Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám 3-izb. rodinný... ADOMIS - Predám 3-izb. rodinný dom - BUNGALOV, pozemok 485 m2, Čaňa Posledná šanca na ideálne bývanie v novostavbe, na brehu jazera v Čani. Ponúkaná novostavba je ideálnou alternatívou, pokiaľ hľadáte nový domov... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Ďurďošík nový bungalov... ADOMIS - Ďurďošík nový bungalov - pekný 4-izbový RD na predaj Novostavba - priestranný 4-izbový bungalov, v obci Ďurďošík, Košice - okolie. Vzdialenosť do Košíc (Košická Nová Ves) iba 11 km, do samotného... Cena:
143.990 €
Lokalita:
Ďurďošík
REZERVOVANÉ - 3-izbový byt... REZERVOVANÉ - 3-izbový byt  Pražák, Kpt.Nálepku, pri TIP-TOPe  Košice, vo vyhľadávanej lokalite REZERVOVANÉ Predáme 3-izbový byt na ul. Kpt. Nálepku, v tichej a vyhľadávanej lokalite mimo dosahu električkových tratí a cestných ťahov.... Cena:
128.500 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - priestranný rodinný... ADOMIS - priestranný rodinný dom, Hosťovce Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, s veľkým pozemkom o celkovej výmere 1.880m2, v obci Hosťovce, len 14km od Moldavy a 36km od Košíc. Dom... Cena:
214.900 €
Lokalita:
Hosťovce
ADOMIS -predám útulný rodinný... ADOMIS -predám útulný rodinný dom, obec Hidvégardó, Maďarsko Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom na gazdovský štýl po čiastočnej rekonštrukcii. Obec Hidvégardó je vzdialené iba 6km od Turne nad... Cena:
34.950 €
Lokalita:
Hosťovce
ADOMIS – ponuka na predaj... ADOMIS – ponuka na predaj polyfunkčný objekt, Moldava nad Bodvou, s parkoviskom Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Moldava nad Bodvou, ul. Budulovská - budova je dvojpodlažná, zastavaná plocha cca 1.200 m2, plne funkčná.... Cena:
294.500 €
Lokalita:
Moldava nad Bodvou
ADOMIS - PREDÁM DOM, BUNGALOV -... ADOMIS - PREDÁM DOM, BUNGALOV - Košice Šaca, iba 10km od Košíc. Predám veľmi PEKNE PRIESTOROVO NADŠTANDARDNE riešený 4-izbový Bungalov, novostavba v stave HOLODOM, Košice-Šaca, blízko Nemessányiho ulice. Z domu... Cena:
179.000 €
Lokalita:
Košice-Šaca
ADOMIS - predáme pozemok na... ADOMIS - predáme pozemok na rodinný dom v novej a tichej časti Košice - Krásna, Záhumnie Ponúkame Vám pozemok na predaj v lukratívnej časti Košíc, v tichej novej lokalite Záhumnie, Košice Krásna Rovinatý pozemok je slnečný a z oboch... Cena:
99.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predám 2-izbový byt,... ADOMIS - Predám 2-izbový byt, ulica Hutnícka, Košice-Staré mesto Ponúkam Vám na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na Hutníckej ulici, lokalita Staré mesto, vedľa Jumbo centra. Celková výmera bytu je 55m2.... Cena:
92.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
REZERVOVANÉ - ADOMIS - ponúkame... REZERVOVANÉ - ADOMIS - ponúkame na predaj - pekná novostavba - bungalov Ďurkov REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj peknú novostavbu rodinného domu - typu bungalov - v obci Ďurkov, iba 15 km od Košíc. Nachádza sa v tichej slepej... Cena:
141.000 €
Lokalita:
Ďurkov
ADOMIS - ponúkame na predaj -... ADOMIS - ponúkame na predaj - pekný 4-izbový bungalov novostavba Ďurďošík Ponúkame na predaj - novostavba - priestranný 4-izbový bungalov, v obci Ďurďošík, Košice - okolie. Vzdialenosť do Košíc (Košická Nová Ves) iba 11... Cena:
143.990 €
Lokalita:
Ďurďošík
ADOMIS - Prenájom... ADOMIS - Prenájom kancelárií,kompletne zrekonštruovaných od 20 - 100m2 s vlastným parkovaním, Magnezitárska ulica Košice Ponúkame Vám na prenájom novozrekonštruované kancelárske priestory v polyfunkčej budove, ktorá prechádza kompletnou rekonštrukciou, s vlastnými... Cena:
7,00 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Ťahanovce