Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Domy a vily - Rodinný dom

ADOMIS - predáme rodinný dom... ADOMIS - predáme rodinný dom 2-generačný, aj na podnikanie,2 oddelené 3izbové byty, 2x kuchyňa,2x kúpelňa,+2 miestnosti,rekonštrukcia, Košice - Kavečany Ponúkame Vám na predaj len u nás 3-podlažný rodinný dom, s dvomi samostatnými oddelenými bytovými jednotkami na každom podlaží, rekonštrukcia,... Cena:
226.500 €
Lokalita:
Košice-Kavečany
ADOMIS - 4-izbový nadštandardný... ADOMIS - 4-izbový nadštandardný bungalov Čaňa,tepelmé.čerpadlo,727m2, iba 10km z Košíc. Pripravujeme pre vás na predaj len u nás exkluzívne budúcu Novostavbu pekné 4 - izbový bungalov kompletne dokončený, s rýchlym dojazdom do Košíc,... Cena:
297.900 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predáme rodinný dom... ADOMIS - predáme rodinný dom 3izbový,záhrada,Kráľovce, iba 13 km z Košíc. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, v obci Kráľovce s rýchlym dojazdom do Košíc,... Cena:
99.500 €
Lokalita:
Kráľovce
ADOMIS - NA PREDAJ 5-IZBOVÝ... ADOMIS - NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM - bungalov na okamžité nasťahovanie,2x garáž, 878m2,TOP tichá lokalita Košice - Krásna. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení nadštandardný rodinný dom - bungalov s úctyhodnou výmerou vnútorných priestorov (5 izieb),... Cena:
479.000 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám 4izb bungalov,... ADOMIS - predám 4izb bungalov, Čaňa,tep.čerpadlo,800m2, iba 10km z Košíc. Ponúkame vám na predaj len u nás exkluzívnu Novostavbu pekného 4 - izbového rodinného domu typ bungalov, v štádiu kompletne dokončeného domu, s... Cena:
299.990 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - Predáme bungalov... ADOMIS - Predáme bungalov 4izbový,tep.čerpadlo,obec Chrastné, len 11km z Košíc. Ponúkame pre vás na predaj pekný bungalov v obci Chrastné, tichá lokalita obce Chrastné, rýchly dojazd do Košíc, aj Prešova. Iba 12min od AUPARK... Cena:
275.000 €
Lokalita:
Chrastné
ADOMIS - Predáme 4izbový... ADOMIS - Predáme 4izbový dokončený  bungalov Cestice,tep.čerpadlo,485m2 Ponúkame vám na predaj len u nás exkluzívne Novostavbu pekného 4 - ízb. rodinný dom typ bungalov, v štádiu kompletne dokončeného domu, s rýchlym... Cena:
218.900 €
Lokalita:
Cestice
ADOMIS - exkluzívny 5-izb... ADOMIS - exkluzívny 5-izb zrubový rodinný dom,Valaliky,3x kúpelňa,391m2,pozemok 944m2,dvojpodlažný, kompletne oplotený Ponúkame na predaj exkluzívne len u nás nadštandardný zrubový dom v prímestskej obci len 10min z Košíc, vhodný pre náročného klienta, 3podlažný s 3... Cena:
325.000 €
Lokalita:
Valaliky
5-izb zrubový dom, Valaliky, 3x... 5-izb zrubový dom, Valaliky, 3x kúpeľňa, pozemok 944m2 nadštandardný trojpodlažný zrubový dom obec Valaliky VHODNÝ PRE NÁROČNÉHO KLIENTA 3x kúpeľňa IBA 7km z Košíc (most VSS) Oplotený... Cena:
325.000 €
Lokalita:
Valaliky
ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV... ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV kompletne dokončený,vrátane kuchynskej linky,tep.čerpadlo,Nižná Hutka,650m2, iba 3 km od Košíc. Ponúkame vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi útulný rodinný dom - Novostavbu typu Bungalov, s tepelným čerpadlom, v obci Nižná Hutka, s... Cena:
299.900 €
Lokalita:
Nižná Hutka
ADOMIS - predáme rodinný dom... ADOMIS - predáme rodinný dom 4-izbový,rekonštrukcia,970m2, Vyšná Myšľa, 7km z Košíc Ponúkame Vám na predaj pekný a útulný rodinný domček, po čiastočnej rekonštrukcii, altánok, záhradka, v tichej a kľudnej lokalite neďalekej obce... Cena:
178.900 €
Lokalita:
Vyšná Myšľa
ADOMIS - Predáme 4izbový... ADOMIS - Predáme 4izbový bezbariérový bungalov - NOVOSTAVBA, obec Chrastné, len 11km z Košíc. Ponúkame Vám na predaj pekný nadštandardný bungalov so 4 izbami a pekným pozemkom v tichej a novej lokalite obce Chrastné s rýchlym dojazdom do... Cena:
245.000 €
Lokalita:
Chrastné