Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Pozemky - pre rodinné domy

ADOMIS - stavebný pozemok 990m2,... ADOMIS - stavebný pozemok 990m2, rodinný dom, Šarišské Bohdanovce,len 10min z  Košíc cez diaľničný privádzač Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok na výstavbu rodinného domu typu Bungalov, len 10min z Košíc. Výmera pozemku : 990m2 Šírka pozemku... Cena:
78.900 €
Lokalita:
Šarišské Bohdanovce
ADOMIS - Predáme nadštandardný... ADOMIS - Predáme nadštandardný stavebný pozemok na rodinný dom v obci HÝĽOV, len 10min z Košíc v tichej lokalite Ponúkame Vám na predaj nadštandardný veľký pekný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s jedinečným panoramatickým výhľadom, len pár minút z... Cena:
132.900 €
Lokalita:
Hýľov
ADOMIS - Predáme pozemok na... ADOMIS - Predáme pozemok na rodinný dom v Bohdanovciach, s pôvodným rodičovským domom 2737m2 Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s pôvodným rodičovským domom s veľkým pozemkom v obci Bohdanovce, len 15min od Košíc v obci s kompletnou... Cena:
99.990 €
Lokalita:
Bohdanovce
ADOMIS - POSLEDNÝ STAVEBNÝ... ADOMIS - POSLEDNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, 1200m2, aj na DOJDOM typu BUNGALOV, Budimír -  Pod Lesom Ponúkame Vám na predaj exkluzívne posledný stavebný jedinečný pozemok vo veľmi lukratívnej novej vilovej časti blízko Košíc - Pod Lesom. Pozemok... Cena:
159.900 €
Lokalita:
Budimír
ADOMIS - Ponúkame na predaj 15... ADOMIS - Ponúkame  na predaj  15 árový stavebný pozemok v obci Buzica Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok, vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Buzica. Obec Buzica je vzdialená od Košíc iba 21 km, a od... Cena:
28.950 €
Lokalita:
Buzica