Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 4... ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 4 na kľúč, Nižná Hutka, 490m2, iba 3 km od Košíc. Ponúkame vám na predaj veľmi útulný rodinný dom Novostavbu typu Bungalov, v momentálnom štádiu pokračujúcej hrubej stavby, ale vo finále je s... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Nižná Hutka
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Ponúkam Vám na prenájom 2-izbový byt v novostavbe, ulica Kysucká, Košice – Západ, Terasa. Úžitková plocha bytu je 55m2, nachádza sa na 3/5... Cena:
620 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - priestranný 3 izbový... ADOMIS - priestranný 3 izbový byt, 70m2, Dargovská ulica, Košice-Staré Mesto, s výhľadom na mesto Ponúkame na predaj 3 izbový, byt, Dargovská ulica, Košice – Staré Mesto, len na skok od Centra mesta. Byt sa nachádza na 12/12, s celkovou plochou... Cena:
158.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 3... ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 3 na kľúč, Nižná Hutka, 490m2, iba 3 km od Košíc. Ponúkame vám na predaj veľmi útulný rodinný dom Novostavbu typu Bungalov, v momentálnom štádiu pokračujúcej hrubej stavby, ale vo finále je s... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Nižná Hutka
REZERVOVANÉ - ADOMIS - predáme... REZERVOVANÉ - ADOMIS - predáme garáž Košice Terasa, 19 m2 REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž Košice - Terasa za Spoločenským pavilónom. Garáž je bez elektriky, s plechovou strechou, suchá,... Cena:
17.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 2... ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 2 na kľúč, Nižná Hutka, 490m2, iba 3 km od Košíc. Ponúkame vám na predaj veľmi útulný rodinný dom Novostavbu typu Bungalov, v momentálnom štádiu uzatvorenej zastrešenej hrubej stavby, ale vo finále... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Nižná Hutka
kúpim 1-izbový byt Košice kúpim 1-izbový byt Košice Pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt s loggiou v Košiciach, ideálne na Terase. Platba v hotovosti. Cena bytu: 78.000,-€ Informácie k... Cena:
78.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - predáme 2-podlažnú... ADOMIS - predáme 2-podlažnú nadštandardnú chatku so záhradou,405m2, len 5km z Košíc,Vyšná Hutka Ponúkame na predaj záhradku s kompletne zrekonštruovanou exkluzívnou chatkou, v obci Vyšná Hutka, Košice – okolie, OV, pozemok v tichom prostredí.... Cena:
61.900 €
Lokalita:
Vyšná Hutka
ADOMIS - ponúkame na predaj -... ADOMIS - ponúkame na predaj - 3-izbový byt, pražský typ, Košice - Terasa, Michalovská ulica Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt, Košice-Západ, Terasa, Michalovská ulica. Jedná sa o pražský typ bytu o výmere 69 m2, nachádzajúci sa na 1.... Cena:
119.900 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom FOR RENT,... ADOMIS - prenájom FOR RENT, 2-izb.byt, ul.Odborárska. Košice – Sever, Ponúkam na prenájom 2-izbový tehlový byt, Košice – Sever, ulica Odborárska. Kompletne zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt, bez balkóna.... Cena:
490 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - PREDÁM 5-izb.RODINNÝ... ADOMIS - PREDÁM  5-izb.RODINNÝ DOM, BUNGALOV,NIŽNÁ KAMENICA, 966m2, iba 18 km od Košíc. Ponúkam exkluzívne na predaj novostavbu RD typu Bungalov v stave HOLODOM s pekným veľkým pozemkom v obci Nižná Kamenica, len 18 km od mesta Košice.... Cena:
192.900 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - prenájom 4-izbového... ADOMIS - prenájom 4-izbového bytu, 91m2 s balkónom, ulica Krosnianska, Košice - Dargovských hrdinov Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom zariadený 4-izbový byt, ulica Krosnianska Košice - Dargovských hrdinov. Úžitková plocha bytu je 91 m2. Nachádza... Cena:
600 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..