Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Pozemky - pre rodinné domy

ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok v obci Ploské - Ortáše, Košice - okolie Ponúkame na predaj veľmi pekný slnečný pozemok v obci PLOSKÉ - ORTÁŠE. Obec Ortáše je vzdialená 16km od Košíc smerom na Prešov. Pozemok sa... Cena:
55.000 €
Lokalita:
Ploské
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pozemok na výstavbu RD, Trsťany + projekt RD Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Trsťany, vzdialenej iba 14 km od Košíc, smer Michalovce Jedná sa o... Cena:
33.990 €
Lokalita:
Trsťany
ADOMIS - stavebný pozemok, obec... ADOMIS - stavebný pozemok, obec Beniakovce - ROVNÉ, Košice – okolie, iba 9km od hypermarket TESCO Predám stavebný pozemok, obec Beniakovce - ROVNÉ, Košice – okolie, iba 9km od hypermarket TESCO. Jedná sa o novú lokalitu, schválenú v územnom... Cena:
42.600 €
Lokalita:
Beniakovce
ADOMIS - predám pozemok pri... ADOMIS - predám pozemok pri lese, 680m2, Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) V lokalite Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) ponúkam na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, na bývanie, na rekreáciu, na... Cena:
30.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám pozemok pri... ADOMIS - predám pozemok pri lese, 1360m2, Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) V lokalite Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) ponúkam na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, na bývanie, na rekreáciu, na... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám pozemok Čaňa,... ADOMIS - predám pozemok Čaňa, Košice okolie, iba 10 km od mosta VSS Ponúkam na predaj pozemok v strediskovej obci Čaňa, Košice – okolie, vzdialenej od mosta VSS iba 10km. Výmera pozemku 558 m2, šírka: 40m, hĺbka... Cena:
37.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok 612m2, pre rodinný dom, Košice Barca Ponúkam na predaj stavebný pozemok, ulica Tešedíkova, Košice – Barca. Lokalita sa nazýva aj Nová Barca a jedná sa o novovybudovanú časť novostavieb... Cena:
48.960 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok 1.083m2, pre rodinný dom, Košice Barca Ponúkam na predaj stavebný pozemok, ulica Tešedíkova, Košice – Barca. Lokalita sa nazýva aj Nová Barca a jedná sa o novovybudovanú časť novostavieb... Cena:
92.055 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok 885m2, pre rodinný dom, Košice Barca Ponúkam na predaj stavebný pozemok, ulica Tešedíkova, Košice – Barca. Lokalita sa nazýva aj Nová Barca a jedná sa o novovybudovanú časť novostavieb... Cena:
80,00 €/m2
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - Predám stavebný... ADOMIS - Predám stavebný  pozemok v obci Ploské - Ortáše, Košice - okolie Ponúkame na predaj veľmi pekný slnečný pozemok v obci PLOSKÉ - ORTÁŠE. Obec Ortáše je vzdialená 16km od Košíc smerom na Prešov. Pozemok sa skladá... Cena:
55.000 €
Lokalita:
Ploské
ADOMIS - Predám pozemok,... ADOMIS - Predám  pozemok, Bočiar, Košice – okolie, Predám pozemok, Bočiar, Košice – okolie, blízko priemyselnej zony. Pozemok s rozlohou: 2643m2 je rovinatý, slnečný, IS pri pozemku. Cena: 125... Cena:
125.000 €
Lokalita:
Bočiar
ADOMIS - predám pozemok v obci... ADOMIS - predám pozemok v obci Ruskov, Košice – okolie, vzdialenej od Košíc iba 17km Ponúkam na predaj pozemok v strediskovej obci Ruskov, Košice – okolie, vzdialenej od Košíc iba 17km, od OC AUPARK (cca 20minút jazdy). Pozemok sa... Cena:
73.880 €
Lokalita:
Ruskov