Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka

ADOMIS - Predaj 3izbový byt, OV,... ADOMIS - Predaj 3izbový byt, OV,  73m2,  Maďarská ulica - Košice - Ťahanovce Predám 3 izb. byt Maďrská ulica, Sídlisko Ťahanovce – Košice I Terase, OV, 73 m2 + 3,5 m loggia, na 8/13 poschodí. Byt prešiel čiastočnou... Cena:
78.990 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS - Predáme chatu Čaňa s... ADOMIS - Predáme chatu Čaňa s vlastným mólom Ponúkame na predaj chatu priamo pri jazere Čaňa, s vlastným vstupom k vode, na pozemku o rozlohe 92 m2. V prízemnej časti je kuchynka s kachľovým... Cena:
35.900 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predám novostavbu... ADOMIS - Predám novostavbu bungalovu v obci Geča, Košice – okolie Predám novostavbu bungalovu v obci Geča, Košice – okolie. Pozemok s rozlohou: 580 m2. Dom je postavený v roku; 2016, pozostáva z 3 – izieb, 1... Cena:
105.000 €
Lokalita:
Geča
ADOMIS - Predám peknú murovanú... ADOMIS - Predám peknú murovanú chatu, v obci Čečejovce Seleška, Košice – okolie. Predám peknú murovanú chatu, v obci Čečejovce Seleška, Košice – okolie, vzdialenosť 25 km od Košíc. Chata je v osobnom vlastníctve, nachádza sa v... Cena:
25.000 €
Lokalita:
Čečejovce
ADOMIS - Predám tehlový 3 -... ADOMIS - Predám tehlový 3 - izbový byt, v mestskej časti Košice – Šaca. Predám tehlový 3 - izbový byt, v mestskej časti Košice – Šaca. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 61 m2, + 21 m2 pivnica, nachádza sa na... Cena:
47.000 €
Lokalita:
Košice-Šaca
ADOMIS - na predaj 2-izbový byt... ADOMIS - na predaj 2-izbový byt 43 m2, Košice - Staré mesto, Slovenskej Jednoty, lukratívna lokalita Ponúkame na predaj 2-izbový zrekonštruovaný byt, v lukratívnej štvrti na ulici Slovenskej Jednoty, Košice-Staré mesto. Nachádza sa na 5/8... Cena:
70.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám peknú novostavbu... ADOMIS - Predám peknú novostavbu 4 - izbového rodinného domu, typu bungalov, Košice – Krásna. Predám peknú novostavbu 4 - izbového rodinného domu, typu bungalov, Košice – Krásna, mestská časť. Novostavba 1. podlažná s rovinatým a slnečným... Cena:
168.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok v obci Čečejovce, Košice – okolie. Predám stavebný pozemok v obci Čečejovce, Košice – okolie. Pozemok s rozlohou:1485 m2, rovinatý, slnečný, oplotený, šírka pozemku je 14m. IS:... Cena:
20,00 €/m2
Lokalita:
Čečejovce
ADOMIS - Predám pekný pozemok v... ADOMIS - Predám pekný pozemok v obci Vyšný Klatov, Košice – okolie. Predám pekný pozemok v obci Vyšný Klatov, Košice. Pozemok s rozlohou: 1000m2 je rovinatý, slnečný, nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite, cca 7 km z... Cena:
75.000 €
Lokalita:
Vyšný Klátov
ADOMIS - predáme pozemok... ADOMIS - predáme pozemok výhľadovo na výstavbu RD, vhodné ako investícia,  Nižná Kamenica Predávame tento slnečný a rovinatý pozemok v Nižnej Kamenici, na tichom mieste, s výmerou takmer 7 árov. Pozemok má šírku 13,5 m a jeho dĺžka je... Cena:
10.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS – Predaj novostavba v... ADOMIS – Predaj novostavba v tichej lokalite - Grot - Košice - Západ Ponúkame na predaj novostavbu tehlového rodinného domu, hrubá stavba, Košice - Západ, časť Grot s celkovou plochou domu 146 m2, na pozemku o... Cena:
138.000 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predaj nebytový... ADOMIS - Predaj nebytový priestor, Rooseweltova ulica, Košice - Staré Mesto Ponúkam na predaj nebytový priestor, Rooseweltova ulica, Košice - Staré Mesto. Priestor sa nachádza v suteréne o výmere 59m2 v osobnom vlastníctve... Cena:
71.420 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto