Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

NAJNOVŠIE NEHNUTEĽNOSTI V NAŠEJ PONUKE

ADOMIS - predáme atraktívny... ADOMIS - predáme atraktívny komerčný priestor v centre Košíc 105m2 (4-5kancelári), okná na ulicu Pribinova, len 20m k rohu ulice Hlavná oproti Hotelu Hilton. Ponúkame Vám na predaj polohou exkluzívny komerčný kancelársky priestor v mestskej časti Košice-Staré Mesto, roh Hlavná a Pribinova ulica, oproti... Cena:
305.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predáme 4izbový... ADOMIS - Predáme 4izbový dokončený  bungalov Cestice,tep.čerpadlo,485m2, iba 15minút z Košíc. Ponúkame vám na predaj len u nás exkluzívne Novostavbu pekného 4 - ízb. rodinný dom typ bungalov, v štádiu kompletne dokončeného domu, s rýchlym... Cena:
218.900 €
Lokalita:
Cestice
ADOMIS - predám tehlový 2-izbový... ADOMIS - predám tehlový 2-izbový byt, ulica Bajzova, Košice - Staré mesto Ponúkame Vám na predaj investičný, priestranný zrekonštruovaný 2 - izbový byt, ulica Bajzova, Košice-Staré Mesto, Byt je v osobnom vlastníctve... Cena:
179.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme 3izbový... ADOMIS - predáme 3izbový bezbariérový byt 75m2 v historickom centre Košíc, výťah, parkovanie v uzatvorenom dvore, pivnica, Hlavná ulica. Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v TOP lokalite, v samom srdci mesta, mestská časť Košice-Staré Mesto, roh Pribinovej a Hlavnej ulice, priamo... Cena:
255.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - prenájom tehlového... ADOMIS - prenájom tehlového 2-izbového bytu, ulica Bajzova, Košice - Staré mesto Ponúkame Vám na prenájom priestranný zrekonštruovaný 2 - izbový byt, ulica Bajzova, Košice-Staré Mesto, Byt má rozlohu 63 m2, je na 1/5... Cena:
840 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme atraktívny... ADOMIS - predáme atraktívny komerčný priestor v centre Košíc 85m2, okná priamo na ulicu Pribinova,20m k rohu ulice Hlavná oproti Hotelu Hilton. Ponúkame Vám na predaj polohou exkluzívny komerčný a prevádzkový priestor v mestskej časti Košice-Staré Mesto, roh Hlavná a Pribinova ulica, oproti... Cena:
255.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme atraktívny... ADOMIS - predáme atraktívny obchodný priestor v centre Košíc 163m2 s oknom priamo na ulicu Pribinova,2podlažný, 25m roh budovy Hlavná oproti Hotelu Hilton. Ponúkame Vám na predaj polohou exkluzívny komerčný a prevádzkový priestor v mestskej časti Košice-Staré Mesto, roh Hlavná a Pribinova ulica, oproti... Cena:
255.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme 5-izbový... ADOMIS - predáme 5-izbový bungalov 205m2, 2x garáž, 3x parkovanie vo dvore, krb, 890m2, tichá lokalita Košice - Krásna. Pripravujeme pre vás na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný rodinný dom skolaudovaný v roku 2010, 5izbový bungalov, vykurovaná dvojgaráž,... Cena:
459.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predáme 1izbový... ADOMIS - predáme 1izbový bezbariérový byt 53m2 v historickom centre Košíc,loggia, výťah, pivnica, Hlavná ulica. Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v TOP lokalite, v samom srdci mesta, mestská časť Košice-Staré Mesto, roh Pribinovej a Hlavnej ulice, priamo... Cena:
155.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Prenájom skladových... ADOMIS - Prenájom skladových priestorov, 1600m2, Košice Ponúkame na prenájom skladový, výrobný a kancelársky priestor o celkovej rozlohe 1600,70 m2 v priemyselnom areáli Košice IV, s priamym prístupom k... Cena:
4,33 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Prenájom skladových... ADOMIS - Prenájom skladových priestorov, 829m2 /413m2+413m2/, Košice Ponúkame na prenájom skladový, výrobný a kancelársky priestor o celkovej rozlohe cca 829,82 m2 v priemyselnom areáli Košice IV, s priamym prístupom... Cena:
3,50 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Prenájom skladových... ADOMIS - Prenájom skladových priestorov, 849m2, Košice Ponúkame na prenájom skladový, výrobný a kancelársky priestor o celkovej rozlohe cca 849,03 m2 v priemyselnom areáli Košice IV, s priamym prístupom... Cena:
3,50 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - predáme 3izbový... ADOMIS - predáme 3izbový bezbariérový byt 76m2 v historickom centre Košíc, výťah, parkovanie v uzatvorenom dvore, pivnica, Hlavná ulica. Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v TOP lokalite, v samom srdci mesta, mestská časť Košice-Staré Mesto, roh Pribinovej a Hlavnej ulice, priamo... Cena:
255.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme nadštandardný... ADOMIS - predáme nadštandardný 4izbový byt - mezonet v podkroví 138m2, 2x kúpelńa,parkovanie vo dvore,historická budova, Košice centrum, Mlynská ulica. Ponúkame vám na predaj neštandardný 4-izbový tehlový podkrovný byt s perfektnou lokalizáciou a možným parkovaním vo dvore, historická budova na... Cena:
305.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme 3izbový... ADOMIS - predáme 3izbový priestranný byt 127m2 v centre mesta, len 100m od Dómu Sv. Alžbety, Hlavná ulica Košice. Ponúkame vám na predaj nadštandardný podkrovný mezonetový 3-izbový byt v historickej budove na Hlavnej ulici v Košiciach, len 100 metrov od Dómu... Cena:
305.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..