Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

posledná novostavba priamo na... posledná novostavba priamo na brehu jazera Čaňa. Posledná šanca na ideálne bývanie v novostavbe, na brehu jazera v Čani. Ponúkaná novostavba je ideálnou alternatívou, pokiaľ hľadáte nový domov... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Čaňa
predám posledné stavebné... predám posledné stavebné pozemky, vilová časť Pod Lesom, Budimír Ponúkame Vám na predaj posledné pozemky vo veľmi lukratívnej novej vilovej časti blízko Košíc - Pod Lesom. Všetky pozemky sú rovinaté, slnečné a... Cena:
0,00 €
Lokalita:
Budimír
ADOMIS - predám 3-izb.byt, 79m2... ADOMIS - predám 3-izb.byt, 79m2 + loggia zasklenná, zrekonštruovaný, sídlisko KVP  Košice, Starozagorská ulica. Ponúkame na predaj zrekonštruovaný zariadený 3-izbový byt , ulica Starozagorská, Košice KVP, vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou... Cena:
129.900 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko KVP
ADOMIS - PREDÁM RODINNÝ DOM TYPU... ADOMIS - PREDÁM RODINNÝ DOM TYPU BUNGALOV, NIŽNÁ HUTKA, iba 2 km od Košíc, tichá lokalita na konci ulice. Ponúkame exkluzívne len u nás na predaj veľmi pekný rodinný dom typu Bungalov 3 izbový v netradičnom extravagantnom štýle s tromi parkovacími... Cena:
249.000 €
Lokalita:
Nižná Hutka
ADOMIS - Predáme rekonštruovaný... ADOMIS - Predáme rekonštruovaný rodinný dom v meste Gönc - Maďarsko, len 30km od mesta Košice Ponúkame na predaj veľmi pekný klasický rodinný dom na gazdovský štýl v zrekonštruovanom stave, len 30min od mesta Košice, Maďarsko mesto Gönc.... Cena:
33.000 €
Lokalita:
Gönc
ADOMIS - Ponúkame na prenájom... ADOMIS - Ponúkame na prenájom dom , Stropkovská ulica, Terasa, Košice II Ponúkame na prenájom dvojgeneračný dom, Stropkovská ulica, Terasa, Košice II - Západ. Úžitková plocha cca 300 m2 s upravenou záhradou o rozlohe cca... Cena:
1.000 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám zrekonštruovanú... ADOMIS - Predám zrekonštruovanú garsónku v centre mesta, ulica Štúrová, Košice-Staré mesto Ponúkam na predaj zrekonštruovanú garsónku v historickej budove, ulica Štúrová, Košice-Staré mesto Úžitková plocha garsónky je 20 m2. Nachádza sa... Cena:
60.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS – predám 3-izbový byt,... ADOMIS – predám  3-izbový byt, 54m2, Turňa nad Bodvou Ponúkame na predaj 3 -izbový byt , Sídlisko – Cementár, Turňa nad Bodvou Vzdialenosť do Košíc cca 33 km, do Moldavy nad Bodvou 8 km. Byt... Cena:
16.000 €
Lokalita:
Turňa nad Bodvou
ADOMIS - ponúkame na predaj -... ADOMIS - ponúkame na predaj - pekný rodinný dom, novostavba Nižná Kamenica Ponúkame na predaj peknú novostavbu rodinného domu v obci Nižná Kamenica, v stave dokončenosti holodom, pričom po jeho kúpe je možnosť dať si ho... Cena:
139.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - Predáme rodinný dom v... ADOMIS - Predáme rodinný dom v Bohdanovciach, pôvodný stav s veľkým pozemkom 2737m2 Ponúkame Vám na predaj pôvodný rodičovský dom v prístavbe s novším domom s veľkým pozemkom v obci Bohdanovce, len 15min od Košíc v obci s... Cena:
108.900 €
Lokalita:
Bohdanovce
ADOMIS – predám rodinný dom,... ADOMIS – predám rodinný dom, Dvorníky, Košice – okolie. Ponukám na predaj rodinný dom, obec Dvorníky, Košice – okolie. Rodinný dom je dvojpodlažný pozostáva zo 4-izieb, s garážou, záhradou, v tichej... Cena:
105.000 €
Lokalita:
Dvorníky-Včeláre
ADOMIS - PREDÁM 5-IZBOVÝ... ADOMIS - PREDÁM 5-IZBOVÝ NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, KOŠICE KRÁSNA Ponúkame Vám na predaj krásny rodinný dom v nadštandardnom štýle a s nadštandardným zariadením v tichej lokalite mestskej časti Košice-Krásna... Cena:
349.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..