Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty - 1 izbový byt

ADOMIS-Predám 1-izbový byt,... ADOMIS-Predám 1-izbový byt, Košice - sídl. Nad Jazerom, Kaspická ulica Ponúkame Vám na predaj 1- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídlisko Nad Jazerom, Kaspická ulica. Byt sa nachádza na 1/7 posch.,... Cena:
49.900 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - predám 1- izbový... ADOMIS - predám 1- izbový tehlový byt, Košice - Sever, Národná Trieda Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v tehlovom dome v Košiciach, mestská časť Sever, Národná Trieda. Byt sa nachádza na 2/5... Cena:
61.200 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Ľudová ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Ľudová ulica. Byt sa nachádza na prízemí, plocha... Cena:
44.900 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Považská ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Považská ulica. Byt sa nachádza na prízemí/7... Cena:
55.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS-Predám 1 izb. byt,... ADOMIS-Predám 1 izb. byt, Trebišov, Škultétyho ulica Ponúkame na predaj 1-izbový byt v osobnom vlastníctve v Trebišove, Škultétyho ulica. Byt má rozlohu 32 m2 + loggia, nachádza sa na 6/8 poschodí.... Cena:
23.400 €
Lokalita:
Trebišov
ADOMIS - Lacno predám - 1-... ADOMIS -  Lacno predám - 1- izbový byt s loggiou  KYSUCKÁ ulica Košice - Západ - TERASA Ponúkame Vám na predaj 1- izbový byt s loggiou v pôvodnom zachovalom stave na Terase, Kysucká ulica, blízko lekárskej fakulty. Úžitková plocha... Cena:
49.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - kúpa 1 - izbový, alebo... ADOMIS - kúpa 1 - izbový, alebo 1,5 - izbový byt, Košice Pre konkrétneho klienta hľadáme 1- izbový byt, alebo 1,5 – izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalitách: Sever, Staré Mesto, Juh, Terasa.... Cena:
35.000 €
Lokalita:
Košice-Sever