Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám dvojgeneračný RD... ADOMIS - Predám dvojgeneračný RD v mestskej časti Košice – Pereš Predám dvojgeneračný RD v mestskej časti Košice – Pereš. Pozemok s celkovou výmerou: 1800m2. RD je dvojpodlažný, vhodný pre viac člennú rodinu,... Cena:
178.000 €
Lokalita:
Košice-Pereš
ADOMIS - Predám pekný, slnečný... ADOMIS - Predám pekný, slnečný pozemok v lokalite Nižný Klatov, Košice - okolie Predám pekný, slnečný pozemok v lokalite Nižný Klatov, Košice - okolie. Pozemok s rozlohou: 12 arov IS: všetky. Na pozemku sa nachádza pivnica,... Cena:
82.000 €
Lokalita:
Nižný Klátov
ADOMIS - Predám novostavbu... ADOMIS - Predám novostavbu rodinný dom Baška, Košice - okolie. Predám novostavbu rodinný dom Baška, Košice - okolie. Prízemie domu: priestranná hala, kuchyňa, kúpeľňa s WC, technická miestnosť. Poschodie RD: 4... Cena:
145.000 €
Lokalita:
Baška
Adomis - Ponúkame na predaj... Adomis - Ponúkame na predaj 3izb. byt Dolná ulica, 90 m2, priame Centrum - Banská Bystrica Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Dolná ulica – Centrum – Banská Bystrica, s celkovou rozlohou 90 m2, v OV, na prvom poschodí, samostatný vstup z... Cena:
96.700 €
Lokalita:
Banská Bystrica
ADOMIS - Predám 3-izbový byt,... ADOMIS - Predám 3-izbový byt, ulica Južná trieda, Košice Ponúkam na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, na ulici Južná trieda, mestská časť Juh, Košice IV. Úžitková plocha bytu je 68m2 + 4m2... Cena:
99.900 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predáme pekný... ADOMIS - predáme pekný nadštandardný 5-izbový RD Vyšná Kamenica Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom v obci Vyšná Kamenica vzdialenej 19 km od Košíc. Nachádza sa v tichej lokalite obce. Jedná sa o 15... Cena:
185.000 €
Lokalita:
Vyšná Kamenica
ADOMIS - predám 2-izb.byt,... ADOMIS - predám 2-izb.byt, balkón, 59m2, Buzulucká, Košice - Furča Ponúkam na predaj 2-izbový byt, ulica Buzulucká, Košice – Dargovských Hrdinov – Furča, na tichom mieste, mimo hlavnej cesty. Byt o veľkostí 59m2... Cena:
76.900 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - predám tehlový 3-izbový... ADOMIS - predám tehlový 3-izbový byt, Ruskov, vzdialenosť do Košíc iba 18 km. Predám pekný tehlový 3-izbový byt, obec v strediskovej obci Ruskov, Košice – okolie. Vzdialenosť do Košíc je 18 km. Byt je v osobnom... Cena:
51.000 €
Lokalita:
Ruskov
ADOMIS - Predám pozemok v... ADOMIS - Predám  pozemok v Košickej Novej Vsi, Košice Predám pozemok v Košickej Novej Vsi, Košice. Pozemok s rozlohou: 815 m2, rozmery pozemku: (27mx29m). Na pozemku sú nasadené mladé ovocné stromy:... Cena:
38.000 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - Predám dvojgeneračný RD... ADOMIS - Predám dvojgeneračný RD v obci Herľany, Košice - okolie Predám dvojgeneračný RD v obci Herľany, Košice - okolie, vzdialenosť 25 km z Košíc. RD je dvoj - generačný, 2j - poschodový. Rozsiahly pozemok s... Cena:
153.000 €
Lokalita:
Herľany
ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Ostravská ulica, Košice-Juh Ponúkame na predaj 1 izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Juh, Ostravská ulica. Byt má rozlohu 43 m2, nachádza sa na 2/8... Cena:
61.900 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný útulný 3-izbový dom v obci Dargov Máme pre Vás v ponuke na predaj tento útulný domček, takmer novostavbu (kolaudácia pred 7 rokmi) nachádzajúcu sa v krásnom prostredí na úpätí... Cena:
103.000 €
Lokalita:
Dargov
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..