Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predám Priemyselný... ADOMIS - predám Priemyselný areál, Cigeľka, Bardejov - znížená cena Ponúkame na predaj priemyselný areál v obci Cigeľka, ktorá leží v severozápadnej časti Nízkych Beskýd v doline potoka Olchovec, pri štátnej hranici... Cena:
434.834 €
Lokalita:
Cigeľka
ADOMIS - predám stavebný... ADOMIS -  predám stavebný pozemok priamo v obci Vyšný Čaj, Košice – okolie,19 km z Košíc. Ponúkam pekný a slnečný stavebný pozemok priamo v obci Vyšný Čaj, Košice – okolie,19 km z Košíc, smer Bohdanovce. Pozemok s rozlohou: 3.100m2.... Cena:
49.900 €
Lokalita:
Vyšný Čaj
ADOMIS - Ponúkame na predaj... ADOMIS - Ponúkame na predaj 3izb. byt Dolná ulica, 90 m2, priame Centrum - Banská Bystrica Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Dolná ulica – Centrum – Banská Bystrica, s celkovou rozlohou 90 m2, v OV, na prvom poschodí, samostatný vstup z... Cena:
89.000 €
Lokalita:
Banská Bystrica
ADOMIS - Predám pražský... ADOMIS - Predám pražský zariadený 3-izbový byt, Dvorkinova ulica, Košice- Dargovských hrdinov, Furča Predám zariadený zrekonštruovaný 3-izbový byt na Dvorkinovej ulici, Košice - Dargovských hrdinov, Furča. Nachádza sa na vyvýšenom poschodí v... Cena:
87.900 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - predám pozemok pri... ADOMIS - predám pozemok pri lese, 1360m2, Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) V lokalite Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) ponúkam na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, na bývanie, na rekreáciu, na... Cena:
dohodou
Lokalita:
Nižný Klátov
ADOMIS-Predám 3-izbový byt,... ADOMIS-Predám 3-izbový byt, Košice - sídl. Darg. Hrd./Furča/, ul. Povstania českého ľudu Ponúkame na predaj veľmi pekný 3- izbový byt v osobnom vlastníctve /košický typ/ v Košiciach, mestská časť Darg. Hrdinov/Furča/, ul. Povstania... Cena:
87.900 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - Predám montovaný... ADOMIS - Predám montovaný rodinný dom, Seňa, Košice - okolie Ponúkame na predaj luxusne a moderne zariadený montovaný rodinný dom na celoročné bývanie v obci Seňa . Rodinný dom je skolaudovaný a pridelené... Cena:
82.000 €
Lokalita:
Seňa
ADOMIS - Ponúkame na predaj... ADOMIS - Ponúkame na predaj 2izb. byt Národná trieda, 58 m2, Košice - Sever Predám krásny 2 izb. byt na Národnej triede , 58 m2 , 3./4 posch. V byte práve prebieha nadštandardná kompletná rekonštrukcia , ktorá obsahuje nové... Cena:
86.500 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám 2-izb.byt v... ADOMIS - Predám 2-izb.byt v novostavbe, ulica Súľovská, Košice - Nová terasa II. Ponúkam na predaj 2-izb.byt v novostavbe, ulica Súľovská, Košice - Nová terasa II. Úžitková plocha bytu je 57m2 + 14m2 loggia. Nachádza sa na 3./4... Cena:
133.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predáme pekný... ADOMIS - predáme pekný nadštandardný 5-izbový RD Vyšná Kamenica Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom v obci Vyšná Kamenica vzdialenej 19 km od Košíc. Nachádza sa v tichej lokalite obce. Jedná sa o 15... Cena:
185.000 €
Lokalita:
Vyšná Kamenica
ADOMIS - predám tehlový 3-izbový... ADOMIS - predám tehlový 3-izbový byt, Ruskov, vzdialenosť do Košíc iba 18 km. Predám pekný tehlový 3-izbový byt, obec v strediskovej obci Ruskov, Košice – okolie. Vzdialenosť do Košíc je 18 km. Byt je v osobnom... Cena:
51.000 €
Lokalita:
Ruskov
ADOMIS - Predám pozemok v... ADOMIS - Predám  pozemok v Košickej Novej Vsi, Košice Predám pozemok v Košickej Novej Vsi, Košice. Pozemok s rozlohou: 815 m2, rozmery pozemku: (27mx29m). Na pozemku sú nasadené mladé ovocné stromy:... Cena:
38.000 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves