Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám exkluzívny... ADOMIS - Predám exkluzívny 4-izbový byt v historickom centre, Hlavná ulica, Košice–Staré Mesto. Ponúkame na predaj exkluzívny 4-izbový byt v historickom centre, Hlavná ulica, Košice–Staré Mesto. Nachádza sa na 1. poschodí s úžitkovou... Cena:
390.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predám pozemok pri... ADOMIS - predám pozemok pri lese, 680m2, Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) V lokalite Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) ponúkam na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, na bývanie, na rekreáciu, na... Cena:
30.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predám Priemyselný... ADOMIS - predám Priemyselný areál, Cigeľka, Bardejov - znížená cena Ponúkame na predaj priemyselný areál v obci Cigeľka, ktorá leží v severozápadnej časti Nízkych Beskýd v doline potoka Olchovec, pri štátnej hranici... Cena:
555.000 €
Lokalita:
Cigeľka
ADOMIS - Predám rodinný dom s... ADOMIS - Predám rodinný dom s garážou a bazénom, Budimír, Košice - okolie. Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný tehlový RD len 12 km od Košíc v obci Budimír. Celková rozloha pozemku je 700m2 z čoho úžitková plocha je... Cena:
230.000 €
Lokalita:
Budimír
ADOMIS - Ponúkame na predaj... ADOMIS - Ponúkame na predaj montovaný rodinný dom v obci Seňa Ponúkame na predaj luxusne a moderne zariadený montovaný rodinný dom na celoročné bývanie v obci Seňa . Rodinný dom je skolaudovaný a pridelené... Cena:
82.000 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - Predám 1 izbový byt,... ADOMIS - Predám 1 izbový byt, Považská ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 1 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Považská ulica. Byt sa nachádza na prízemí/7... Cena:
55.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám 4 izbový byt s... ADOMIS - Predám 4 izbový byt s dvoma loggiami, Humenská ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 4 - izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Humenská ulica. Byt sa nachádza na 7/8... Cena:
101.700 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám 3-izbový byt,... ADOMIS - Predám 3-izbový byt, ulica Krosnianska, Košice-Dargovských hrdinov Ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v osobnom vlastníctve, ulica Krosnianska, mestská časť Košice-Dargovských hrdinov (Furča).... Cena:
88.000 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - predáme rodinný dom... ADOMIS - predáme rodinný dom Košice Krásna tichá lokalita Ponúkame na predaj rodinný dom v Košiciach - mestská časť Krásna, ktorý bol skolaudovaný v r. 1991. Jedná sa o stavbu so zmiešanou konštrukciou... Cena:
160.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predáme chatu medzi... ADOMIS - Predáme chatu medzi obcami Kysak a Trebejov Ponúkame na predaj chatu v krásnom a tichom prostredí, medzi obcami Kysak a Trebejov. Chata je v blízkosti lesa, pričom pozemok okolo je... Cena:
22.900 €
Lokalita:
Kysak
ADOMIS - Predáme chatu medzi... ADOMIS - Predáme chatu medzi obcami Kysak a Trebejov Ponúkame na predaj chatu v krásnom a tichom prostredí, medzi obcami Kysak a Trebejov. Chata je v blízkosti lesa, pričom pozemok okolo je... Cena:
22.900 €
Lokalita:
Kysak
ADOMIS - Predám luxusnú, moderne... ADOMIS - Predám luxusnú, moderne riešenú novostavbu rodinného domu v mestkej časti Košice - Kavečany Ponúkame na predaj luxusnú novostavbu moderne riešeného a pútavého rodinného domu v mestskej časti Košice - Kavečany. Nehnuteľnosť sa predáva v... Cena:
440.000 €
Lokalita:
Košice-Kavečany