Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám 3-izbový byt v... ADOMIS - Predám 3-izbový byt v TEHLOVOM dome, ulica Cimborková, Košice - Sever Ponúkam Vám na predaj 3-izbový byt v TEHLOVOM dome, Cimborková ulica, Košice - Sever Úžitková plocha bytu je 77 m2 v osobnom vlastníctve.... Cena:
165.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - predáme 2izbový veľký... ADOMIS - predáme 2izbový veľký byt 72m2, loggia 2x, v blízkosti OC Aupark, Jantárová, Košice. Predáme veľký 2-izbový byt s dvomi loggiami v blízkom centre, len 2min od OC Aupark, roh Jantárovej a Palárikovej ulice, Košice. Dispozícia bytu... Cena:
149.500 €
Lokalita:
Košice-Juh
4-izb.byt + záhradka, Košice -... 4-izb.byt + záhradka, Košice - Krásna, NOVOSTAVBA, radová zástavbe parkovacie miesto Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 4-izbový, dvojpodlažný byt v štádiu už kompletného dokončenia. Možnosť okamžitého sa nasťahovania.... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - predáme garáž, 16m2,... ADOMIS - predáme garáž, 16m2, ulica Michalovská, Košice - Západ. Ponúkame v exkluzívnom zastúpení na predaj garáž vo vyhľadávanej lokalite sídliska Terasa, s veľmi dobrým prístupom z 2 smerov, ulica Michalovská,... Cena:
21.800 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - 4-izbový byt... ADOMIS - 4-izbový byt 2.podlažný, NOVOSTAVBA, radovka, 128m2, Košice - Krásna Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt 2-podlažný, v rodinnej radovke, štádium HOLODOM. Vyhľadávaná tichá lokalita Košice – Krásna, s... Cena:
259.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predaj rodinný dom... ADOMIS - predaj rodinný dom Maďarsko obec Szalasend ADOMIS ponúka na predaj rodinný dom Maďarsko obec Szalasend, neďaleko hraníc s Maďarskom Vzdialenosť : do Košíc cca 48 km s dobrým napojením na... Cena:
8.500 €
Lokalita:
Kechnec
ADOMIS - 4-izb.dom, NOVOSTAVBA,... ADOMIS - 4-izb.dom, NOVOSTAVBA, radovka, 128m2, Košice - Krásna Ponúkame Vám na predaj 4-izbový, 2-podlažný rodinný dom v štádiu HOLODOM. Vyhľadávaná tichá lokalita Košice – Krásna, s kompletnými IS. Dom... Cena:
259.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
predám krásný stavebný pozemok... predám krásný stavebný pozemok pri jazere, Čaňa, iba 12min z Košíc, tichá slepá ulica Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení na predaj stavebný pozemok s akurátnou výmerou. Obec Čaňa je vzdialená iba 10km od mostu VSS Košice, resp.... Cena:
59.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predám 3-izbový byt o... ADOMIS - predám 3-izbový byt o rozlohe 66m2, ulica Humenská, Košice - Západ Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Humenskej ulici, Košice - Západ. Byt o rozlohe 66m2 sa nachádza na 3/8 poschodí. Byt ma plastové okna,... Cena:
132.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
REZERVOVANÉ - BUNGALOV, 4-izbový... REZERVOVANÉ - BUNGALOV, 4-izbový dom, Valaliky, iba 6km z KE (most VSS) REZERVOVANÉ: Ponúkame na predaj NOVOSTAVBA – BUNGALOV, rodinný dom, štvorizbový v obci Valaliky. Vzdialenosť do Košíc iba 6km (most VSS), čo... Cena:
235.000 €
Lokalita:
Valaliky
ADOMIS – Predaj 4 izbový byt... ADOMIS – Predaj 4 izbový byt priamo na Hlavnej ulici, Košice-Staré Mesto Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt, priamo na Hlavnej ulici, Košice – Centrum mesta, s celkovou rozlohou 91m2, na prvom poschodí s... Cena:
324.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám komerčný objekt... ADOMIS - Predám komerčný objekt pre výrobu / sklad v priemyselnom areáli, ulica Popradská, Košice - Západ Ponúkam Vám na predaj jednopodlažnú budovu využiteľnú pre účely výroby, opráv alebo skladovania o rozlohe 240 m2. Budova sa nachádza v areáli za... Cena:
185.000 €
Lokalita:
Košice-Západ