Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám stavebný... ADOMIS  - Predám stavebný pozemok Košice - Barca Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok pre výstavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite novej štvrte na okraji Barce, Košice... Cena:
79.890 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok VALALIKY, iba 10 km od Košíc Ponúkame Vám na predaj veľký pozemok s rozlohou 780m2 - pre stavbu rodinného domu v obci Valaliky, do ktorej sa rýchlo dostanete aj v čase... Cena:
89.000 €
Lokalita:
Valaliky
ADOMIS - predám pražský 1,5... ADOMIS - predám pražský 1,5 izb.byt, loggia, ul.Fibichova, iba 2minúty peši od AUPARKU Výborná investičná príležitosť ! Ponúkam na predaj 1,5 izbový byt, pražský typ bytu, s priestrannou loggiou v centre Košíc, ulica Fibichova, iba... Cena:
82.500 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predám RODINNÝ DOM,... ADOMIS - predám RODINNÝ DOM, pred ukončením rekonštrukcie - Ďurkov, iba 16 km od Košic. Ponúkam na predaj - zrekonštruovaný poschodový rodinný dom, pred ukončením rekonštrukcie, obec Ďurkov. Vzdialenosť k AUPARK Košice je iba 16 km.... Cena:
152.500 €
Lokalita:
Ďurkov
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný rodinný dom, Bidovce, tiché miesto Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom v strediskovej obci Bidovce vzdialenej iba 15 km od Košíc. Jedná sa o stavbu skolaudovanú v r. 1991, s... Cena:
143.000 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS - ponúkam na predaj... ADOMIS - ponúkam na predaj  rodinný dom -  chatu v obci Drienica pri Sabinove. Ponúkam na predaj rodinný dom - chatu na pozemku o rozlohe 1300m2 . Nachádza sa v obci Drienica pri Sabinove. Obec je súčasťou známej rekreačnej... Cena:
106.000 €
Lokalita:
Drienica
ADOMIS - predám 3-izbový... ADOMIS - predám 3-izbový mezonet, tehla, ulica Letná Košice - Staré mesto Predám veľmi netradičné bývanie, v lokalite „Malá Praha“. 3-izbový mezonet, tehlový byt, ulica Letná Košice - Staré mesto, širšie centrum.... Cena:
183.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný 3 (5) izbový rodinný dom, Vyšné Opátske, krásne tiché miesto, s mestom ako na dlani Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v lukratívnej časti Košíc, na Dubovej ulici, Vyšné Opátske. Jedná sa o zachovalý, momentálne 3 izbový dom, avšak... Cena:
149.900 €
Lokalita:
Košice-Vyšné Opátske
ADOMIS - REZERVOVANÉ ponúkame na... ADOMIS - REZERVOVANÉ ponúkame na predaj pekný pozemok na výstavbu rodinného domu, Čakanovce REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok v obci Čakanovce vzdialenej 17 km od Košíc. Jedná sa o rovinatú a slnečnú parcelu vo... Cena:
33,00 €/m2
Lokalita:
Čakanovce
ADOMIS - REZERVOVANÉ predáme... ADOMIS - REZERVOVANÉ predáme útulný rodinný dom v obci Čakanovce, kompletne zariadený, ihneď k nasťahovaniu REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom nachádzajúci sa v Čakanovciach, vzdialených 17 km od Košíc. Jedná sa o nehnuteľnosť vo... Cena:
99.000 €
Lokalita:
Čakanovce
ADOMIS - PREDÁM RODINNÝ DOM,... ADOMIS - PREDÁM RODINNÝ DOM, BUNGALOV - Šarišské Bohdanovce, iba 17 km od Košic. PREDÁM RODINNÝ DOM, BUNGALOV, obec Šarišské Bohdanovce, IBA 17km od KOŠÍC a 21km od Prešova. Vzdialenosť do Košíc je iba 17 km k Hypertmarketu... Cena:
184.990 €
Lokalita:
Šarišské Bohdanovce
ADOMIS - Predám slnečný 3-izbový... ADOMIS - Predám slnečný 3-izbový byt, ulica Helsinská, Košice-Sídlisko Ťahanovce Ponúkam na predaj 3-izbový byt s lodžiou, ulica Helsinská, Košice-Sídlisko Ťahanovce. Úžitková plocha bytu je 76 m2 + lodžia + pivnica. Byt sa... Cena:
92.900 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce