Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Pozemky - pre rodinné domy

ADOMIS - pekný stavebný pozemok,... ADOMIS - pekný stavebný pozemok, 798m2, Čaňa, Košice okolie Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, vo vyhľadávanej lokalite obce Čaňa,... Cena:
109.000 €
Lokalita:
Čaňa
Predáme posledný nadštandardný... Predáme posledný nadštandardný stavebný pozemok 1006m2,aj na dvojdom,všetky siete, Košice, TOP tichá lokalita, Vyšné Opátske. Ponúkame Vám na predaj nadštandardný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu - dvojdomu (aj dvojpodlažného ), ktorého lokalizácia v tejto... Cena:
199.800 €
Lokalita:
Košice-Vyšné Opátske
ADOMIS - na predaj stavebný... ADOMIS - na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením na výstavbu 2-podlažného domu, obec Čaňa -  Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu 2- podlažného rodinného domu, vo vyhľadávanej... Cena:
99.000 €
Lokalita:
Čaňa
stavebný pozemok + povolenie,... stavebný pozemok + povolenie, obec Čaňa -  Košice Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu 2- podlažného rodinného domu, vo vyhľadávanej... Cena:
99.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predáme pekný stavebný... ADOMIS - predáme pekný stavebný pozemok 700m2 s rýchlym a bezproblémovým dojazdom do Košíc, Beniakova Polhora. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok v TOP lokalite mimo ciest, kde momentálne už prebieha výstavba nových... Cena:
119.000 €
Lokalita:
Beniakovce
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok v TOP lokalite slepej uličky,822m2, Nižná Kamenica, len 6,5 km od diaľničného privádzača. Ponúkame Vám na predaj nadštandardný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v peknej tichej lokalite obce Nižná Kamenica, slepá ulica mimo... Cena:
102.900 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - Predáme stavebný... ADOMIS - Predáme stavebný pozemok 955m2,všetky siete, Košice, Vyšné Opátske. Pripravujeme pre vás len u nás predaj stavebného pozemku na výstavbu rodinného domu, tichá lokalita mimo cestných ťahov, Vyšné Opátske, Košice.... Cena:
188.000 €
Lokalita:
Košice-Vyšné Opátske
ADOMIS - Predám pekný stavebný... ADOMIS - Predám pekný stavebný pozemok s platným stavebným povolením na výstavbu 2-podlažného domu, obec Čaňa -  Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu 2- podlažného rodinného domu, vo vyhľadávanej... Cena:
99.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predáme pekný stavebný... ADOMIS - predáme pekný stavebný pozemok na výstavbu RD 900m2,aj dvojpodlažného,aj dvojdomu, Bohdanovce, všetky siete(voda, kanál,plyn,elektrika,optika) Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení na predaj pekný stavebný pozemok s lichobežníkovým tvarom a výmerou 900m2, slnečný a rovinatý, v tichej... Cena:
92.000 €
Lokalita:
Bohdanovce
ADOMIS - predáme exkluzívny... ADOMIS - predáme exkluzívny stavebný pozemok s výhľadom na Vysoké Tatry,956m2,vhodný na dom,dvojdom,trojdom,vilu,kompletné siete,obec Batizovce,2km do Svitu. Ponúkame Vám na predaj len u nás posledný exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry, s kompletnými IS - voda,... Cena:
176.900 €
Lokalita:
Batizovce
ADOMIS - predáme pekný stavebný... ADOMIS - predáme pekný stavebný pozemok na RD 637m2 Košice - Šaca, Jabloňová ulica, kompletné siete, asfaltová cesta,TOP tichá lokalita Ponúkame Vám na predaj len u nás veľmi pekný rovinatý stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, aj 2.podlažného, v TOP tichej a kľudnej lokalite... Cena:
118.900 €
Lokalita:
Košice-Šaca
ADOMIS - predáme posledný... ADOMIS - predáme posledný nadštandardný stavebný pozemok 1006m2,aj na dvojdom,všetky siete, Košice, TOP tichá lokalita, Vyšné Opátske. Ponúkame Vám na predaj nadštandardný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu - dvojdomu (aj dvojpodlažného ), ktorého lokalizácia v tejto... Cena:
199.800 €
Lokalita:
Košice-Vyšné Opátske