Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám rodinný dom... ADOMIS - Predám rodinný dom 4izbový 2.podlažný, 2040m2, Šebastovce, len 5minút z Košíc. Predáme v exkluzívnom zastúpení budúci RD 2.podlažný v stave Holodom, v novej lokalite mestskej časti Košice - Šebastovce, kde na vedľajších... Cena:
224.900 €
Lokalita:
Košice-Šebastovce
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok na výstavbu RD, 2040m2, Šebastovce, len 5minút z Košíc. Predáme v exkluzívnom zastúpení väčší stavebný pozemok na výstavbu RD v novej lokalite mestskej časti Košice - Šebastovce, kde na vedľajších... Cena:
103.900 €
Lokalita:
Košice-Šebastovce
ADOMIS - stavebný pozemok 829m2,... ADOMIS - stavebný pozemok 829m2, na rodinný dom, Nová Polhora, len 10min z  Košíc cez diaľničný privádzač Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok na výstavbu rodinného domu, len 10minút jazdy z Košíc (od Hypermarket TESCO), resp. 13km. Výmera... Cena:
95.000 €
Lokalita:
Nová Polhora
ADOMIS - Predám krásnu rodinnú... ADOMIS - Predám krásnu rodinnú chatu, dom, Veľká Lodina, iba 27 km od Košíc. Predám rodinnú chatu vo Veľkej Lodine, len 27 km od Košíc. Nehnuteľnosť je po kompletnej prestavbe, zariadená v jedinečnom provensálskom štýle.... Cena:
55.000 €
Lokalita:
Veľká Lodina
ADOMIS - predám veľmi pekný... ADOMIS - predám veľmi pekný nadštandardný stavebný pozemok, Ždaňa, 2100m2, len 15km z Košíc. Ponúkame Vám na predaj jedinečný stavebný pozemok mimo cestných ťahov v tichej uličke, obec Ždaňa, s dojazdom do Košíc 17min. Výmera pozemku :... Cena:
143.900 €
Lokalita:
Ždaňa
ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 1... ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 1 na kľúč, Nižná Hutka, 490m2, iba 3 km od Košíc. Ponúkame vám na predaj veľmi útulný rodinný dom Novostavbu typu Bungalov, v momentálnom v štádiu Holodom, ale vo finále je s ukončením na Kľúč, v... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Nižná Hutka
ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s... ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s terasou a predzáhradkou, Novostavba Ponúkame Vám odstúpenie 2 izbového bytu v projekte "Rezidencia ALBELLI". Byt je situovaný v novovybudovanej Rezidencii Albelli, v sekcii 3.... Cena:
151.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s... ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s predzáhradkou, Novostavba Povrazy, Košice KVP Ponúkam Vám odstúpenie 2 izbového bytu v projekte POVRAZY REZIDENCIA KVP. Byt je situovaný v novovybudovanej mestskej časti Povrazy na sídlisku... Cena:
161.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s... ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s balkónom, Novostavba Povrazy Ponúkam Vám odstúpenie 2 izbového bytu v projekte POVRAZY REZIDENCIA KVP. Byt je situovaný v novovybudovanej mestskej časti Povrazy na sídlisku... Cena:
135.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS - predám 5 - izbový RD... ADOMIS - predám 5 - izbový RD Novostavba, BUNGALOV,HOLODOM 774m2, 2x kúpelňa, OBEC ČAŇA, iba 10 km od Košíc Ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom - typ BUNGALOV v štádiu HOLODOM 4izbový, s priestranným obytným podkrovím v obci Čaňa s prekrásným... Cena:
224.900 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predám 5 - izbový RD... ADOMIS - predám 5 - izbový RD Novostavba, BUNGALOV,HOLODOM 774m2, 2x kúpelňa, OBEC ČAŇA, iba 10 km od Košíc Ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom - typ BUNGALOV v štádiu HOLODOM s priestranným obytným podkrovím v obci Čaňa s prekrásným výhľadom na... Cena:
239.700 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - PREDÁM NADŠTANDARDNÝ... ADOMIS - PREDÁM NADŠTANDARDNÝ 5-izb.BUNGALOV1 HOLODOM, obec Ďurkov, 611m2, iba 15 km od Košíc. Ponúkam exkluzívne na predaj budúcu novostavbu RD typu Bungalov v štádiu HRUBÁ STAVBA, HOLODOM alebo NA KĽÚĆ, len 15 km od mesta Košice cez... Cena:
178.900 €
Lokalita:
Ďurkov