Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Domy a vily

ADOMIS - Predám exkluzívny... ADOMIS - Predám exkluzívny moderný 4izbový rodinný dom - Novostavba, kompletne dokončený,173m2,vykurovaná dvojgaráž,slepá ulica s kompletnými sieťami, obec Čaňa Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení moderný nadštandardný rodinný dom s rovnou strechou,pred kolaudáciou, veľká vykurovaná dvojgaráž, TOP lokalita... Cena:
459.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predáme TOP 5izbový... ADOMIS - predáme TOP 5izbový bungalov 160m2,bazén,záhradný domček,terasa,parking pre 5 áut,712m2,kompletné IS,stačí nasťahovať sa, Beniakovce. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení nadštandardný už zabývaný a kompletne zariadený bungalov 5 izbový, s kompletnými inžinierskymi... Cena:
479.000 €
Lokalita:
Beniakovce
ADOMIS - predáme rodinný dom... ADOMIS - predáme rodinný dom 4-izbový,rekonštrukcia,970m2, Vyšná Myšľa, 7km z Košíc Ponúkame Vám na predaj pekný a útulný rodinný domček, po čiastočnej rekonštrukcii, altánok, záhradka, v tichej a kľudnej lokalite neďalekej obce... Cena:
188.900 €
Lokalita:
Vyšná Myšľa
ADOMIS - predáme 7- izbový... ADOMIS - predáme 7- izbový rodinný dom 316m2,2-podlažný,2x kúpelňa,2x garáž 40m2,aj dvojgeneračný,pozemok 735m2,Budimír. Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás 2- podlažný rodinný dom 7- izbový, s priestrannou dvojgarážou, obec Budimír, TOP tichá lokalita mimo... Cena:
395.000 €
Lokalita:
Budimír
ADOMIS - Predáme 4izbový... ADOMIS - Predáme 4izbový bezbariérový bungalov4 - NOVOSTAVBA, obec Chrastné, len 11km z Košíc. Ponúkame Vám na predaj pekný nadštandardný bungalov č.4 so 4 izbami a pekným pozemok v tichej a novej lokalite obce Chrastné s rýchlym dojazdom do... Cena:
0,00 €
Lokalita:
Chrastné
4-izb.bungalov - NOVOSTAVBA,... 4-izb.bungalov - NOVOSTAVBA, obec Chrastné, iba 11km z Košíc Ponúkame Vám na predaj pekný nadštandardný bungalov so 4 izbami a pekným pozemkom, v tichej a novej lokalite obce Chrastné s rýchlym dojazdom... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - predáme skolaudovaný... ADOMIS -  predáme skolaudovaný pekný slnečný 4+1izbový bungalov 133m2,kompletne dokončený,všetky IS,600m2,Seňa, len 15min z Košíc Predáme v exkluzívnom zastúpení moderný rodinný 4+1 izbový slnečný dom s rovnou strechou, kompletne dokončený,obec Seňa, len 15 minút z Košíc,... Cena:
304.900 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - predáme rodinný... ADOMIS - predáme rodinný dom,rekonštrukcia, garáž, Kráľovce, iba 13 km z Košíc. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, v obci Kráľovce s rýchlym dojazdom do Košíc,... Cena:
122.900 €
Lokalita:
Kráľovce
ADOMIS - Predám 4izbový dom... ADOMIS - Predám 4izbový dom kompletne dokončený,500m2,nová tichá lokalita obce Cestice, Košice-okolie Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení peknú tehlovú novostavbu moderného bungalovu s tepelným čerpadlom, (fotovoltaikou), nová tichá časť... Cena:
259.000 €
Lokalita:
Cestice
ADOMIS - Predám 4izbový dom... ADOMIS - Predám 4izbový dom HOLODOM, 500m2,nová tichá lokalita obce Cestice, Košice-okolie Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení peknú tehlovú novostavbu moderného bungalovu s tepelným čerpadlom, fotovoltaikou, nová tichá časť... Cena:
245.000 €
Lokalita:
Cestice
ADOMIS - predáme 3-izbový dom... ADOMIS - predáme 3-izbový dom 142m2,na okamžité nasťahovanie,kompletné IS, Čaňa, rekonštrukcia,916m2, garáž, záhradka. V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame na predaj útulný vidiecky domček 3izbový na TOP ulici - Mierova, v neďalekej obci Čaňa, len 15min z mesta... Cena:
174.800 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predám rodinný... ADOMIS - Predám rodinný dom,250m2,2podlažný,bazén,dvojgaráž,terasa,veľký altánok, Košice, mestská časť Krásna Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení krásny rodinný dom 5izbový v nadštandardnom štýle a v tichej lokalite mestskej časti Košice-Krásna... Cena:
499.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna