Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS- Podnájom FOR RENT... ADOMIS- Podnájom FOR RENT rodinný dom Košice - Juh, Rastislavova ul. Ponúkam do prenájmu 5- izbový rodinný dom v Košiciach na Rastislavovej ulici pri nemocnici. Dom sa nachádza pri hlavnej ceste. Prízemie tvorí... Cena:
1.000 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS-Predám 3-izbový byt,... ADOMIS-Predám 3-izbový byt, Košice - sídl. Nad Jazerom, Dneperská ulica Ponúkame na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídlisko Nad Jazerom, Dneperská ulica. Byt sa nachádza na 3/9 posch.,... Cena:
85.990 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - Predám - krásny... ADOMIS - Predám - krásny rovinatý pozemok v obci KALŠA, Košice - okolie. Ponúkame Vám na predaj krásny rovinatý stavebný pozemok v obci Kalša, Košice - okolie smer Slanec. Plocha pozemku je 1700m2. Šírka cca 17m a... Cena:
21,00 €/m2
Lokalita:
Kalša
ADOMIS - Predám pražský... ADOMIS - Predám pražský zariadený 3-izbový byt, Dvorkinova ulica, Košice- Dargovských hrdinov, Furča Predám zariadený zrekonštruovaný 3-izbový byt na Dvorkinovej ulici, Košice - Dargovských hrdinov, Furča. Nachádza sa na vyvýšenom poschodí v... Cena:
88.900 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - predám 2- izbový... ADOMIS - predám 2- izbový tehlový byt, Košice - Staré mesto, Haviarska ulica Ponúkame na predaj 2 - izbový byt v osobnom vlastníctve v tehlovom dome v Košiciach, mestská časť Staré mesto, Haviarska ulica. Byt sa nachádza na... Cena:
85.700 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme pekný 3-izbový... ADOMIS - predáme pekný 3-izbový byt Košice - Šaca na dobrom mieste Ponúkame na predaj tento pekný 3 - izbový byt v Košiciach - mestská časť Šaca, nachádzajúci sa na Železiarenskej ulici. Byt má výmeru 64 m2 a... Cena:
57.000 €
Lokalita:
Košice-Šaca
ADOMIS - predáme zachovalý... ADOMIS - predáme zachovalý rodinný dom vo Svinici, pekné miesto mimo hlavnej cesty *** NOVÁ CENA *** Ponúkame Vám na predaj zachovalý rodinný dom v obci Svinica vzdialenej iba 16 km od Košíc (15 minút autom ku Auparku) na... Cena:
74.400 €
Lokalita:
Svinica
ADOMIS - Predám novostavbu... ADOMIS - Predám novostavbu 4-izbového rodinného domu, bungalov, Košice - Krásna na Hore. Ponúkam novostavbu priestranného 4-izbového bungalovu, ktorý sa nachádza v mestskej časti Košice - Krásna na Hore. Pozemok s rozlohou: 625 m2,... Cena:
159.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predáme 26-ročný... ADOMIS - predáme 26-ročný rodinný dom po ČR, Košice - Krásna Ponúkame na predaj rodinný dom v Košiciach - mestská časť Krásna, ktorý bol skolaudovaný v r. 1991. Jedná sa o stavbu so zmiešanou konštrukciou... Cena:
170.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predám 3 izbový byt,... ADOMIS - Predám 3 izbový byt, Jazmínová ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 3 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Jazmínová ulica. Byt sa nachádza na 2/7 poschodí,... Cena:
83.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu Košice - časť KAVEČANY Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný mierne svahovitý pozemok na výstavbu rodinného domu v Košiciach časť - KAVEČANY. Výmera pozemku je 1967m2.... Cena:
80,00 €/m2
Lokalita:
Košice-Kavečany
ADOMIS - hľadáme na prenájom 3... ADOMIS - hľadáme na prenájom 3 izbový byt, Košice Západ Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Košice Západ na Terase. Byt by mal byť po rekonštrukcii a... Cena:
550 €
Lokalita: