Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

NAJNOVŠIE NEHNUTEĽNOSTI V NAŠEJ PONUKE

ADOMIS - predám 3-izb. tehlový... ADOMIS - predám 3-izb. tehlový byt, hneď vedľa TIP-TOP, Košice – Staré Mesto, Československej Armády So súhlasom vlastníka bytu ponúkame na predaj 3-izbový tehlový byt, Košice – Staré Mesto, ulica Československej Armády, hneď vedľa TIP-TOP.... Cena:
154.800 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom FOR RENT,... ADOMIS - prenájom FOR RENT, 3-izb. tehlový byt, hneď vedľa TIP-TOP, Košice – Staré Mesto, Československej Armády So súhlasom vlastníka bytu ponúkame na prenájom 3-izbový tehlový byt, Košice – Staré Mesto, ulica Československej Armády, hneď vedľa TIP-TOP.... Cena:
800 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme priestranný... ADOMIS - predáme priestranný rodinný dom, novostavba, Družstevná pri Hornáde, iba 8 km do Košíc Ponúkame na predaj nezvyčajne priestranný rodinný dom v strediskovej obci Družstevná pri Hornáde, v strede obce, iba 8 km do Košíc (štadión... Cena:
107.900 €
Lokalita:
Družstevná pri Hornáde
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný rodinný dom Bidovce tiché miesto Máme na predaj tento pekný rodinný dom, takmer novostavbu (kolaudácia prebehla v roku 2006) v strediskovej obci Bidovce vzdialenej 12 km od Košíc.... Cena:
153.000 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný rodinný dom - novostavba, Lemešany 16 km od Košíc Predávame novostavbu tohoto útulného 4-izbového rodinného domu v obci Lemešany vzdialenej 16 km od Košíc a 15 km od Prešova, momentálne vo... Cena:
138.000 €
Lokalita:
Lemešany
ADOMIS - predáme pekný a útulný... ADOMIS - predáme pekný a útulný rodinný dom v obci Čakanovce, s veľkým pozemkom Ponúkame Vám na predaj tento pekný rodinný dom nachádzajúci sa v Čakanovciach vzdialených 17 km od Košíc. Jedná sa o nehnuteľnosť vo výbornom... Cena:
140.000 €
Lokalita:
Čakanovce
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný 3-i byt, Košice - sídlisko Ťahanovce, výborné miesto REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj tento pekný a priestranný 3-izbový byt na sídlisku Ťahanovce, Americká trieda 1. Jedná sa o byt situovaný na... Cena:
99.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS - predáme tento pekný a... ADOMIS - predáme tento pekný a obľúbený rodinný dom - bungalov - Nižná Kamenica Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 5 izbový bungalov v obci Nižná Kamenica, vzdialenej od Košíc 17 km. Bungalov sa predáva v štádiu... Cena:
139.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj rodinný dom, Bidovce nová štvrť Ponúkame na predaj pekný rodinný dom v strediskovej obci Bidovce, v novovybudovanej zástavbe rodinných domov, 15 km od Košíc. Jedná sa o uzavretú... Cena:
106.700 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj menší rodinný domček Ďurďošík REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj tento útulný 3-izbový domček v obci Ďurďošík, na tichom mieste mimo hlavného ťahu, iba 15 km od Košíc, 10 minút... Cena:
82.000 €
Lokalita:
Ďurďošík
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný pozemok na výstavbu RD, Trsťany Predáme pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Trsťany iba 15 km od Košíc. Jedná sa o slnečný rovinatý pozemok s orientáciou V-Z s... Cena:
53.900 €
Lokalita:
Trsťany
ADOMIS - predáme pozemok... ADOMIS - predáme pozemok výhľadovo na výstavbu RD, vhodné ako investícia,  Nižná Kamenica Predávame tento slnečný a rovinatý pozemok v Nižnej Kamenici, na tichom mieste, s výmerou takmer 7 árov. Pozemok má šírku 13,5 m a jeho dĺžka je... Cena:
9.990 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - prenájom FOR RENT,... ADOMIS - prenájom FOR RENT, 3-izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice (oproti Vodárňam) Ponúkam na prenájom slnečný 3-izbový tehlový byt, ulica Komenského, Košice (oproti Vodárňam). Veľkosť 97 m2 s vysokým stropom s dvoma malými... Cena:
570 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - prenájom dve... ADOMIS - prenájom dve kancelárie, 80m2, ulica Toryská, Košice - Západ Ponúkame na prenájom miestnosť - dve kancelárie vedľa seba - s možnosťou ich spojenia - 2x40m2, (rozmery miestnosti 5,8m x 6,8m), ulica... Cena:
9,40 €/m2/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom miestnosť... ADOMIS - prenájom miestnosť 40m2, ulica Toryská, Košice - Západ Na prenájom miestnosť - 40m2 (rozmery 5,8m x 6,8m), ulica Toryská, Košice (hneď vedľa OC Galéria). V prípade záujmu je možné spojiť dve... Cena:
400 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..