Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Pozemky - pre rodinné domy

ADOMIS - Predám pekný stavebný... ADOMIS - Predám pekný stavebný pozemok 961m2 Bačkov, 35min z Košíc, vodovod, asfaltová cesta. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok ,,C,, na výstavbu rodinného domu s asfaltovým prístupom, vlastnou podielovou... Cena:
43.900 €
Lokalita:
Bačkov
ADOMIS - Predám pekný stavebný... ADOMIS - Predám pekný stavebný pozemok 843m2 Bačkov, 35min z Košíc, vodovod, asfaltová cesta. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok ,,C,, na výstavbu rodinného domu s asfaltovým prístupom, vlastnou žumpou,... Cena:
43.900 €
Lokalita:
Bačkov
ADOMIS - Predám pekný stavebný... ADOMIS - Predám pekný stavebný pozemok 1804m2 Bačkov, 35min z Košíc, vodovod, asfaltová cesta. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok ,,C,, na výstavbu rodinného domu, alebo aj 2 domov vedľa seba, s asfaltovým... Cena:
74.900 €
Lokalita:
Bačkov
ADOMIS - predám pekný slnečný... ADOMIS - predám pekný slnečný stavebný pozemok 539m2 s kompletnými IS (kanalizácia, plyn,voda,elektrika), asfaltová cesta, iba 15min z Košíc cez diaľnicu,Bidovce. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný slnečný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu rodinného domu, aj 2-podlažného v TOP... Cena:
79.900 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS - predám posledný... ADOMIS - predám posledný stavebný pozemok 750m2, asfalt, Čaňa, iba 12min z Košíc, tichá slepá ulica, kanál v cene, voda v dosahu Ponúkame Vám len u nás na predaj stavebný pozemok s veľmi peknou výmerou, tichá lokalita mimo priameho cestného ťahu, 750m2, 200m od jazera.... Cena:
89.990 €
Lokalita:
Čaňa
ADOMIS - predáme pekný slnečný... ADOMIS - predáme pekný slnečný pozemok 601m2 s kompletnými IS, Košice - Krásna Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení slnečný stavebný pozemok na nepriechodnej asfaltovej ceste, len s 4 domami, TOP tichá a kľudná... Cena:
184.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - Exkluzívny STAVEBNÝ... ADOMIS - Exkluzívny STAVEBNÝ POZEMOK, 1200m2, na jednopodlažný BUNGALOV, Budimír -  Pod Lesom Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás posledný stavebný - jedinečný pozemok vo veľmi lukratívnej novej vilovej časti blízko Košíc - Pod... Cena:
247.800 €
Lokalita:
Budimír
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok v TOP lokalite slepej uličky,822m2, Nižná Kamenica, len 6,5 km od diaľničného privádzača. Ponúkame Vám na predaj nadštandardný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v peknej tichej lokalite obce Nižná Kamenica, slepá ulica mimo... Cena:
102.900 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - predáme pekný slnečný... ADOMIS - predáme pekný slnečný pozemok 605m2 s kompletnými IS, asfaltovou cestou, Košice. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení slnečný stavebný pozemok na nepriechodnej slepej ceste, len s 3 domami, TOP tichá a kľudná lokalita... Cena:
184.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predáne stavebný... ADOMIS - predáne stavebný pozemok pre rodinný dom s povolením, obec Komárovce,  okres Košice - okolie. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením - pre rodinný dom, obec Komárovce, okres Košice... Cena:
69.900 €
Lokalita:
Komárovce
ADOMIS - nadštandardný stavebný... ADOMIS - nadštandardný stavebný pozemok 1085m2 na výstavbu bungalovu,TOP kľudná lokalita,všetky siete, asfaltový prístup, Košice - Pereš. Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás nadštandardný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu typu bungalov, v TOP tichej a kľudnej... Cena:
194.900 €
Lokalita:
Košice-Pereš
ADOMIS – ponúkame na predaj... ADOMIS – ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Moldava nad Bodvou Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - pre rodinný dom na Hlavnej ulici v Moldave nad Bodvou . Výmera pozemku : 1348 m 2 Typ : pozemok... Cena:
137.900 €
Lokalita:
Moldava nad Bodvou