Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Komerčné a prevádzkové priestory - kancelárie

ADOMIS - prenájom bezbariérových... ADOMIS - prenájom bezbariérových priestorov 62m2 v historickom centre, Hlavná ulica Košice, vo dvore Ponúkame na prenájom pekné obchodné a kancelárske priestory s bezbariérovým prístupom v Košiciach 62m2, prístup pešia zóna Hlavnej ulice a zároveň... Cena:
650 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom bezbariérových... ADOMIS - prenájom bezbariérových priestorov 20m2 v historickom centre, Hlavná ulica Košice, vo dvore Ponúkame na prenájom pekné obchodné a kancelárske priestory s bezbariérovým prístupom v Košiciach 20m2, prístup pešia zóna Hlavnej ulice a zároveň... Cena:
350 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom priestorov... ADOMIS - prenájom priestorov 10m2 s umývadlom (prízemie) ,kancelária, prevádzka, kaderník, barber, kozmetika,notár, Moyzesova ulica Košice Ponúkame vám do prenájmu priestory s výmerou 11m2 v centre Košíc, Moyzesova ulica 36 v Košiciach na prízemí. Priestor má vlastné umývadlo,... Cena:
129 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom kancelárskeho... ADOMIS - prenájom kancelárskeho priestoru A 20m2, TOP lokalita pri Auparku, Senný trh 2, Košice. Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom v exkluzívnom zastúpení peknú kanceláriu s výmerou 35m2 v TOP lokalite, oproti Auparku, len 1 minútu z centra... Cena:
299 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - prenájom kancelárskeho... ADOMIS - prenájom kancelárskeho priestoru B 20m2, klimatizovaný,TOP lokalita pri Auparku, Senný trh 2, Košice. Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom v exkluzívnom zastúpení peknú klimatizovanú kanceláriu s výmerou 35m2 v TOP lokalite, oproti Auparku, len 1... Cena:
299 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - prenájom bezbariérových... ADOMIS - prenájom bezbariérových priestorov 28m2 v historickom centre, Hlavná ulica Košice Ponúkame na prenájom pekné obchodné a kancelárske priestory s bezbariérovým prístupom v Košiciach 28m2, prístup pešia zóna Hlavnej ulice a zároveň... Cena:
400 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom priestorov... ADOMIS - prenájom priestorov 11m2 s umývadlom (prízemie) ,kancelária, prevádzka, kaderník, barber, kozmetika,notár, Moyzesova ulica Košice Ponúkame vám do prenájmu priestory s výmerou 11m2 v centre Košíc, Moyzesova ulica 36 v Košiciach na prízemí. Priestor má vlastné umývadlo,... Cena:
129 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Ponúkame na prenájom... ADOMIS - Ponúkame na prenájom kancelária 40m2, ulica Toryská, Košice - Západ Ponúkame na prenájom miestnosť - 40m2 (rozmery 5,8m x 6,8m), ulica Toryská, Košice (hneď vedľa OC Galéria). Priestor je kompletne... Cena:
700 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Obchod + kancelária,... ADOMIS -  Obchod + kancelária, 60m2, prenájom, Košice, Kováčska ul., Staré Mesto Ponúkam na prenájom lukratívny priestor - kancelársky alebo obchodný priestor, ulica Kováčska, Košice – Staré Mesto. Priestor má výmeru 60m2, na... Cena:
14,17 €/m2/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Kancelária + obchod... ADOMIS -  Kancelária + obchod 66m2, na prenájom, Košice, Kováčska ul., Staré Mesto Ponúkam na prenájom lukratívny priestor - kancelársky alebo obchodný priestor, ulica Kováčska, Košice – Staré Mesto. Priestor má výmeru 66 m2, na... Cena:
13,64 €/m2/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto