Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predáme 4izbový... ADOMIS - Predáme 4izbový bezbariérový bungalov4 - NOVOSTAVBA, obec Chrastné, len 11km z Košíc. Ponúkame Vám na predaj pekný nadštandardný bungalov č.4 so 4 izbami a pekným pozemok v tichej a novej lokalite obce Chrastné s rýchlym dojazdom do... Cena:
0,00 €
Lokalita:
Chrastné
ADOMIS - Predáme priestranný 2... ADOMIS - Predáme priestranný 2 izbový byt, 58 m2, Zupkova ulica, Košice - sídlisko Dargovských hrdinov, FURČA Ponúkame Vám na predaj slnečný, čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt s loggiou na 5.poschodí, v mestskej časti Košice III - Dargovských hrdinov... Cena:
120.990 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - prenájom priestorov -... ADOMIS - prenájom priestorov - sklad, dielňa, servis,95m2, vlastné wc, kúrenie ,Čaňa, Železničná ulica. Ponúkame Vám na prenájom len u nás priestor s výmerou 95m2 vhodný na sklad, dielňu, servis, poprípade inú prevádzku s akýmkoľvek zámerom. Celý... Cena:
499 €/mesiac
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predáme pekný stavebný... ADOMIS - predáme pekný stavebný pozemok na výstavbu RD 900m2,aj dvojpodlažného,aj dvojdomu, Bohdanovce, všetky siete(voda, kanál,plyn,elektrika,optika) Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení na predaj pekný stavebný pozemok s lichobežníkovým tvarom a výmerou 900m2, slnečný a rovinatý, v tichej... Cena:
92.000 €
Lokalita:
Bohdanovce
ADOMIS - prenájom skladových... ADOMIS - prenájom skladových priestorov formou lodných kontajnerov (vodotesné, protipožiarne, uzamykateľné) - 28m2,Čaňa,uzavretý areál. Ponúkame vám len u nás NOVÉ skladové priestory - formou prenájmu NOVÝCH lodných kontajnerov, obec Čaňa, uzavretý areál vedľa Jazera. Úžitková... Cena:
120 €/mesiac
Lokalita:
Čaňa
4-izb.bungalov - NOVOSTAVBA,... 4-izb.bungalov - NOVOSTAVBA, obec Chrastné, iba 11km z Košíc Ponúkame Vám na predaj pekný nadštandardný bungalov so 4 izbami a pekným pozemkom, v tichej a novej lokalite obce Chrastné s rýchlym dojazdom... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - 4-izbový byt v... ADOMIS - 4-izbový byt v novostavbe, ulica Fatranská, Nová Terasa Ponúkam Vám na predaj veľký 4-izbový byt v novostavbe ulica Fatranská, Košice –Nová Terasa I etapa. Úžitková plocha bytu je 102m2 + dve loggie 5m2... Cena:
369.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predáme skolaudovaný... ADOMIS -  predáme skolaudovaný pekný slnečný 4+1izbový bungalov 133m2,kompletne dokončený,všetky IS,600m2,Seňa, len 15min z Košíc Predáme v exkluzívnom zastúpení moderný rodinný 4+1 izbový slnečný dom s rovnou strechou, kompletne dokončený,obec Seňa, len 15 minút z Košíc,... Cena:
304.900 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - predám 2-izbový... ADOMIS - predám 2-izbový priestranný byt 55m2,loggia,Bukureštská ulica, sídlisko Ťahanovce, Košice Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 2 izbový priestranný byt na sídlisku Ťahanovce, Bukureštská ulica, Košice . Plocha: úžitková... Cena:
119.500 €
Lokalita:
Košice-Ťahanovce
ADOMIS - predám 2-izbový... ADOMIS - predám 2-izbový priestranný byt 55m2,loggia,Bukureštská ulica, sídlisko Ťahanovce, Košice Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 2 izbový priestranný byt na sídlisku Ťahanovce, Bukureštská ulica, Košice . Plocha: úžitková... Cena:
119.900 €
Lokalita:
Košice-Ťahanovce
ADOMIS - veľmi pekný 3-izbový... ADOMIS - veľmi pekný 3-izbový dom, chalupa, Ploské - Ortáše Hľadáte na kúpu útulný rodinný dom, resp. chalupa, s nádherným panoramatickým výhľadom v tichom a prírodou obkolesenom prostredí v blízkosti... Cena:
214.900 €
Lokalita:
Ploské
ADOMIS - predáme exkluzívny... ADOMIS - predáme exkluzívny stavebný pozemok s výhľadom na Vysoké Tatry,956m2,vhodný na dom,dvojdom,trojdom,vilu,kompletné siete,obec Batizovce,2km do Svitu. Ponúkame Vám na predaj len u nás posledný exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry, s kompletnými IS - voda,... Cena:
176.900 €
Lokalita:
Batizovce