Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Chaty a rekreačné objekty

ADOMIS - predáme 2-podlažnú... ADOMIS - predáme 2-podlažnú nadštandardnú chatku so záhradou,405m2, len 5km z Košíc,Vyšná Hutka Ponúkame na predaj záhradku s kompletne zrekonštruovanou exkluzívnou chatkou, v obci Vyšná Hutka, Košice – okolie, OV, pozemok v tichom prostredí.... Cena:
61.900 €
Lokalita:
Vyšná Hutka
REZERVOVANÉ - ADOMIS - predám... REZERVOVANÉ  - ADOMIS - predám 3podlažnú peknú chatku,3miestnosti,400m2, len 5km z Košíc,Vyšná Hutka REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj záhradku s murovanou chatkou v obci Vyšná Hutka, Košice – okolie, OV, pozemok v tichom prostredí. Výmera pozemku... Cena:
49.900 €
Lokalita:
Vyšná Hutka
ADOMIS - Predám 3-izb.chata,... ADOMIS - Predám 3-izb.chata, Geča, iba 10 min od Košíc, v nadštandarde s bazénom a 2xkúpeľňa Ponúkame Vám na predaj veľmi peknú chatu v nadštadarde s vlastným bazénom, veľkým pekným pozemkom, krbom v obývačke a záhradným grilom, všetko po... Cena:
132.990 €
Lokalita:
Geča
ADOMIS - ponúkam na predaj... ADOMIS - ponúkam na predaj  rodinný dom -  chatu v obci Drienica pri Sabinove. Ponúkam na predaj rodinný dom - chatu na pozemku o rozlohe 1300m2 . Nachádza sa v obci Drienica pri Sabinove. Obec je súčasťou známej rekreačnej... Cena:
107.500 €
Lokalita:
Drienica