Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predám 4-izbový rodinný... ADOMIS - Predám 4-izbový rodinný dom - NOVOSTAVBA, Bungalov,Tramínová ulica, Košice - Krásna Ponúkame na predaj novostavba rodinného domu v stave HOLODOM, Bungalov, Tramínová ulica, mestská časť Košice-Krásna. Výmera pozemku : 580m2... Cena:
325.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predám rodinný dom 5 -... ADOMIS - Predám rodinný dom 5 - izbový 2.podlažný, 2040m2, Šebastovce, len 5minút z Košíc. Predáme v exkluzívnom zastúpení budúci RD 2.podlažný v stave &holodom, v novej lokalite mestskej časti Košice - Šebastovce, kde na vedľajších... Cena:
255.900 €
Lokalita:
Košice-Šebastovce
ADOMIS – ponuka na predaj 2-... ADOMIS – ponuka na predaj  2- izbový byt  v Medzeve Ponúkame na predaj 2 -izbový byt bez balkóna, Sídlisko Mladosť – Medzev. Byt sa nachádza na prízemí v panelovom 3 poschodovom bytovom dome bez... Cena:
32.990 €
Lokalita:
Medzev
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, ulica Čsl.armády, Košice - staré mesto. Ponúkam na prenájom veľký 2-izbový byt, vo vyhľadávanej lokalite na Kuzmányho sídlisku v Košiciach, mestská časť - Staré Mesto, ulica Čsl. armády.... Cena:
560 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - na predaj priestranný... ADOMIS - na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom,  obec  Milhosť Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Milhosť. Jedná sa o trojpodlažný 6 izbový dom s celkovou úžitkovou plochou... Cena:
235.000 €
Lokalita:
Milhosť
ADOMIS - Prenájom ambulancií a... ADOMIS - Prenájom ambulancií a operačných sál v lukratívnych priestoroch súkromnej lekárskej kliniky v novostavbe, Košice JUH, Kalinčiakova ulica Ponúkame na prenájom exkluzívne priestory ambulancií, operačných sál v novostavbe prestížneho súkromného lekárskeho pracoviska, s bezproblémovým... Cena:
0,00 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám 4izbový krásný... ADOMIS - Predám 4izbový krásný nadštandardný byt,2xkúpelňa,krb,Novostavba,170m2,2x vlastné parkovanie,osobný výťah,terasa, Centrum, pri Mestskom parku Košice Ponúkame vám exkluzívne na predaj veľmi pekný slnečný nadštandardný 4izbový byt v srdci Košíc, novostavba, vedľa Mestského parku, úplne tichá... Cena:
429.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - na predaj priestranný... ADOMIS - na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom,  obec Kokšov-Bakša Ponúkame Vám na predaj novostavbu priestranného rodinného domu v Kokšov-Bakši. Jedná sa o dvojpodlažný 7 izbový dom s celkovou úžitkovou plochou... Cena:
305.000 €
Lokalita:
Kokšov-Bakša
ADOMIS - Predám rodinný dom... ADOMIS - Predám rodinný dom 4izbový 2.podlažný, 2040m2, Šebastovce, len 5minút z Košíc. Predáme v exkluzívnom zastúpení budúci RD 2.podlažný v stave &holodom, v novej lokalite mestskej časti Košice - Šebastovce, kde na vedľajších... Cena:
224.900 €
Lokalita:
Košice-Šebastovce
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok na výstavbu RD, 2040m2, Šebastovce, len 5minút z Košíc. Predáme v exkluzívnom zastúpení väčší stavebný pozemok na výstavbu RD v novej lokalite mestskej časti Košice - Šebastovce, kde na vedľajších... Cena:
103.900 €
Lokalita:
Košice-Šebastovce
ADOMIS – Predaj 2-izb. byt,... ADOMIS – Predaj 2-izb. byt, 55m2, Boženy Němcovej, Košice I Ponúkame na predaj 2 izbový, ulica Boženy Němcovej, Košice- Sever. Byt sa nachádza na 3/11, s celkovou plochou 55m2, byt je v osobnom vlastníctve.... Cena:
112.400 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - PREDÁM 5-izb.RODINNÝ... ADOMIS - PREDÁM  5-izb.RODINNÝ DOM, BUNGALOV, NIŽNÁ KAMENICA, 966m2, iba 18 km od Košíc. Ponúkam exkluzívne na predaj novostavbu RD typu Bungalov s pekným veľkým pozemkom v obci Nižná Kamenica, len 18 km od mesta Košice. Výmera... Cena:
189.900 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
1 2 3 4 5 6 7