Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty - 1 izbový byt

ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Považská ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Považská ulica. Byt sa nachádza na prízemí/7... Cena:
55.800 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám 41m2 veľký,... ADOMIS -  Predám 41m2 veľký, 1-izbový byt JENISEJSKÁ ulica Košice - Nad jazerom. ***ZNÍŽENÁ CENA *** Ponúkam na predaj pekný 1-izbový byt v osobnom vlastníctve, ulica JENISEJSKÁ, Košice - sídlisko Nad jazerom. Nachádza sa na... Cena:
53.500 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Ľudová ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Ľudová ulica. Byt sa nachádza na prízemí, plocha... Cena:
45.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Lacno predám - 1-... ADOMIS -  Lacno predám - 1- izbový byt s loggiou  KYSUCKÁ ulica Košice - Západ - TERASA Ponúkame Vám na predaj 1- izbový byt s loggiou v pôvodnom zachovalom stave na Terase, Kysucká ulica, blízko lekárskej fakulty. Úžitková plocha... Cena:
52.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám 1- izbový... ADOMIS - predám 1- izbový tehlový byt, Košice - Sever, Národná Trieda Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v tehlovom dome v Košiciach, mestská časť Sever, Národná Trieda. Byt sa nachádza na 2/5... Cena:
61.500 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám zrekonštruovaný... ADOMIS - Predám zrekonštruovaný 1-izbový byt, Jantárová ulica, Košice-Juh Ponúkam na predaj pekný 1-izbový byt v osobnom vlastníctve, ulica Jantárová, Košice - Juh. Nachádza sa na 3/13 poschodí s loggiou (2x3m), s... Cena:
73.400 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Nešporova ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Nešporova ulica. Byt sa nachádza na VP/7... Cena:
53.800 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám tehlový 1-... ADOMIS - Predám tehlový 1- izbový byt, ulica Palackého, Košice-Staré Mesto Predám tehlový 1- izbový byt, ulica Palackého, Košice-Staré Mesto. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 57 m2, nachádza sa na prízemí. Byt... Cena:
53.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám tehlový 1-... ADOMIS - Predám tehlový 1- izbový byt, ulica Palackého, Košice – Juh Predám tehlový 1- izbový byt, ulica Palackého, Košice – Juh. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 57 m2, nachádza sa na prízemí. Byt je po... Cena:
53.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - kúpa 1 - izbový, alebo... ADOMIS - kúpa 1 - izbový, alebo 1,5 - izbový byt, Košice Pre konkrétneho klienta hľadáme 1- izbový byt, alebo 1,5 – izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalitách: Sever, Staré Mesto, Juh, Terasa.... Cena:
35.000 €
Lokalita:
Košice-Sever