Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - ponúkame veľký 3-izbový... ADOMIS - ponúkame veľký 3-izbový byt v pôvodnom stave 82m2, loggia,sídlisko Terasa, Michalovská ulica Košice Ponúkame vám v exkluzívnom zastúpení na predaj NAOZAJ VEĽKÝ vyhľadávaný byt v peknej lokalite - sídliska Košice - Západ, tichá lokalita... Cena:
160.900 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predaj 2x chata v... ADOMIS - Predaj 2x chata v rekreačnom území Čaňa, Košice - okolie Ponúkame chatu v rekreačnej lokalite Čaňa – Čaňanské jazerá, Košice-Okolie. V areáli sú dve drevené dvojpodlažné chaty s terasou, na pozemku o... Cena:
80.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS – Predaj HOTEL PLÁŽ *** v... ADOMIS – Predaj HOTEL PLÁŽ *** v rekreačnom uzemí Čaňa, Košice - okolie Ponúkame na predaj HOTEL PLÁŽ *** v rekreačnej lokalite Čaňa – Čaňanské jazerá, Košice-Okolie. Momentálne je hotel už v čiastočnej prevádzke, ale... Cena:
3.500.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Prenájom priestorov... ADOMIS - Prenájom priestorov 60m2 - recepcia (chodba), šatňa, TOP lokalita, Košice, Zlatá ul. - 1min pešo od Auparku Ponúkame Vám na prenájom len u nás veľmi pekné plne klimatizované priestory v polyfunkčnej budove, 2.nadzemné podlažie, s bezkonkurenčnou... Cena:
795 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám exkluzívny... ADOMIS - Predám exkluzívny moderný 4izbový rodinný dom - Novostavba, kompletne dokončený,173m2,vykurovaná dvojgaráž,slepá ulica s kompletnými sieťami, obec Čaňa Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení moderný nadštandardný rodinný dom s rovnou strechou,pred kolaudáciou, veľká vykurovaná dvojgaráž, TOP lokalita... Cena:
459.000 €
Lokalita:
Čaňa
Predáme posledný nadštandardný... Predáme posledný nadštandardný stavebný pozemok 1006m2,aj na dvojdom,všetky siete, Košice, TOP tichá lokalita, Vyšné Opátske. Ponúkame Vám na predaj nadštandardný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu - dvojdomu (aj dvojpodlažného ), ktorého lokalizácia v tejto... Cena:
199.800 €
Lokalita:
Košice-Vyšné Opátske
ADOMIS - Novostavba, 4 - izbový... ADOMIS - Novostavba, 4 - izbový dom v lukratívej lokalite - Nová Terasa Ponúkam vám formou exkluzívneho zastúpenia klienta dom na predaj v jednej z TOP lokalít v Košiciach s ľahkou dostupnosťou a blízko do centra... Cena:
535.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Na predaj murovaná... ADOMIS - Na predaj murovaná Chata, Košice - Kavečany Ponúkame Vám na predaj murovanú chatu v Kavečanoch - Košice. Chata sa nachádza na rovinatom pozemku cca 500m2, zastavaná plocha 25m2 úžitková... Cena:
80.000 €
Lokalita:
Košice-Kavečany
ADOMIS - Prenájom kancelárií... ADOMIS - Prenájom kancelárií 60m2 - recepcia (chodba), šatňa, TOP lokalita, Košice, Zlatá ul. - 1min pešo od Auparku Ponúkame Vám na prenájom len u nás veľmi pekné plne klimatizované priestory v polyfunkčnej budove, 2.nadzemné podlažie, s bezkonkurenčnou... Cena:
795 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predáme 1,5-izbový... ADOMIS - predáme 1,5-izbový pražský byt 47m2,loggia,TOP lokalita - Terasa, Inžinierska ul.,Košice Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení vyhľadávaný nadštandardný pražský byt po kompletnej rekonštrukcii na sídlisku Košice - Západ,... Cena:
132.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok č.3 uprostred prírody na výstavbu chalupy,chaty  800m2,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody, posledný na slepej ulici priamo na hranici s... Cena:
59.000 €
Lokalita:
Kysak
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok v TOP lokalite slepej uličky,822m2, Nižná Kamenica, len 6,5 km od diaľničného privádzača. Ponúkame Vám na predaj nadštandardný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v peknej tichej lokalite obce Nižná Kamenica, slepá ulica mimo... Cena:
102.900 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..