Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Ponúkame na predaj byt... ADOMIS - Ponúkame na predaj byt priamo na Hlavnej ulici, 91m2, Košice-Staré Mesto Ponúkame na predaj priestranný byt, priamo na Hlavnej ulici, Košice – Centrum mesta, s celkovou rozlohou 91m2, na prvom poschodí s výťahom. V celom... Cena:
279.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predáme 4(5) izbový... ADOMIS - Predáme 4(5) izbový mezonetový byt v rodinnom dome,167m2,TOP lokalita so zeleňou a dvorom,historické centrum - Mäsiarska ulica Košice. Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás 4(5) izbový mezonetový byt v centre mesta, po rekonštrukcii, momentálne využívaný ako dva samostatné... Cena:
376.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predáme 2-izbový... ADOMIS - Predáme 2-izbový tehlový byt, 51m2, ulica Panelová, Košice - Juh Ponúkame Vám na predaj priestranný čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej TOP lokalite, na Panelovejj ulici, Košice- JUH.... Cena:
149.900 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predáme nadštandardný... ADOMIS - predáme nadštandardný 4-izbový BUNGALOV, šatník, 2x kúpeľňa,garáž, Košice - Krásna Predáme v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný nadštandardný moderný bungalov s vlastnou garážou, parkovacím miestom vo dvore a pekným priestranným... Cena:
407.500 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - PREDÁM 5-IZBOVÝ RODINNÝ... ADOMIS - PREDÁM 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM - bungalov na okamžité nasťahovanie,2x garáž, 878m2,TOP tichá lokalita Košice - Krásna. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení nadštandardný rodinný dom - bungalov s úctyhodnou výmerou vnútorných priestorov (5 izieb),... Cena:
549.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predáme vyhľadávaný byt... ADOMIS - Predáme vyhľadávaný byt 3 - izbový ,,Pražák,,rekonštrukcia,68m2, Miškovecká ulica, Sídlisko Železníky, Košice Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 3 izbový ,,Pražský byt,, po rekonštrukcii, na sídlisku Košice-Juh, tichá lokalita mimo hlavných... Cena:
174.500 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predám pekný slnečný... ADOMIS - predám pekný slnečný stavebný pozemok 539m2 s kompletnými IS (kanalizácia, plyn,voda,elektrika), asfaltová cesta, iba 15min z Košíc cez diaľnicu,Bidovce. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný slnečný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu rodinného domu, aj 2-podlažného v TOP... Cena:
79.900 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS-predáme 3 izbový byt ,,... ADOMIS-predáme 3 izbový byt ,, Pražák,,,74m2,loggia,rekonštrukcia,Maurerova ul.,Košice Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska - Košice-Dargovských... Cena:
203.990 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - PREDÁM pekný... ADOMIS - PREDÁM pekný 4-izb.BUNGALOV 1001m2,bazén, veľká záhrada,Seňa, len 10min z Košíc. Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení na predaj veľmi pekný bungalov, momentálne obývaný, s prestrešenou teraskou a peknou záhradkou, bazénom s... Cena:
309.900 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - predáme jediný TOP... ADOMIS - predáme jediný TOP stavebný pozemok, komplet siete (kanalizácia, plyn,voda,elektrika) 642m2,asfaltová cesta, Košice – Šebastovce Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu bungalov, alebo aj dvojpodlažný dom, TICHÁ... Cena:
169.990 €
Lokalita:
Košice-Šebastovce
ADOMIS - na predaj 2-izbový byt... ADOMIS - na predaj 2-izbový byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Ponúkam Vám na predaj 2-izbový byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Úžitková plocha bytu je 55m2, nachádza sa na 3/5 poschodí... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS- 3izbový tehlový byt,... ADOMIS- 3izbový tehlový byt, 77m2, kompl.rekonštrukcia,Jilemnického ulica, tichá lokalita s parkom, Košice Ponúkame Vám na predaj veľký 3izbový byt vo výnimočnej lokalite obkolesenej zeleňou, so zmenenou dispozíciou po kompletnej rekonštrukcii, blízke... Cena:
239.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto