Realitná kancelária Košice ADOMIS - byty na predaj, domy, pozemky, nehnuteľnosti
Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový byt, Košice, Štúrova ulica Ponúkame na prenájom nádherný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom v tehlovom dome v Košiciach, Štúrova ulica. Byt má rozlohu 58 m2... Cena:
600 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám - 3- izbový... ADOMIS -  Predám -  3- izbový byt - KVP JASUSCHOVA ulica, Košice Západ Ponúkame na predaj pekný 3 - izbový byt s lodžiou o rozlohe 65 m2 + 4 m lodžia na ulici Jasuschova v Mestskej časti Košice - KVP. Byt sa... Cena:
103.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám NOVOSTAVBA,... ADOMIS - predám NOVOSTAVBA, 5–izb Bungalov, Košice – Krásna, lokalita IBV KRÁSNA PRI JAZERE. REZERVOVANÉ: Ponúkam na predaj – NOVOSTAVBA, 5–izbový rodinný dom, typu Bungalov, Košice – Krásna, lokalita IBV KRÁSNA PRI JAZERE. MOŽNOSŤ... Cena:
179.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj veľký 5-izbový rodinný dom, obec Sokoľ Máme na predaj rodinný dom v obci Sokoľ, iba 10 km od Košíc. Jedná sa o nehnuteľnosť kolaudovanú v r. 1989, ktorá postupne prešla čiastočnou... Cena:
120.000 €
Lokalita:
Sokoľ
ADOMIS - Predám poschodový... ADOMIS - Predám poschodový rodinný dom s bazénom a so saunou nachádzajúci sa v obci ČAŇA vzdialenej 14 km od Košíc. Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom s bazénom a so saunou nachádzajúci sa v obci ČAŇA vzdialenej 14 km od Košíc. Jedná sa o nehnuteľnosť... Cena:
165.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predaj priemyselný... ADOMIS - predaj priemyselný stavebný pozemok v Košice, časť Barca, Južná trieda, vo funkčnom priemyselnom areály Ponúkam na predaj priemyselný stavebný pozemok v Košiciach, časť Barca, Južná trieda, vo funkčnom priemyselnom areály. Pozemok je prístupný z... Cena:
430.000 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - Predám peknú chatu v... ADOMIS - Predám peknú chatu v rekreačnej oblasti Domaša, časť Dobrá, okres Vranov nad/ Topľou Predám peknú chatu v rekreačnej oblasti Domaša, časť Dobrá, okres Vranov nad/ Topľou s pekným výhľadom na Domašu. Chata je murovaná, 10 - ročná,... Cena:
110.000 €
Lokalita:
Malá Domaša
ADOMIS – predám pozemok pre RD,... ADOMIS – predám pozemok pre RD, v lukratívnej tichej lokalite Kalvária, Košice Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 714 m2 v lukratívnej tichej lokalite Kalvária – Košice I, s orientáciou na JUH a nádherným výhľadom... Cena:
160 €/m2
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám pozemok v obci... ADOMIS - Predám pozemok v obci Čečejovce, Košice - okolie Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1485 m2 v obci Čečejovce – Košice – okolie, rovinatý pozemok. Siete: elektrina, plyn, voda a septik... Cena:
35.000 €
Lokalita:
Čečejovce
ADOMIS - Predám Rodinný Dom -... ADOMIS - Predám Rodinný Dom - Košice - Sever Ponúkame na predaj rodinný dom v lokalite Košice – Sever s pozemkom o veľkosti 980m2, so zastavanou plochou 72 m2. Dom s nádherným výhľadom na... Cena:
240.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám jedinečný... ADOMIS - Predám jedinečný BUNGALOV Košice - Barca Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického rodinného domu v mestskej časti Košice - Barca. Úžitková plocha domu je 93 m2 je postavený na... Cena:
248.000 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - Predám luxusný 4-izbový... ADOMIS - Predám luxusný 4-izbový rodinný dom, Košice -Kalvária Ponúkam na predaj atypický, priestranný, veľmi svetlý a slnečný 4 – izbový rodinný dom v tichom prostredí lokality Kalvária v Košiciach. Úžitková... Cena:
650.000 €
Lokalita:
Košice-Sever