Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Domy a vily - Rodinný dom

ADOMIS - predám RODINNÝ DOM,... ADOMIS - predám RODINNÝ DOM, pred ukončením rekonštrukcie - Ďurkov, iba 16 km od Košic. Ponúkam na predaj - zrekonštruovaný poschodový rodinný dom, pred ukončením rekonštrukcie, obec Ďurkov. Vzdialenosť k AUPARK Košice je iba 16 km.... Cena:
152.500 €
Lokalita:
Ďurkov
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný rodinný dom, Bidovce, tiché miesto Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom v strediskovej obci Bidovce vzdialenej iba 15 km od Košíc. Jedná sa o stavbu skolaudovanú v r. 1991, s... Cena:
143.000 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný 3 (5) izbový rodinný dom, Vyšné Opátske, krásne tiché miesto, s mestom ako na dlani Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v lukratívnej časti Košíc, na Dubovej ulici, Vyšné Opátske. Jedná sa o zachovalý, momentálne 3 izbový dom, avšak... Cena:
149.900 €
Lokalita:
Košice-Vyšné Opátske
ADOMIS - REZERVOVANÉ predáme... ADOMIS - REZERVOVANÉ predáme útulný rodinný dom v obci Čakanovce, kompletne zariadený, ihneď k nasťahovaniu REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom nachádzajúci sa v Čakanovciach, vzdialených 17 km od Košíc. Jedná sa o nehnuteľnosť vo... Cena:
99.000 €
Lokalita:
Čakanovce
ADOMIS - PREDÁM RODINNÝ DOM,... ADOMIS - PREDÁM RODINNÝ DOM, BUNGALOV - Šarišské Bohdanovce, iba 17 km od Košic. PREDÁM RODINNÝ DOM, BUNGALOV, obec Šarišské Bohdanovce, IBA 17km od KOŠÍC a 21km od Prešova. Vzdialenosť do Košíc je iba 17 km k Hypertmarketu... Cena:
184.990 €
Lokalita:
Šarišské Bohdanovce
ADOMIS - PREDÁM RODINNÝ DOM,... ADOMIS - PREDÁM RODINNÝ DOM, BUNGALOV, obec RUSKOV, IBA 17 KM OD KOŠÍC PREDÁM RODINNÝ DOM, BUNGALOV, obec RUSKOV , IBA 17 KM OD KOŠÍC. Vzdialenosť do Košíc ( Košická Nová Ves) je iba 14 km, do samotného centra iba... Cena:
144.990 €
Lokalita:
Ruskov
ADOMIS - predám 4–izbový... ADOMIS - predám 4–izbový BUNGALOV, obec Valaliky, iba 7 km z Košíc TAKÝTO DOM PRE VÁS POSTAVÍME. Ponúkam na predaj - novostavba 4–izbového rodinného domu, typu Bungalov, obec Valaliky, Košice - okolie,... Cena:
169.900 €
Lokalita:
Valaliky
ADOMIS – na predaj naozaj veľká... ADOMIS – na predaj naozaj veľká a pekná vila Košice - Pereš Formou exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj naozaj peknú a veľkú luxusnú vilu – rodinný dom, lokalita Košice – Pereš, ulica... Cena:
499.000 €
Lokalita:
Košice-Pereš
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj rodinný dom typu bungalov, Ďurďošík 15 km od Košíc Ponúkame Vám na predaj pekný bungalov v obci Ďurďošík iba 15 km od Košíc. Predáva sa v štádiu rozostavanosti neuzavretá hrubá stavba (bez vstupných... Cena:
99.900 €
Lokalita:
Ďurďošík
ADOMIS - prenájom 4-izb.rodinný... ADOMIS - prenájom 4-izb.rodinný dom, Košice – Panoráma, ulica Hrabová, veľmi pekný a zariadený Ponúkam na prenájom 4-izbový rodinný dom, radová zástavba, Košice – Panoráma, ulica Hrabová. Úžitková plocha domu 111m2, veľkosť pozemku 236m2.... Cena:
1.000 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - predám novostavba,... ADOMIS - predám novostavba, rodinný dom, Vajkovce, iba 9km od TESCO, Košice - okolie Ponúkam na predaj - novostavba rodinného domu – dvojposchodový, obec Vajkovce, Slnečná stráň. Vzdialenosť ku Hypermarket TESCO je 9km a 11km ku... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Vajkovce
ADOMIS - Predám rodinný dom,... ADOMIS - Predám rodinný dom, Mudroňova ulica, Košice-JUH Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v lukratívnej časti Košíc, mestská časť JUH, na Mudroňovej ulici. Rodinný dom je rozdelený na dva byty so... Cena:
179.000 €
Lokalita:
Košice-Juh