Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Byty

ADOMIS - prenájom... ADOMIS -  prenájom apartmán,120m2, PARKING vo dvore,Hlavná ulica, Košice Staré mesto Ponúkame exkluzívne na dlhodobý prenájom krásny apartmán, ulica Pribinova a Hlavná, Košice Staré mesto, priamo oproti Hotel Hitlon, len 300m od... Cena:
1.190 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Ponúkam Vám na prenájom 2-izbový byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Úžitková plocha bytu je 55m2, nachádza sa na 3/5... Cena:
620 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - priestranný 3 izbový... ADOMIS - priestranný 3 izbový byt, 70m2, Dargovská ulica, Košice-Staré Mesto, s výhľadom na mesto Ponúkame na predaj 3 izbový, byt, Dargovská ulica, Košice – Staré Mesto, len na skok od Centra mesta. Byt sa nachádza na 12/12, s celkovou plochou... Cena:
158.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
kúpim 1-izbový byt Košice kúpim 1-izbový byt Košice Pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt s loggiou v Košiciach, ideálne na Terase. Platba v hotovosti. Cena bytu: 78.000,-€ Informácie k... Cena:
78.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - ponúkame na predaj -... ADOMIS - ponúkame na predaj - 3-izbový byt, pražský typ, Košice - Terasa, Michalovská ulica Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt, Košice-Západ, Terasa, Michalovská ulica. Jedná sa o pražský typ bytu o výmere 69 m2, nachádzajúci sa na 1.... Cena:
119.900 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom FOR RENT,... ADOMIS - prenájom FOR RENT, 2-izb.byt, ul.Odborárska. Košice – Sever, Ponúkam na prenájom 2-izbový tehlový byt, Košice – Sever, ulica Odborárska. Kompletne zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt, bez balkóna.... Cena:
490 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - prenájom 4-izbového... ADOMIS - prenájom 4-izbového bytu, 91m2 s balkónom, ulica Krosnianska, Košice - Dargovských hrdinov Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom zariadený 4-izbový byt, ulica Krosnianska Košice - Dargovských hrdinov. Úžitková plocha bytu je 91 m2. Nachádza... Cena:
600 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, Strážovská ulica , Košice - Nová Terasa. Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený luxusný 2-izbový byt v novostavbe, Strážovská ulica, Košice –Nová Terasa. Úžitková plocha bytu je... Cena:
650 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 1–izbový byt, ulica Popradská, Košice – Západ (Terasa). Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 1–izbový byt, ulica Popradská, Košice – Západ Úžitková plocha bytu je 35m2, nachádza sa na... Cena:
390 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS – ponúka na predaj... ADOMIS – ponúka na predaj  3-izbový byt  Moldava nad Bodvou. Ponúkame na predaj 3 -izbový byt s loggiou, v panelovom dome so zvýšeným komfortom bývania, Severná ul. - Moldava nad Bodvou. Byt na 5... Cena:
80.500 €
Lokalita:
Moldava nad Bodvou
ADOMIS - priestranný 2 izbový... ADOMIS - priestranný 2 izbový byt, 56m2,Študentská ulica, Košice-Sever Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Študentská ulica, Košice- Sever. Byt sa nachádza na 3/5, s celkovou plochou 56m2, v osobnom vlastníctve, pôvodný... Cena:
109.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
REZERVOVANÉ: ADOMIS - ponúkame... REZERVOVANÉ: ADOMIS - ponúkame na predaj - pekná garzónka Košice - KVP REZERVOVANÉ: Ponúkame Vám na predaj peknú garzónku na sídlisku KVP v Košiciach, Janigova ulica. Byt sa nachádza v panelovom obytnom dome -... Cena:
73.990 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP