Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

NAJNOVŠIE NEHNUTEĽNOSTI V NAŠEJ PONUKE

ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný bungalov 162 m2 KE - Krásna Na Hore Predávame rodinný dom typu bungalov v Košiciach - mestskej časti Krásna. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej rezidenčnej štvrti Na Hore IV, je... Cena:
129.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predáme pozemok... ADOMIS - predáme pozemok výhľadovo na výstavbu RD, vhodné ako investícia,  Nižná Kamenica Predávame tento slnečný a rovinatý pozemok v Nižnej Kamenici, na tichom mieste, s výmerou takmer 7 árov. Pozemok má šírku 13,5 m a jeho dĺžka je... Cena:
10.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - predáme novostavbu RD... ADOMIS - predáme novostavbu RD typ bungalov Nižná Kamenica 18 km od Košíc Máme na predaj rodinný dom v obci Nižná Kamenica, ktorý bude v uvedenej cene dokončený do štádia holodomu. Holodom nezahŕňa podlahy, interiérové... Cena:
128.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - predáme rodinný dom... ADOMIS - predáme rodinný dom Malá Ida Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom v Malej Ide, vzdialenej iba 6 km od Košíc. Dom je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa... Cena:
95.000 €
Lokalita:
Malá Ida
ADOMIS - predáme tento perfektný... ADOMIS - predáme tento perfektný a obľúbený rodinný dom - bungalov - Nižná Kamenica ** STAVIAME VÁM NOVÝ DOMOV - UŽ JE SKORO DOKONČENÝ ** Ponúkame na predaj tento účelne a výborne dispozične riešený RD typu bungalov v... Cena:
139.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj novostavbu - bytový dom so 4 bytovými jednotkami, Bidovce Ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnuteľnosť v strediskovej obci Bidovce. Jedná sa o novostavbu bytového domu so 4 bytovými jednotkami. Stavba má... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj peknú novostavbu RD Beniakovce nová štvrť Satelit Ponúkame na predaj tento pekný rodinný dom - novostavbu v obci Beniakovce, v novovzniknutej časti Satelit, ktorý je ohradený a strážený vlastnou... Cena:
155.000 €
Lokalita:
Beniakovce
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj tento perfektný rodinný dom v unikátnej lokalite, maximálne súkromie Adomis realitná spoločnosť predáva krásny 6 ročný dvojpodlažný rodinný dom v obci Trstené pri Hornáde vzdialenej 17 km od Košíc. Ide o nehnuteľnosť... Cena:
225.000 €
Lokalita:
Trstené pri Hornáde
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný pozemok na výstavbu RD, Trsťany Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Trsťany, vzdialenej iba 14 km od Košíc, smer Michalovce Jedná sa o... Cena:
31.990 €
Lokalita:
Trsťany
ADOMIS - predáme pekný rodinný... ADOMIS - predáme pekný rodinný dom - vilku, novostavba Slnečná stráň Vajkovce Ponúkame na predaj novostavbu peknej rodinnej vilky vo Vajkovciach, časť Slnečná stráň. Rodinný dom je zvonku takmer dokončený (chýba už iba... Cena:
164.800 €
Lokalita:
Vajkovce
ADOMIS - predám rodinný dom... ADOMIS - predám rodinný dom Košické Olšany, 9 km do centra Košíc s veľkým pozemkom Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Košické Olšany , 9 km od centra Košíc. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 1608 m². Dom je... Cena:
86.000 €
Lokalita:
Košické Oľšany
ADOMIS - predáme pekný a útulný... ADOMIS - predáme pekný a útulný rodinný dom v obci Čakanovce, s veľkým pozemkom ** HNEĎ K NASŤAHOVANIU ** Ponúkame Vám na predaj tento rodinný dom nachádzajúci sa v Čakanovciach vzdialených 17 km od Košíc. Jedná sa o... Cena:
125.000 €
Lokalita:
Čakanovce
ADOMIS - Prenájom FOR RENT... ADOMIS - Prenájom FOR RENT moderný 2-izbový byt, Hlinkova ulica, Košice-Sever Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt, Hlinkova ulica, Košice-Sever. Byt má 45 m2, nachádza sa na najvyššom piatom poschodí s balkónom a novým... Cena:
520 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám rodinný dom s... ADOMIS - Predám rodinný dom s garážou a bazénom, Budimír, Košice - okolie. Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný tehlový RD len 12 km od Košíc v obci Budimír. Celková rozloha pozemku je 700m2 z čoho úžitková plocha je... Cena:
199.000 €
Lokalita:
Budimír
ADOMIS - Predám 2 izbový byt,... ADOMIS - Predám 2 izbový byt, Ružínska ulica, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 2 - izbový byt s loggiou v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Ružínska ulica. Byt sa nachádza na 2/4... Cena:
79.990 €
Lokalita:
Košice-Západ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..