Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Komerčné a prevádzkové priestory - obchodné

ADOMIS - predaj priestorov 91m2... ADOMIS - predaj priestorov 91m2 prízemie, historické centrum,Hlavná ulica Košice Ponúkame na predaj pekné obchodné a kancelárske priestory v Košiciach, prístup pešia zóna Hlavnej ulice a zároveň vstup z Mäsiarskej ulice - Pasáž... Cena:
249.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme atraktívny... ADOMIS - predáme atraktívny komerčný priestor v centre Košíc 19m2, len 20m k rohu ulice Hlavná, blízko Námestia Maratóna mieru Ponúkame Vám na predaj len u nás polohou exkluzívny komerčný a prevádzkový priestor v mestskej časti Košice-Staré Mesto, v samom srdci mesta.... Cena:
85.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme atraktívny... ADOMIS - predáme atraktívny komerčný priestor v centre Košíc 19m2, len 20m k rohu ulice Hlavná, blízko Maratónca mieru Ponúkame Vám na predaj len u nás polohou exkluzívny komerčný a prevádzkový priestor v mestskej časti Košice-Staré Mesto, v samom srdci mesta.... Cena:
85.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme komerčný... ADOMIS - predáme komerčný priestor 87m2 s výkladom (3x obchod, kancelária), historická budova, Košice centrum, Hlavná ulica. Ponúkame vám na predaj len u nás komerčný, prevádzkový, kancelársky priestor s perfektnou lokalizáciou, historická budova v Košiciach, vstup priamo... Cena:
319.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme komerčný... ADOMIS - predáme komerčný priestor 74m2(4x kancelária - obchod) so vstupom priamo z Alžbetinej ulice, historická budova, Košice centrum Ponúkame vám na predaj komerčný, prevádzkový, kancelársky priestor s perfektnou lokalizáciou, historická budova na Alžbetinej ulici v Košiciach,... Cena:
366.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme komerčný... ADOMIS - predáme komerčný priestor 123m2(4x kancelária, obchod), historická budova, Košice centrum, Mlynská ulica. Ponúkame vám na predaj komerčný, prevádzkový, kancelársky priestor s perfektnou lokalizáciou, historická budova na Mlynskej ulici v Košiciach... Cena:
409.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme komerčný... ADOMIS - predáme komerčný priestor 35m2 so vstupom z dvora, historická budova, Košice centrum, Mlynská ulica. Ponúkame vám na predaj komerčný, prevádzkový, kancelársky priestor s perfektnou lokalizáciou, historická budova na Mlynskej ulici v Košiciach... Cena:
155.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme atraktívny... ADOMIS - predáme atraktívny obchodný priestor v centre Košíc 163m2 s oknom priamo na ulicu Pribinova,2podlažný, 25m roh budovy Hlavná oproti Hotelu Hilton. Ponúkame Vám na predaj polohou exkluzívny komerčný a prevádzkový priestor v mestskej časti Košice-Staré Mesto, roh Hlavná a Pribinova ulica, oproti... Cena:
255.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - predáme atraktívny... ADOMIS - predáme atraktívny komerčný priestor Hlavná ulica 81m2, blízko Námestia Maratóna mieru Ponúkame Vám na predaj len u nás polohou exkluzívny komerčný a prevádzkový priestor v mestskej časti Košice-Staré Mesto, v samom srdci mesta.... Cena:
408.900 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS -ponuka na predaj... ADOMIS -ponuka na predaj komerčný objekt, Moldava nad Bodvou ADOMIS -ponuka na predaj komerčný objekt v Moldave nad Bodvou Pre klientov s podnikateľským zámerom je v ponuke na predaj samostatná budova,... Cena:
150.000 €
Lokalita:
Moldava nad Bodvou