Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS – predám rodinný dom -... ADOMIS – predám rodinný dom - novostavba Medzev, Košice okolie Rodinný dom s garážou a záhradou v meste Medzev, okres Košice - okolie , cca 30 km od Košíc , 16 km od Moldava nad Bodvou . Dom bol kolaudovaný... Cena:
123.000 €
Lokalita:
Medzev
ADOMIS - predám 4 -izbový byt s... ADOMIS - predám 4 -izbový byt s loggiou, Moldava nad Bodvou, so zvýšeným komfortom bývania Ponúkame na predaj 4 -izbový byt s loggiou, so zvýšeným komfortom bývania, s výhľadom na les a prírodu. Byt, ktorý Vás hneď pri vstupe zaujme, sa... Cena:
81.980 €
Lokalita:
Moldava nad Bodvou
ADOMIS - Ponúkame na predaj... ADOMIS - Ponúkame na predaj chatu Vyšná Hutka, Košice - okolie Ponúkame na predaj záhradku s murovanou chatkou v obci Vyšná Hutka, Košice – okolie, OV, pozemok v tichom prostredí v blízkosti lesa, má rozlohu... Cena:
39.800 €
Lokalita:
Vyšná Hutka
ADOMIS - Ponúkame na predaj... ADOMIS - Ponúkame na predaj chatu Vyšná Hutka, Košice - okolie Ponúkame na predaj záhradku s murovanou chatkou v obci Vyšná Hutka, Košice – okolie, OV, pozemok v tichom prostredí v blízkosti lesa, má rozlohu... Cena:
39.800 €
Lokalita:
Vyšná Hutka
ADOMIS - Prenájom lukratívnych... ADOMIS - Prenájom lukratívnych priestororov v novopostavenej budove Kalinčiakova ulica, Košice JUH Ponúkame na dlhodobý prenájom lukratívne priestory na prízemí novopostavenej budovy s bezproblemovým parkovaním priamo pred budovou pre 8 - 9 áut,... Cena:
1.200 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predám tehlový 2-izb.... ADOMIS - predám tehlový 2-izb. byt, 54m2, Bocatiova ul., Košice-Staré mesto Ponúkam Vám na predaj čiastočne upravený byt v lokalite Starého mesta, neďaleko NBS. 2-izbový tehlový byt, sa nachádza na ul. Bocatiova Košice -... Cena:
107.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS – prenájom 2-izbový,... ADOMIS – prenájom 2-izbový, ulica Krosnianska, Košice III Ponúkame na prenájom veľmi pekný 2izb., byt Krosnianska ulica, Furča - Košice III. Byt sa nachádza na 1/5 posch., 72m2, novostavba. V byte je... Cena:
570 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - prenájom FOR RENT,... ADOMIS - prenájom FOR RENT, 3-izbový mezonet, tehla, ulica Letná Košice - Staré mesto Ponúkam na prenájom - veľmi netradičné bývanie, v lokalite „Malá Praha“. 3-izbový mezonet, tehlový byt, ulica Letná Košice - Staré mesto,... Cena:
790 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom FOR RENT -... ADOMIS - prenájom FOR RENT - 2-izbový byt ulica Popradská, Košice - Borovicový Háj. Ponúkam Vám na prenájom zariadený 2-izbový byt v modernom bytovom komplexe, ulica Popradská, Košice – Borovicový Háj - Novostavba. Bytový dom... Cena:
550 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - ponúkame na predaj -... ADOMIS - ponúkame na predaj - novostavba bungalov Ďurkov Ponúkame na predaj útulnú novostavbu rodinného domu - bungalovu - v obci Ďurkov, 15 km od Košíc. Nachádza sa v tichej slepej uličke, v staršej... Cena:
126.000 €
Lokalita:
Ďurkov
ADOMIS - Predáme 3-izbové... ADOMIS - Predáme 3-izbové mezonetové byty blízko centra mesta, Bajzova ul. Košice Ponúkame vám na predaj vo vyhľadávanej časti starého mesta lukratívne 2 mezonetové 3-izbové byty v podkroví 3 poschodového bytového domu bez výťahu... Cena:
133.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - ponúkame na predaj -... ADOMIS - ponúkame na predaj - novostavba - pekný 5-izbový bungalov, Rozhanovce Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a obľúbený 5 izbový bungalov v obci Rozhanovce, vzdialenej od Košíc 6 km. Bungalov sa predáva v... Cena:
185.000 €
Lokalita:
Rozhanovce
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..