Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predám STAROMESTSKÝ... ADOMIS - predám STAROMESTSKÝ BYT, S VLASTNOU ZÁHRADOU, ulica Jesenského, Košice STAROMESTSKÝ TEHLOVÝ BYT, S VLASTNOU ZÁHRADOU A VYSOKÝMI KLENBOVÝMI STROPMI. Predám veľký 2-izb. byt, ulica Jesenského, Košice – Staré Mesto,... Cena:
149.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný pozemok na výstavbu RD, Trsťany Predáme pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Trsťany iba 15 km od Košíc. Jedná sa o slnečný rovinatý pozemok s orientáciou V-Z s... Cena:
53.900 €
Lokalita:
Trsťany
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný bungalov 140 m2 s garážou KE - Krásna Na Hore Ponúkame na predaj tento pekný rodinný dom typu bungalov v Košiciach - mestskej časti Krásna. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej rezidenčnej štvrti Na... Cena:
119.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predáme pekný rodinný... ADOMIS - predáme pekný rodinný dom - vilku, novostavba Slnečná stráň Vajkovce Ponúkame na predaj novostavbu peknej rodinnej vilky vo Vajkovciach, časť Slnečná stráň. Rodinný dom je zvonku takmer dokončený (chýba už iba... Cena:
164.800 €
Lokalita:
Vajkovce
ADOMIS - predáme tento perfektný... ADOMIS - predáme tento perfektný a obľúbený rodinný dom - bungalov - Nižná Kamenica Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený RD typu bungalov v obci Nižná Kamenica, vzdialenej od Košíc iba 17 km. Bungalov sa predáva v štádiu... Cena:
138.900 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - predáme rodinný dom... ADOMIS - predáme rodinný dom Malá Ida Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom v Malej Ide, vzdialenej iba 6 km od Košíc. Dom je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa... Cena:
95.000 €
Lokalita:
Malá Ida
ADOMIS - predáme pozemok... ADOMIS - predáme pozemok výhľadovo na výstavbu RD, vhodné ako investícia,  Nižná Kamenica Predávame tento slnečný a rovinatý pozemok v Nižnej Kamenici, na tichom mieste, s výmerou takmer 7 árov. Pozemok má šírku 13,5 m a jeho dĺžka je... Cena:
9.990 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný bungalov 162 m2 KE - Krásna Na Hore Predávame rodinný dom typu bungalov v Košiciach - mestskej časti Krásna. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej rezidenčnej štvrti Na Hore IV, je... Cena:
124.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predám 1 - izbový byt s... ADOMIS - Predám 1 - izbový byt s loggiou, Košice - LUDMANSKA ulica Košice - Juh Ponúkame Vám na predaj 1 - izbový byt s loggiou Košice - Juh, LUDMANSKA ulica. Úžitková plocha bytu je 36 m2 + 6 m2 loggia. Nachádza sa na 2./... Cena:
79.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám luxusný 4-izbový... ADOMIS - Predám luxusný 4-izbový rodinný dom, Košice -Kalvária Ponúkam na predaj atypický, priestranný, veľmi svetlý a slnečný 4 – izbový rodinný dom v tichom prostredí lokality Kalvária v Košiciach. Úžitková... Cena:
500.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - predám 5-izb. rodinný... ADOMIS - predám 5-izb. rodinný dom v radovej zástavbe, Košice – Západ, ulica Brnenská, lokalita POPRADSKÁ Ponúkam na predaj 5-izb. rodinný dom v radovej zástavbe, Košice – Západ, ulica Brnenská, lokalita POPRADSKÁ. Jedná sa o výbornú lokalitu, tiché... Cena:
238.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám 3-izbový byt,... ADOMIS - Predám 3-izbový byt, ulica Trieda SNP, Košice-Západ Ponúkam Vám na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave, ulica Trieda SNP, Košice-Západ. Úžitková výmera bytu je 66 m², nachádza sa na 7./7... Cena:
86.500 €
Lokalita:
Košice-Západ