Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty

ADOMIS-Predám garsónku, Košice -... ADOMIS-Predám garsónku, Košice - sídl. Darg. Hrd./Furča/, Postupimská ulica Ponúkame na predaj garsónku v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídlisko Darg. Hrdinov/Furča/, Postupimská ulica. Byt má rozlohu 23 m2 + loggia,... Cena:
50.990 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - Predám 3-izbový byt v... ADOMIS - Predám 3-izbový byt v tichej lokalite, ulica Viedenská, Košice-Ťahanovce Ponúkam Vám na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Ťahanovce, ulica Viedenská. Byt má rozlohu 76 m2 + loggia (4... Cena:
83.600 €
Lokalita:
Košice-Ťahanovce
ADOMIS - predám 4-izbový byt 69... ADOMIS - predám  4-izbový byt 69 m2, Košice - Juh, Krakovská ulica, Železniky. Ponúkame na predaj pekný 4-izbový byt v osobnom vlastníctve s výmerou 69 m2 v lokalite Košice - Juh, Krakovská ulica . Nachádza sa na 1/7 bez... Cena:
86.000 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Považská ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Považská ulica. Byt sa nachádza na prízemí/7... Cena:
55.800 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám 41m2 veľký,... ADOMIS -  Predám 41m2 veľký, 1-izbový byt JENISEJSKÁ ulica Košice - Nad jazerom. ***ZNÍŽENÁ CENA *** Ponúkam na predaj pekný 1-izbový byt v osobnom vlastníctve, ulica JENISEJSKÁ, Košice - sídlisko Nad jazerom. Nachádza sa na... Cena:
53.500 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS-Predám 2-izbový byt,... ADOMIS-Predám 2-izbový byt, Košice - sídl. Darg. Hrd./Furča/, ulica kpt. Jaroša Ponúkame na predaj 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Darg. Hrdinov/Furča/, ulica kpt. Jaroša. Byt má rozlohu 58 m2 +... Cena:
89.900 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 3-izbový byt, ulica Obdody, Košice –Západ, byt je kompletne zariadený. Ponúkam na prenájom 3-izbový byt, bez balkóna, ulica Obdody, Košice –Západ Terasa. Byt má rozlohu 56 m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí. Byt... Cena:
480 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám veľký 85m2 2 –... ADOMIS - Predám veľký 85m2  2 – izbový tehlový byt s balkónom aj loggiou, Svätoplukova ulica, Košice - Staré mesto Ponúkam na predaj veľký 2 – izbový tehlový byt na Svätoplukovej ulici v Košiciach – Staré mesto. Svätoplukova ulica sa nachádza v blízkosti... Cena:
109.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predám tehlový 3-izbový... ADOMIS - predám tehlový 3-izbový byt v strediskovej obci Čaňa, Košice – okolie, 15 km z Košíc. Ponúkam pekný tehlový 3-izbový byt v strediskovej obci Čaňa, Košice – okolie, 15 km z Košíc. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch. Rozloha... Cena:
77.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predám 3–izbový... ADOMIS -  predám 3–izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice - Sever, Osobne vlastníctvo Ponúkam na predaj priestranný 3 – izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice - Sever, v lokalite oproti Vodárňam. Byt je v osobnom vlastníctve,... Cena:
105.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS-Predám 2-izbový byt,... ADOMIS-Predám 2-izbový byt, Košice - sídl.Ťahanovce, Bukureštská ulica Ponúkame na predaj 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídl. Ťahanovce, Bukureštská ulica. Byt sa nachádza na 2/8 posch., je po... Cena:
60.990 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS - Predám pražský 3-izbový... ADOMIS - Predám pražský 3-izbový byt, balkón, Trieda SNP, Košice - Západ, sídlisko Terasa Ponúkam na predaj „pražský“ 3-izbový byt, ul. Trieda SNP, Košice - Západ, sídlisko Terasa. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch a je kúpou... Cena:
92.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
1 2 3 4 5 6 7