Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty

ADOMIS - predám 3-izbový tehlový... ADOMIS - predám 3-izbový tehlový byt 63m2, tichá lokalita obce Valaliky, len 10min z mesta Košice. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 3 - izbový tehlový byt po rekonštrukcii, tichá lokalita obce Valaliky, Len 6km z Košíc (most... Cena:
92.400 €
Lokalita:
Valaliky
ADOMIS - Predáme 3-izbový byt v... ADOMIS - Predáme 3-izbový byt v TOP lokalite,75m2,loggia,Karpatská ulica,Staré mesto, Košice Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého mesta, s bezproblémovým prístupom kamkoľvek, Karpatská ulica, Košice.... Cena:
167.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
4-izb.byt + záhradka, Košice -... 4-izb.byt + záhradka, Košice - Krásna, NOVOSTAVBA, radová zástavbe parkovacie miesto Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 4-izbový, dvojpodlažný byt v štádiu už kompletného dokončenia. Možnosť okamžitého sa nasťahovania.... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - prenájom veľký... ADOMIS - prenájom veľký 1,5izbový ,,Pražský,,byt po rekonštrukcii, loggia, 2min od nemocnice, Lomonosovova ul., Košice Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pekný útulný veľký 1,5izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Košice-Juh, tichá lokalita - Lomonosovova... Cena:
420 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS – Predaj 4 izbový byt... ADOMIS – Predaj 4 izbový byt priamo na Hlavnej ulici, Košice-Staré Mesto Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt, priamo na Hlavnej ulici, Košice – Centrum mesta, s celkovou rozlohou 91m2, na prvom poschodí s... Cena:
298.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, ulica  Strážovská, Košice - Nová terasa II. Ponúkam Vám na prenájom kompletne zariadený luxusný 2-izbový byt v novostavbe, ulica Strážovská. - Nová Terasa ll, Košice-Západ Úžitková plocha... Cena:
720 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 1-izbový zariadený byt, ulica Čsl.armády, Košice - staré mesto. Ponúkam na prenájom 1-izbový byt, vo vyhľadávanej lokalite na Kuzmányho sídlisku v Košiciach, mestská časť - Staré Mesto, ulica Čsl. armády.... Cena:
480 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám pekný 2 - izbový... ADOMIS - Predám pekný 2 - izbový apartmán v 5 * Sunset rezorte v Pomorie, Bulharsko Ponúkam Vám na predaj pekný 2 - izbový apartmán v 5 * Sunset rezorte v Pomorie, Bulharsko. Apartmán ma 75m2 a nachádza sa na 2/6 poschodí s... Cena:
54.000 €
Lokalita:
ADOMIS - Predám 3-izb. byt,... ADOMIS - Predám 3-izb. byt, 96m2, centrum, ulica Štúrova, Košice-Staré mesto VÁŽENÝ KLIENT, BYT V KTOROM SA NATÁČALA RELÁCIA ..NOVÉ BÝVANIE.. JE UŽ PREDANÝ, AVŠAK V PONUKE JE EŠTE TAKMER TOTOŽNÝ BYT V TOM ISTOM BYTOVOM... Cena:
245.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - hľadáme na prenájom 2... ADOMIS - hľadáme na prenájom 2 izbový byt, Košice - blízke centrum Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Staré Mesto, alebo na Severe, prípadne na Terase. Cena:... Cena:
400 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - hľadáme na prenájom 3... ADOMIS - hľadáme na prenájom 3 izbový byt, Košice - blízke centrum Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Staré Mesto, na Severe, alebo na Terase. Byt by mal byť po... Cena:
600 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - kúpa 4. alebo 5. izbový... ADOMIS - kúpa 4. alebo 5. izbový byt, Košice - Staré Mesto Pre konkrétneho klienta hľadáme veľký 4. alebo 5. byt, ktorý sa nachádza v lokalite Staré Mesto, alebo na Severe. Požadované vlastnosti: veľký... Cena:
140.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto