Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Domy a vily - Rodinný dom

ADOMIS - Predám rodinný dom 5 -... ADOMIS - Predám rodinný dom 5 - izbový 2.podlažný, 2040m2, Šebastovce, len 5minút z Košíc. Predáme v exkluzívnom zastúpení budúci RD 2.podlažný v stave &holodom, v novej lokalite mestskej časti Košice - Šebastovce, kde na vedľajších... Cena:
255.900 €
Lokalita:
Košice-Šebastovce
ADOMIS - Predám rodinný dom... ADOMIS - Predám rodinný dom 4izbový 2.podlažný, 2040m2, Šebastovce, len 5minút z Košíc. Predáme v exkluzívnom zastúpení budúci RD 2.podlažný v stave &holodom, v novej lokalite mestskej časti Košice - Šebastovce, kde na vedľajších... Cena:
224.900 €
Lokalita:
Košice-Šebastovce
ADOMIS - PREDÁM 5-izb.RODINNÝ... ADOMIS - PREDÁM  5-izb.RODINNÝ DOM, BUNGALOV, NIŽNÁ KAMENICA, 966m2, iba 18 km od Košíc. Ponúkam exkluzívne na predaj novostavbu RD typu Bungalov s pekným veľkým pozemkom v obci Nižná Kamenica, len 18 km od mesta Košice. Výmera... Cena:
189.900 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - PREDÁM 4-IZB, BUNGALOV... ADOMIS - PREDÁM  4-IZB, BUNGALOV S VEĽKÝM POZEMKOM, RUSKOV, iba 14 km od Košíc. Ponúkam na predaj RD typu Bungalov3 v obci RUSKOV s veľkým pozemkom, len 14 km od mesta Košice ( Košická Nová Ves), do samotného centra 17km.... Cena:
169.900 €
Lokalita:
Ruskov
ADOMIS - Predám 3izbový rodinný... ADOMIS - Predám 3izbový rodinný dom, 2x garáž, s možnosťou prestavby na 6izbový, 5min pešo od centra, Košice Ponúkame Vám na predaj 3podlažný rodinný dom po započatej rekonštrukcii, s kompletným novým stavebným povolením možnej dokonalej prestavby až na... Cena:
189.900 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - Predám krásnu rodinnú... ADOMIS - Predám krásnu rodinnú chatu, dom, Veľká Lodina, iba 27 km od Košíc. Predám rodinnú chatu vo Veľkej Lodine, len 27 km od Košíc. Nehnuteľnosť je po kompletnej prestavbe, zariadená v jedinečnom provensálskom štýle.... Cena:
58.000 €
Lokalita:
Veľká Lodina
ADOMIS - na predaj priestranný... ADOMIS - na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom,  obec  Milhosť Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Milhosť. Jedná sa o trojpodlažný 6 izbový dom s celkovou úžitkovou plochou... Cena:
235.000 €
Lokalita:
Milhosť
ADOMIS - na predaj priestranný... ADOMIS - na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom,  obec Kokšov-Bakša Ponúkame Vám na predaj novostavbu priestranného rodinného domu v Kokšov-Bakši. Jedná sa o dvojpodlažný 7 izbový dom s celkovou úžitkovou plochou... Cena:
305.000 €
Lokalita:
Kokšov-Bakša
ADOMIS -ponúkame na predaj... ADOMIS -ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Bódvaszilas, Maďarsko Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Bódvaszilas, Maďarsko. Vzdialenosť do Turni nad Bodvou cca 10 km, do Košíc cca 42 km s... Cena:
25.000 €
Lokalita:
Bódvaszilas
ADOMIS – na predaj dvojgeneračný... ADOMIS – na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Turňa nad Bodvou okres Košice – okolie Ponúkame na predaj – čiastočné zrekonštruovaný, dvojgeneračný, 5-izbový rodinný dom v obci Turňa nad Bodvou . Pozemok s rozlohou 950 m2, je... Cena:
87.000 €
Lokalita:
Turňa nad Bodvou
REZERVOVANÉ: ADOMIS - novostavba... REZERVOVANÉ: ADOMIS - novostavba Nižná Kamenica REZERVOVANÉ: Ponúkame na predaj peknú novostavbu rodinného domu v obci Nižná Kamenica, v stave dokončenosti holodom, s plánovaným dokončením do... Cena:
144.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS – ponuka predaj... ADOMIS  – ponuka predaj rodinného domu v obci  Turňa nad Bodvou  , Košice – okolie. Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Turňa nad Bodvou , okres Košice – okolie. Rodinný dom je v osobnom vlastníctve. Prízemný rodinný dom... Cena:
61.900 €
Lokalita:
Turňa nad Bodvou