Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj tento perfektný rodinný dom v unikátnej lokalite, maximálne súkromie Adomis realitná spoločnosť predáva krásny 6 ročný dvojpodlažný rodinný dom v obci Trstené pri Hornáde vzdialenej 17 km od Košíc. Ide o nehnuteľnosť... Cena:
225.000 €
Lokalita:
Trstené pri Hornáde
ADOMIS - Odstúpim kaviareň v... ADOMIS - Odstúpim kaviareň v Atrium Optima Košice, ulica - Moldavská cesta. Ponúkam na odstúpenie kompletne zariadenú kaviareň s panoramatickým výhľadom v obchodnom centre Atrium Optima v Košiciach. Kapacita kaviarne je... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám tehlový 3-izbový... ADOMIS - predám tehlový 3-izbový byt, Ruskov, vzdialenosť do Košíc iba 18 km. Predám pekný tehlový 3-izbový byt, obec v strediskovej obci Ruskov, Košice – okolie. Vzdialenosť do Košíc je 18 km. Byt je v osobnom... Cena:
48.000 €
Lokalita:
Ruskov
ADOMIS - predám rodinný dom... ADOMIS - predám rodinný dom alebo rekreačný domček v obci Višňov, Sečovce Ponúkam na predaj rodinný dom, alebo rekreačný domček v obci Višňov, Sečovce. Vzdialenosť do Sečoviec 6km, do Vranova 18km a do Košíc 39km.... Cena:
32.000 €
Lokalita:
Višňov
ADOMIS - predám administratívna... ADOMIS - predám administratívna a prevádzková budova, lokalita Košice – Juh, ulica Tranovského. POPIS STAVBY Ponúkam na predaj dva samostatne stojace rodinné domy, dnes využívané ako administratívna budova a prevádzková budova. Lokalita... Cena:
409.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám peknú chatu v... ADOMIS - Predám peknú chatu v strediskovej obci Seňa, 20 km z Košíc Predám peknú chatu v strediskovej obci Seňa, 20 km z Košíc, ktorá sa nachádza priamo v obci. Pozemok s rozlohou 500m2 je v osobnom vlastníctve,... Cena:
29.600 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj peknú novostavbu RD Beniakovce nová štvrť Satelit Ponúkame na predaj tento pekný rodinný dom - novostavbu v obci Beniakovce, v novovzniknutej časti Satelit, ktorý je ohradený a strážený vlastnou... Cena:
155.000 €
Lokalita:
Beniakovce
ADOMIS - Prenájom FOR RENT veľký... ADOMIS - Prenájom FOR RENT veľký 93m2-  2-izbový byt, ulica SLOVENSKEJ JEDNOTY  Košice - Sever Ponúkam na prenájom zariadený 2-izbový byt na ulici Slovenskej jednoty v Košiciach. Byt má rozlohu 93m2. Nachádza sa na 3.poschodí. V byte sú dve... Cena:
500 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám garsónku... ADOMIS - Predám garsónku Karpatská ulica, Košice - Staré mesto /Kuzmányho sídlisko/, vyhľadávaná lokalita Ponúkam na predaj garsónku v Košiciach, mestská časť Staré mesto, sídlisko Kuzmányho, Karpatská ulica. Úžitková plocha bytu je 28 m2 s loggiou v... Cena:
54.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - novostavba Zelená stráň... ADOMIS - novostavba Zelená stráň - NOVÉ BYTY,  III.ETAPA NOVÉ BYTY III.ETAPA Nepremeškajte príležitosť medzi prvými si rezervovať nový byt v novej III.Etape výstavby projektu ZELENÁ STRÁŇ. Začiatok... Cena:
102.143 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - novostavba Zelená stráň... ADOMIS - novostavba Zelená stráň - NOVÉ BYTY,  III.ETAPA NOVÉ BYTY III.ETAPA Nepremeškajte príležitosť medzi prvými si rezervovať nový byt v novej III.Etape výstavby projektu ZELENÁ STRÁŇ. Začiatok... Cena:
68.152 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - predám 3-izb byt, 80m2,... ADOMIS - predám 3-izb byt, 80m2, ulica Čapajevova, Košice – Západ. Predám veľký 3-izbový byt, ulica Čapajevova, Košice – Západ. Osobné vlastníctvo, bez tiarch, rozloha bytu 80m2 Orientácia bytu Sever – Juh,... Cena:
93.000 €
Lokalita:
Košice-Západ