Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

NAJNOVŠIE NEHNUTEĽNOSTI V NAŠEJ PONUKE

ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj novostavbu moderný RD 3+1 obec Chrastné 10 km od Košíc Ponúkame na predaj novostavbu moderne riešeného a esteticky pútavého rodinného domu 3 + 1 so zastavanou plochou 121 m2 a úžitkovou plochou 96 m2 v... Cena:
154.000 €
Lokalita:
Chrastné
ADOMIS - Prenájom FOR RENT pekný... ADOMIS - Prenájom FOR RENT pekný 2-izb. tehlový byt, 113m2, Cimborková, Košice – Sever. Ponúkam na prenájom tehlový 2 - izbový byt, Cimborková, Košice – Sever. Rozloha bytu: 113 m2, nachádza sa na 3/3.poschodí, je to podkrovný byt.... Cena:
550 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám pekný 2-izbový... ADOMIS - Predám pekný 2-izbový tehlový byt, 113m2, Cimborková, Košice – Sever. Predám priestranný, tehlový 2 - izbový byt, Cimborková, Košice – Sever. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 113 m2, nachádza sa na 3p/z 3... Cena:
99.900 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS – Prenájom kancelarií v... ADOMIS – Prenájom kancelarií v administratívnej budove, Košice – Staré Mesto Ponúkame na prenájom kancelárie na 2 podlaží, Žižkova ulica v blízkosti centra mesta. Celková rozloha 306 m2, pripadne prenajať časť a to 185 m2,... Cena:
dohodou
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný 13 árový pozemok Nižná Kamenica Ponúkame na predaj tento pekný rovinatý a slnečný pozemok v tichej obci Nižná Kamenica 18 km od Košíc, smerom na Michalovce. Výmera pozemku je... Cena:
32.000 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, ulica GERLACHOVSKÁ, Košice - Sever. Ponúkam Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt, ulica Gerlachovská, Košice - Sever. Úžitková plocha bytu je 40m2. Nachádza sa na... Cena:
400 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predaj garaž 17 m2,... ADOMIS - Predaj garaž 17 m2, Meteorová, Nad Jazerom - Košice Ponúkame na predaj garáž, Meteorová ulica, rozloha 2,9m x 5,9m. Cena: 10.900,- € Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Licencovaný maklér... Cena:
10.900 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - Predaj garaž v... ADOMIS - Predaj garaž v parkovacom dome 23 m2, Nad Jazerom - Košice Ponúkame na predaj garáž v parkovacom dome na Raketovej ulici. Na prvom podlaží, rozloha je 6,6m x 3,5m, zavedene svetlo. Mesačný poplatok je... Cena:
10.900 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - Predám 3-izbový byt,... ADOMIS -  Predám 3-izbový byt, OV, 80 m2, ul.Európska trieda, Košice, sídlisko Ťahanovce Predám 3-izbový byt, Európska trieda, Košice, sídlisko Ťahanovce. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu 80 m2, nachádza sa na 3.p/12... Cena:
79.600 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS - Predám dom na priehrade... ADOMIS - Predám dom na priehrade Ružín, s vlastným mólom Ponúkam na predaj rodinný dom, priamo na brehu vodnej priehrady Ružín, z Jaklovskej strany, v časti zvanej Briežky – Polianky, na tichom mieste... Cena:
dohodou
Lokalita:
Jaklovce
ADOMIS - predám rodinný dom... ADOMIS - predám rodinný  dom typu bungalov, Košice - PANORAMA, osobné vlastníctvo, pozemok 615m2. REZERVOVANÉ: LUXUSNA NOVOSTAVBA RODINNEHO DOMU, jednopodlažný (prízemný) typu BUNGALOV. Dom je umiestnený na okraji celého projektu PANORÁMA,... Cena:
275.000 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - predám rodinný dom,... ADOMIS - predám rodinný dom, bungalov, Košice - PANORAMA, dvojgaráž, pozemok 550m2. LUXUSNA NOVOSTAVBA RODINNEHO DOMU, jednopodlažný (prízemný) typu BUNGALOV. Dom je umiestnený na okraji celého projektu PANORÁMA, mesto Košice.... Cena:
258.000 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
ADOMIS - predám pozemok pri... ADOMIS - predám pozemok pri lese, 1360m2, Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) V lokalite Košice – Čičky (medzi Terasou a Sídliskom KVP) ponúkam na predaj pozemok vhodný na stavbu väčšej chaty, na bývanie, na rekreáciu, na... Cena:
54,00 €/m2
Lokalita:
Nižný Klátov
ADOMIS - prenájom... ADOMIS - prenájom administratívneho priestoru 48,35 m2, OC MERKÚR, Košice - Sever Ponúkam Vám na prenájom administratívny priestor na prízemí vhodný na obchodnú prevádzku, OC MERKÚR na ulici B. Nemcovej, Košice - Sever.... Cena:
11,00 €/m2/mesiac
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Prenájom obchodných... ADOMIS - Prenájom obchodných priestorov 50 m2, Fejova ulica, Košice - Centrum Ponúkam Vám na prenájom obchodný priestor na prízemí na Fejovej ulici v centre mesta Košice. Obchodný priestor má rozlohu 50 m2, bývalá herňa.... Cena:
700 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..