Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predáme rodinný dom v... ADOMIS - Predáme rodinný dom v Bohdanovciach, pôvodný stav s veľkým pozemkom 2737m2 Ponúkame Vám na predaj pôvodný rodičovský dom v prístavbe s novším domom s veľkým pozemkom v obci Bohdanovce, len 15min od Košíc v obci s... Cena:
108.900 €
Lokalita:
Bohdanovce
ADOMIS - Predám krásnu rodinnú... ADOMIS - Predám krásnu rodinnú chatu, Veľká Lodina, iba 27 km od Košíc. Predám rodinnú chatu vo Veľkej Lodine, len 27 km od Košíc. Nehnuteľnosť je po kompletnej prestavbe, zariadená v jedinečnom provensálskom štýle.... Cena:
61.000 €
Lokalita:
Veľká Lodina
ADOMIS - ponúkam na predaj... ADOMIS - ponúkam na predaj  rodinný dom -  chatu v obci Drienica pri Sabinove. Ponúkam na predaj rodinný dom - chatu na pozemku o rozlohe 1300m2 . Nachádza sa v obci Drienica pri Sabinove. Obec je súčasťou známej rekreačnej... Cena:
107.500 €
Lokalita:
Drienica
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, ulica Baštová ,Košice-staré mesto Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený mezonetový 2-izbový byt, ulica Baštová, Košice-staré mesto. Úžitková plocha bytu je 59m2. Nachádza sa... Cena:
630 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný rodinný dom - novostavba, Lemešany 16 km od Košíc Predávame novostavbu tohoto útulného 4-izbového rodinného domu v obci Lemešany vzdialenej 16 km od Košíc a 15 km od Prešova. Výstavba sa začne v... Cena:
138.000 €
Lokalita:
Lemešany
REZERVOVANÉ ADOMIS - ponúkame na... REZERVOVANÉ ADOMIS - ponúkame na predaj - pekný 4-izbový bungalov novostavba Bidovce Priestranný 4-izbový bungalov, v strediskovej obci Bidovce, Košice - okolie. Vzdialenosť do Košíc (Košická Nová Ves) iba 11 km, do samotného centra... Cena:
139.900 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS - Ďurďošík nový bungalov... ADOMIS - Ďurďošík nový bungalov - pekný 4-izbový RD na predaj Novostavba - priestranný 4-izbový bungalov, v obci Ďurďošík, Košice - okolie. Vzdialenosť do Košíc (Košická Nová Ves) iba 11 km, do samotného... Cena:
143.990 €
Lokalita:
Ďurďošík
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný útulný rodinný dom Nižná Myšľa, tiché miesto, perfektné súkromie Ponúkame Vám na predaj útulný, zaujímavo dispozične riešený dvojpodlažný rodinný dom v obci Nižná Myšľa, vzdialenej iba 6 km od Košíc - mestská... Cena:
139.000 €
Lokalita:
Nižná Myšľa
ADOMIS - ponúkame na predaj -... ADOMIS - ponúkame na predaj - novostavba Nižná Kamenica s originálnym architektonickým poňatím Ponúkame na predaj peknú novostavbu rodinného domu v obci Nižná Kamenica, v stave dokončenosti holodom, pričom po jeho kúpe je možnosť dať si ho... Cena:
139.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný rodinný dom typu bungalov, Ďurďošík 15 km od Košíc REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj pekný bungalov v obci Ďurďošík iba 15 km od Košíc. Predáva sa v štádiu uzavretá hrubá stavba. Je to... Cena:
109.000 €
Lokalita:
Ďurďošík
REZERVOVANÉ: ADOMIS - ponúkame... REZERVOVANÉ: ADOMIS - ponúkame na predaj - novostavba - pekný 5-izbový bungalov, Rozhanovce REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a obľúbený 5 izbový bungalov v obci Rozhanovce, vzdialenej od Košíc 6 km. Bungalov sa... Cena:
185.000 €
Lokalita:
Rozhanovce
REZERVOVANÉ: ADOMIS - ponúkame... REZERVOVANÉ: ADOMIS - ponúkame na predaj - pekný 4-izbový bungalov novostavba Ďurďošík REZERVOVANÉ: Ponúkame na predaj - novostavba - priestranný 4-izbový bungalov, v obci Ďurďošík, Košice - okolie. Vzdialenosť do Košíc (Košická Nová... Cena:
143.990 €
Lokalita:
Ďurďošík