finálne ukončenie na Kľúč, v obci... Cena:
224.900 €
Lokalita:
Nižná Hutka
ADOMIS - Prenájom priestorov -... ADOMIS - Prenájom priestorov - rodinný dom na komerčné účely,ambulancie,lekáreň,veterinár,120m2,parkovanie pre 4autá vo dvore,Rastislavova ulica, Košice Ponúkame Vám len u nás na dlhodobý prenájom komerčné priestory v rodinnom dome po kompletnej vnútornej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite... Cena:
1.190 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Prenájom 3-ízbový... ADOMIS - Prenájom 3-ízbový rodinný dom,rekonštrukcia,120m2,parkovanie pre 4autá vo dvore,veľká záhrada 900m2,Rastislavova ulica, Košice Ponúkame Vám len u nás na dlhodobý prenájom pekný udržiavaný 3izbový rodinný dom po kompletnej vnútornej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite... Cena:
1.190 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - DUETT, prenájom... ADOMIS - DUETT, prenájom parkovacieho státia v TOP lokalite, podlažie -1, cena len 100,-EUR s DPH/ mesiac /1 miesto, Košice centrum Ponúkame Vám na prenájom vyhradeného parkovania v TOP lokalite v centre mesta pri OC Aupark vo vyhľadávanom objekte Business Centra DUETT, kde je... Cena:
100 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - na predaj priestranný... ADOMIS - na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom,  obec  Milhosť Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Milhosť. Jedná sa o trojpodlažný 6 izbový dom s celkovou úžitkovou plochou... Cena:
225.000 €
Lokalita:
Milhosť
ADOMIS - Prenájom ambulancií a... ADOMIS - Prenájom ambulancií a operačných sál v lukratívnych priestoroch súkromnej lekárskej kliniky v novostavbe, Košice JUH, Kalinčiakova ulica Ponúkame na prenájom exkluzívne priestory ambulancií, operačných sál v novostavbe prestížneho súkromného lekárskeho pracoviska, s bezproblémovým... Cena:
0,00 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - na predaj priestranný... ADOMIS - na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom,  obec Kokšov-Bakša Ponúkame Vám na predaj novostavbu priestranného rodinného domu v Kokšov-Bakši. Jedná sa o dvojpodlažný 7 izbový dom s celkovou úžitkovou plochou... Cena:
299.000 €
Lokalita:
Kokšov-Bakša
ADOMIS -ponúkame na predaj... ADOMIS -ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Bódvaszilas, Maďarsko Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Bódvaszilas, Maďarsko. Vzdialenosť do Turni nad Bodvou cca 10 km, do Košíc cca 42 km s... Cena:
25.000 €
Lokalita:
Bódvaszilas
ADOMIS - prenájom kancelárie na... ADOMIS - prenájom kancelárie na prenájom, vlastné parkovanie, Magnezitárska ulica Košice Kancelária na prenájom, vlastné parkovanie, Magnezitárska ulica Košice. Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom novozrekonštruované kancelárske... Cena:
7,00 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Ťahanovce
ADOMIS - kúpa - rodinný dom,... ADOMIS - kúpa - rodinný dom, Košice - JUH Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom vhodný na podnikanie v Košiciach - JUH. Preferujeme ulice Skladná, Kupeckého, Kalinčiakova, Javorová,... Cena:
200.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Prenájom kacelárií, 94... ADOMIS - Prenájom kacelárií, 94 m2, Nad Jazerom - Košice Ponúkame na prenájom kancelárie na prízemí o rozlohe 94 m2, Nad Jazerom – Košice IV. Kancelársky priestor sa odovzdáva po kompletnej rekonštrukcii,... Cena:
360 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - Rodinný dom, obchodná... ADOMIS - Rodinný dom, obchodná prevádzka, Moldava nad Bodvou Pre klientov s podnikateľským zámerom je v ponuke na predaj budova, rodinného domu na Hlavnej ulici v Moldave nad Bodvou. Celý dom je prerobený na... Cena:
75.000 €
Lokalita:
Moldava nad Bodvou