Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predám 4 - izbový... ADOMIS - predám 4 - izbový bungalov Novostavba - Holodom, obec Čaňa, iba 10 km od Košíc Ponúkame na predaj exkluzívne len u nás pekný rodinný dom typu Bungalov v stave HOLODOM, slepá tichá ulica v obci Čaňa, s prekrásným výhľadom na... Cena:
199.500 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS Na predaj 3-izbový byt... ADOMIS Na predaj 3-izbový byt Medzev, Sídlisko Mladosť Ponúkame Vám priestranný 3-izbový byt v obci Medzev na Sídlisku Mladosť. Ponúkaný 3-izbový byt sa nachádza v Medzeve, 30km od Košíc a 15km od... Cena:
54.500 €
Lokalita:
Medzev
ADOMIS - ponúkam na predaj... ADOMIS - ponúkam na predaj priemyselnú halu, ulica Rozvojová, Košice-Juh Ponúkam Vám na predaj priemyselnú halu, Rozvojová ulica, Košice-Juh. Úžitková plocha haly je 990m2, na vlastnom pozemku 2200m2. Prízemie haly má... Cena:
480.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
REZERVOVANÉ - predám 3-izbový... REZERVOVANÉ  - predám 3-izbový byt, 54m2, ulica Rožňavská, Košice - Západ REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, vo vyhľadávanej lokalite Košice- Západ, Rožňavská ulica. Rozloha... Cena:
129.900 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS -ponúkame na predaj... ADOMIS -ponúkame na  predaj dvojpodlažný útulný rodinný dom v  obci  Hidvégardó Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Hidvégárdó v Maďarsku. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve a má neštandardnú dispozíciu,... Cena:
60.600 €
Lokalita:
Hidvégardó
ADOMIS -ponúkame na predaj 2 -... ADOMIS -ponúkame na  predaj 2 - podlažný útulný rodinný dom v obci Krasznokvajda, Maďarsko ADOMIS -ponúkame na predaj 2- podlažný útulný rodinný dom v obci Krasznokvajda , Maďarsko. Vlastníctvo: osobné . Vzdialenosť od Košíc cca... Cena:
41.200 €
Lokalita:
Krasznokvajda
ADOMIS - PREDÁM 4-izb.... ADOMIS - PREDÁM 4-izb. 2.podlažný atypický domček,NOVOSTAVBA,garáž, Nižný Klátov, iba 5 min z Košíc. Ponúkame na predaj veľmi netradičný pekný atypický holodom, 4-izbový rodinný domček, 2-podlažný osadený do malebnej čarokrásnej lokality lesa,... Cena:
195.000 €
Lokalita:
Nižný Klátov
ADOMIS - Predám nadštandardný... ADOMIS - Predám nadštandardný stavebný pozemok na RD 914m2 obec Geča, len 11km z Košíc. Predáme v exkluzívnom zastúpení pozemok na výstavbu rodinného domu, s rýchlou dostupnosťou do Košíc, vo vyhľadávanej obci Geča v novej časti mimo... Cena:
102.500 €
Lokalita:
Geča
ADOMIS - prenájom kancelária,... ADOMIS - prenájom kancelária, administratívny priestor, Masarykova, Košice-Staré Mesto. Ponúkam na prenájom: kancelária, administratívny priestor, ulica Masarykova, Košice-Staré Mesto. Plocha kancelárie má výmeru 31 m2 v meštianskom... Cena:
380 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok na výstavbu domu, aj na dvojdom,1400m2, Košice  - PEREŠ Ponúkame Vám na predaj exkluzívne stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu,poprípade alebo aj dvojdomu, Perešská ulica, blízko hlavného ťahu s... Cena:
219.900 €
Lokalita:
Košice-Pereš
ADOMIS - PREDÁM posledný... ADOMIS - PREDÁM posledný 4-izb.BUNGALOV 3 na kľúč, Nižná Hutka, 490m2, iba 3 km od Košíc. Ponúkame vám na predaj posledný veľmi útulný rodinný dom Novostavbu typu Bungalov, v momentálnom štádiu ukončenej hrubej stavby, ale vo finále je s... Cena:
214.900 €
Lokalita:
Nižná Hutka
ADOMIS - Predám 4,5-izbový... ADOMIS - Predám 4,5-izbový 3-podlažný rodinný dom, 2x garáž, 503m2, obec Vyšná Myšľa, len 10min z Košíc Ponúkame Vám exkluzívne len u nás na predaj pôvodný rodinný dom 3 - podlažný s dvojitou murovanou garážou, so záhradou, s rýchlym dojazdom do... Cena:
155.900 €
Lokalita:
Vyšná Myšľa