Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predáme starší rodinný... ADOMIS - predáme starší rodinný dom s veľkým pozemkom, Ploské, 10 km od Košíc Ponúkame Vám na predaj starší zachovalý 5 izbový rodinný dom, obec Ploské, iba 10 km autom z Košíc. Dom so zastavanou plochou 125 m2 a úžitkovou... Cena:
148.000 €
Lokalita:
Ploské
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 3-izbový zariadený byt, ulica  Nešporová, Košice - Západ Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt, ulica Nešporová, Košice - Západ. Úžitková plocha bytu je 55m2. Nachádza sa na 8/10... Cena:
550 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS -ponúkame na predaj... ADOMIS -ponúkame na  predaj dvojpodlažný útulný rodinný dom v  obci  Hidvégardó Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Hidvégárdó v Maďarsku. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve a má neštandardnú dispozíciu,... Cena:
59.900 €
Lokalita:
Hidvégardó
Predáme novostavba 4-izbový... Predáme novostavba 4-izbový  Bungalov, pri jazere, obec Čaňa, iba 10 km od Košíc Ponúkam Vám na predaj pekný rodinný dom typu Bungalov, obec ČAŇA, iba 10km od mostu VSS (10minút jazdy autom). Z OKNA DOMU JE VÝHĽAD PRIAMO NA... Cena:
118.900 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Prenájom ambulancií a... ADOMIS - Prenájom ambulancií a operačných sál v lukratívnych priestoroch súkromnej lekárskej kliniky v novostavbe, Košice JUH, Kalinčiakova ulica Ponúkame na prenájom priestory ambulancií, operačných sál v novostavbe prestížneho súkromného lekárskeho pracoviska, s bezproblémovým parkovaním... Cena:
0,00 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predáme pekný pozemok... ADOMIS - predáme pekný pozemok na výstavbu RD, projekt + stavebné povolenie, Nižná Kamenica Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný pozemok v obci Nižná Kamenica vzdialenej 17 km od Košíc. Výmera pozemku je 6 árov, je ideálneho štvorcového... Cena:
38.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - 2-izb.byt, 66m2,... ADOMIS - 2-izb.byt, 66m2, Železiarenská ulica, Košice-Šaca, DOBRE MIESTO Ponúkame na predaj 2izbový byt. Dnes tento byt je užívaný ako 3izbový byt, zmenou dispozície, Železiarenská ulica, Košice-Šaca. JE TO DOBRÁ... Cena:
69.490 €
Lokalita:
Košice-Šaca
ADOMIS - predám 3-izb.byt, 66m2,... ADOMIS - predám 3-izb.byt, 66m2, Železiarenská ulica, Košice-Šaca, DOBRE MIESTO Ponúkame na predaj 3 izbový byt pôvodne ako 2 izbový byt, zmenou dispozície, Železiarenská ulica, Košice-Šaca. Byt sa nachádza na 1.posch,... Cena:
69.490 €
Lokalita:
Košice-Šaca
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 3-izbový luxusný byt v centre - Košice. Ponúkam na prenájom kompletne zariadený luxusný 3-izbový byt v novostavbe v centre mesta, ulica Kupeckého, Košice. Úžitková plocha bytu je 85m2,... Cena:
950 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - PREDÁM 4-IZB, BUNGALOV... ADOMIS - PREDÁM  4-IZB, BUNGALOV S VEĽKÝM POZEMKOM, RUSKOV, iba 14 km od Košíc. Ponúkam na predaj RD typu Bungalov3 v obci RUSKOV s veľkým pozemkom, len 14 km od mesta Košice ( Košická Nová Ves), do samotného centra 17km.... Cena:
169.900 €
Lokalita:
Ruskov
REZERVOVANÉ - 4-IZB, BUNGALOV,... REZERVOVANÉ - 4-IZB, BUNGALOV, RUSKOV + NIŽNÁ KAMENICA, iba 14 km od Košíc. REZERVOVANÉ Ponúkam na predaj RD typu Bungalov2 v obci RUSKOV, len 14 km od mesta Košice ( Košická Nová Ves), do samotného centra 17km.... Cena:
159.900 €
Lokalita:
Ruskov
Predám 2-izbový byt Šaca,... Predám 2-izbový byt Šaca, Železiarenská ulica, bližšie pri zmrzline Ponúkame na predaj 2-izbový byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový byt, Železiarenská ulica, Košice-Šaca. Byt sa nachádza na 2/3 poschodí, s... Cena:
66.000 €
Lokalita:
Košice-Šaca