Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - predám pozemok pri... ADOMIS - predám pozemok pri lese, 1360m2, Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) V lokalite Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) ponúkam na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, na bývanie, na rekreáciu, na... Cena:
dohodou
Lokalita:
Nižný Klátov
ADOMIS - predám novostavba... ADOMIS - predám novostavba 4–izbový Bungalov, obec Čaňa, Košice - okolie, vzdialenosť 11 km z Košíc Ponúkam na predaj - novostavba 4–izbového rodinného domu, typu Bungalov, obec Čaňa, Košice - okolie, vzdialenosť 11 km z Košíc (most VSS).... Cena:
155.000 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu Košice - časť Džungľa. Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v Košiciach časť - Džungľa. Výmera pozemku je 361m2. Rozmery... Cena:
52.000 €
Lokalita:
Košice-Džungľa
ADOMIS-Predám 2-izbový byt,... ADOMIS-Predám 2-izbový byt, Košice - sídl. Darg. Hrd./Furča/, ulica kpt. Jaroša Ponúkame na predaj 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Darg. Hrdinov/Furča/, ulica kpt. Jaroša. Byt má rozlohu 58 m2 +... Cena:
89.900 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - Predám dvojgeneračný RD... ADOMIS - Predám dvojgeneračný RD v mestskej časti Košice – Pereš Predám dvojgeneračný RD v mestskej časti Košice – Pereš. Pozemok s celkovou výmerou: 800m2. RD je dvojpodlažný, vhodný pre viac člennú rodinu,... Cena:
158.000 €
Lokalita:
Košice-Pereš
ADOMIS - predám 3–izbový... ADOMIS -  predám 3–izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice - Sever, Osobne vlastníctvo Ponúkam na predaj priestranný 3 – izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice - Sever, v lokalite oproti Vodárňam. Byt je v osobnom vlastníctve,... Cena:
105.000 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS-Predám 2-izbový byt,... ADOMIS-Predám 2-izbový byt, Košice - sídl.Ťahanovce, Bukureštská ulica Ponúkame na predaj 2- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídl. Ťahanovce, Bukureštská ulica. Byt sa nachádza na 2/8 posch., je po... Cena:
60.990 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS- Predám NOVOSTAVBA,... ADOMIS- Predám NOVOSTAVBA, 6-izbieb, okamžiteľne obývateľný dom, Košice - Krásna Ponúkam na predaj 6-izbovú novostavbu rodinného domu typu: bungalov, Košice - Krásna nad Hornádom. Dom je jednopodlažný, nachádza sa na kopci,... Cena:
180.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám rekreačnú chatu... ADOMIS - predám rekreačnú chatu na Ružíne, Margecany, Rolova Huta, okres Gelnica Ponúkam na predaj peknú rekreačnú chatu s vlastným pozemkom ohraničeným živým plotom v nádhernom a tichom prostredí obce Margecany, v blízkosti... Cena:
33.000 €
Lokalita:
Margecany
ADOMIS-Predám 3-izbový byt,... ADOMIS-Predám 3-izbový byt, Košice - Juh, Jánošíkova ulica Ponúkame na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Juh, Jánošíkova ulica. Byt sa nachádza na 2/8 posch., orientácia... Cena:
91.990 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS-Predám 3-izbový byt,... ADOMIS-Predám 3-izbový byt, Košice - sídl. Nad Jazerom, Dneperská ulica Ponúkame na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, sídlisko Nad Jazerom, Dneperská ulica. Byt sa nachádza na 3/9 posch.,... Cena:
85.990 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu Košice - časť KAVEČANY Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný mierne svahovitý pozemok na výstavbu rodinného domu v Košiciach časť - KAVEČANY. Výmera pozemku je 1967m2.... Cena:
80,00 €/m2
Lokalita:
Košice-Kavečany