Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám dvojpodlažný... ADOMIS - Predám dvojpodlažný rodinný dom, Košice - Barca Predám dvojpodlažný rodinný dom v Barci, Košice. Pozemok s rozlohou: 595 m 2. Dom je v dobrom zachovalom, pôvodnom stave, podpivničený. Prízemie... Cena:
157.900 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - predám poschodový dom,... ADOMIS - predám poschodový dom, Košické Olšany, Košice – okolie, vzdialenosť 6 km z Košíc, cca 5 min jazdy autom.. Ponúkam na predaj pekný poschodový rodinný dom, Košické Olšany, Košice – okolie, vzdialenosť 6 km z Košíc, cca 5 min jazdy autom. Dom sa nachádza... Cena:
159.000 €
Lokalita:
Košické Oľšany
ADOMIS - predám 4-izb. bungalov,... ADOMIS - predám 4-izb. bungalov, Ďurďošík, Košice - okolie, iba 11km od Košíc Ponúkam novostavba - priestranný 4-izbový bungalov, v obci Ďurďošík, Košice - okolie. Vzdialenosť do Košíc (Košická Nová Ves) iba 11km, do... Cena:
137.000 €
Lokalita:
Ďurďošík
ADOMIS - predám 4-izb. bungalov,... ADOMIS - predám 4-izb. bungalov, Ďurďošík, Košice - okolie, 11km od Košíc Ponúkam novostavba - priestranný 4-izbový bungalov, v obci Ďurďošík, Košice - okolie. Vzdialenosť do Košíc (Košická Nová Ves) iba 11km, do... Cena:
137.000 €
Lokalita:
Ďurďošík
ADOMIS - predám STAROMESTSKÝ... ADOMIS - predám STAROMESTSKÝ BYT, S VLASTNOU ZÁHRADOU, ulica Jesenského, Košice STAROMESTSKÝ TEHLOVÝ BYT, S VLASTNOU ZÁHRADOU A VYSOKÝMI KLENBOVÝMI STROPMI. Predám veľký 2-izb. byt, ulica Jesenského, Košice – Staré Mesto,... Cena:
149.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný pozemok na výstavbu RD, Trsťany Predáme pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Trsťany iba 15 km od Košíc. Jedná sa o slnečný rovinatý pozemok s orientáciou V-Z s... Cena:
53.900 €
Lokalita:
Trsťany
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný bungalov 140 m2 s garážou KE - Krásna Na Hore Ponúkame na predaj tento pekný rodinný dom typu bungalov v Košiciach - mestskej časti Krásna. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej rezidenčnej štvrti Na... Cena:
119.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj luxusný rodinný dom Košice Terasa vilová štvrť Ponúkame Vám na predaj pekný veľký dvojpodlažný rodinný dom v Košiciach v lukratívnej vilovej štvrti na Terase. Dom prešiel kompletnou... Cena:
348.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný zachovalý RD Košice, mestská časť K.N.Ves - lukratívne tiché miesto Máme na predaj rodinný dom v Košiciach, v mestskej časti Košická Nová Ves. Jedná sa o dom v dobrom a zachovalom stave, udržiavaný a trvalo obývaný,... Cena:
205.000 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - predáme pekný rodinný... ADOMIS - predáme pekný rodinný dom - vilku, novostavba Slnečná stráň Vajkovce Ponúkame na predaj novostavbu peknej rodinnej vilky vo Vajkovciach, časť Slnečná stráň. Rodinný dom je zvonku takmer dokončený (chýba už iba... Cena:
164.800 €
Lokalita:
Vajkovce
ADOMIS - predáme tento perfektný... ADOMIS - predáme tento perfektný a obľúbený rodinný dom - bungalov - Nižná Kamenica Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený RD typu bungalov v obci Nižná Kamenica, vzdialenej od Košíc iba 17 km. Bungalov sa predáva v štádiu... Cena:
138.900 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - predáme rodinný dom... ADOMIS - predáme rodinný dom Malá Ida Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom v Malej Ide, vzdialenej iba 6 km od Košíc. Dom je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa... Cena:
95.000 €
Lokalita:
Malá Ida
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..