Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predáme 5-izb.... ADOMIS - predáme 5-izb. 2podlažný nadštandardný RD, NOVOSTAVBA, 547m2, všetky IS, Šebastovce. Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení budúcu stavbu slnečného nadštandardného rodinného domu 2-podlažného v TOP tichej lokalite mimo hlavných... Cena:
369.500 €
Lokalita:
Košice-Šebastovce
ADOMIS -ponuka na predaj... ADOMIS -ponuka na predaj komerčný objekt, Moldava nad Bodvou ADOMIS -ponuka na predaj komerčný objekt v Moldave nad Bodvou Pre klientov s podnikateľským zámerom je v ponuke na predaj samostatná budova,... Cena:
150.000 €
Lokalita:
Moldava nad Bodvou
ADOMIS - predám rodinný dom,... ADOMIS - predám rodinný dom, Moldava nad Bodvou ADOMIS -ponuka na predaj komerčný objekt v Moldave nad Bodvou Pre klientov s podnikateľským zámerom je v ponuke na predaj samostatná budova,... Cena:
150.000 €
Lokalita:
Moldava nad Bodvou
ADOMIS - Prenajmem ambulanciu,... ADOMIS - Prenajmem ambulanciu, kanceláriu, obchodný priestor 132m2, Letná ulica - Košice I Ponúkame na prenájom dve samostatné ambulancie, prípadne kancelárie, obchodné priestory na prízemí o rozlohe 132 m2, Letná ulica, Košice I.... Cena:
0,00 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS – Predaj HOTEL PLÁŽ *** v... ADOMIS – Predaj HOTEL PLÁŽ *** v rekreačnom uzemí Čaňa, Košice - okolie Ponúkame na predaj HOTEL PLÁŽ *** v rekreačnej lokalite Čaňa – Čaňanské jazerá, Košice-Okolie. Momentálne je hotel už v čiastočnej prevádzke, ale... Cena:
dohodou
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predaj 2x chata v... ADOMIS - Predaj 2x chata v rekreačnom území Čaňa, Košice - okolie Ponúkame chatu v rekreačnej lokalite Čaňa – Čaňanské jazerá, Košice-Okolie. V areáli sú dve drevené dvojpodlažné chaty s terasou, na pozemku o... Cena:
223.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predaj chata v... ADOMIS - Predaj chata v rekreačnom území Čaňa, Košice - okolie Ponúkame chatu v rekreačnej lokalite Čaňa – Čaňanské jazerá, Košice-Okolie. V areáli sú dve drevené dvojpodlažné chaty s terasou, na pozemku o... Cena:
111.500 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - prenájom kancelária,... ADOMIS - prenájom kancelária, administratíva, priestor, Dunajská ulica, Košice Ponúkam na prenájom: luxusné obchodné a kancelárske priestory, administratíva, priestor, ulica Dunajská, Košice, biznis centrum CASTOR BUSINESS... Cena:
11,00 €/m2/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - výrobná hala, komplet... ADOMIS - výrobná hala, komplet IS, Čaňa, 15min z Košíc, pred dokončením, 627m2, pozemok 1122m2 Ponúkame Vám exkluzívne len u nás na predaj výrobnú halu vo výstavbe, obec Čaňa, kompletné inžinierske siete, vlastný pozemok, asfaltová cesta.... Cena:
dohodou
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predám dom 6... ADOMIS - Predám dom 6 apartmánových jednotiek - Chorvátsko - Ražanac. Ponúkame Vám na predaj dom so šiestimi samostatnými apartmánmi, Chorvátsko - stredisková obec Ražanac. Ražanac sa nachádza 17 km severne od mesta... Cena:
250.000 €
Lokalita:
ADOMIS - Na predaj záhrada v... ADOMIS - Na predaj záhrada v Kavečanoch - Košice Ponúkame Vám na predaj záhradu v Kavečanoch - Košice. Záhrada je na mierne svahovitom teréne - 399m2. Možnosť navŕtania studne na pozemku a... Cena:
11.000 €
Lokalita:
Košice-Kavečany
ADOMIS - Predám novostavba -... ADOMIS - Predám novostavba - 4izbový bungalov2, 500m2, nová tichá lokalita obce Ruskov, len 15min z Košíc, aj odpočet DPH Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás pekný kvalitný bungalov2 v stave uzavretá hrubá a zastrešená stavba, obec Ruskov, nová lokalita mimo... Cena:
164.900 €
Lokalita:
Ruskov