Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

Ponuka - Pozemky

ADOMIS - predáme pekný slnečný... ADOMIS - predáme pekný slnečný stavebný pozemok 1000m2, všetky siete, Družstevná pri Hornáde, len 15min z Košíc Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás pekný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu bungalov, alebo aj dvojpodlažného s nadštandardnou... Cena:
104.800 €
Lokalita:
Družstevná pri Hornáde
ADOMIS - predáme stavebný... ADOMIS  - predáme stavebný pozemok Valaliky 1060m2, všetky siete pred pozemkom, len 5minút y Košíc. Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok s minimálnym dojazdom do Košíc na výstavbu jedného rodinného domu, aj dvojpodlažného, dokonca aj s... Cena:
199.900 €
Lokalita:
Valaliky
ADOMIS - Exkluzívny STAVEBNÝ... ADOMIS - Exkluzívny STAVEBNÝ POZEMOK, 1200m2, na jednopodlažný BUNGALOV, Budimír -  Pod Lesom Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás posledný stavebný - jedinečný pozemok vo veľmi lukratívnej novej vilovej časti blízko Košíc - Pod... Cena:
247.800 €
Lokalita:
Budimír
ADOMIS - Predám pekný stavebný... ADOMIS - Predám pekný stavebný pozemok 961m2 Bačkov, 35min z Košíc, vodovod, asfaltová cesta. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok ,,C,, na výstavbu rodinného domu s asfaltovým prístupom, vlastnou podielovou... Cena:
32.900 €
Lokalita:
Bačkov
ADOMIS - exkluzívny stavebný... ADOMIS - exkluzívny stavebný pozemok 992m2 Košice - Barca, komplet IS, TOP tichá a kľudná lokalita Ponúkame Vám na predaj len u nás exkluzívny slnečný stavebný pozemok v tichej a kľudnej lokalite vyhľadávanej mestskej časti Košice - Barca,... Cena:
299.000 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - Predám pekný stavebný... ADOMIS - Predám pekný stavebný pozemok 843m2 Bačkov, 35min z Košíc, vodovod, asfaltová cesta. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok ,,C,, na výstavbu rodinného domu s asfaltovým prístupom, vlastnou žumpou,... Cena:
32.900 €
Lokalita:
Bačkov
ADOMIS - Predám pekný stavebný... ADOMIS - Predám pekný stavebný pozemok 1804m2 Bačkov, 35min z Košíc, vodovod, asfaltová cesta. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení pekný stavebný pozemok ,,C,, na výstavbu rodinného domu, alebo aj 2 domov vedľa seba, s asfaltovým... Cena:
59.900 €
Lokalita:
Bačkov
ADOMIS - Predám stavebný pozemok... ADOMIS - Predám stavebný pozemok č.3 uprostred prírody na výstavbu chalupy,chaty  800m2,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody, posledný na slepej ulici priamo na hranici s... Cena:
59.000 €
Lokalita:
Kysak
ADOMIS - Predám posledný... ADOMIS - Predám posledný stavebný pozemok uprostred prírody na výstavbu chalupy,chaty 1000m2,smer Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody, vhodný na stavbu chaty, chalupy, nachádzajúceho sa... Cena:
64.900 €
Lokalita:
Kysak
ADOMIS - predáme pekný slnečný... ADOMIS - predáme pekný slnečný pozemok 601m2 s kompletnými IS, Košice - Krásna Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení slnečný stavebný pozemok na nepriechodnej asfaltovej ceste, len s 4 domami, TOP tichá a kľudná... Cena:
184.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna
ADOMIS - predám stavebný pozemok... ADOMIS - predám stavebný pozemok v TOP lokalite slepej uličky,822m2, Nižná Kamenica, len 6,5 km od diaľničného privádzača. Ponúkame Vám na predaj nadštandardný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v peknej tichej lokalite obce Nižná Kamenica, slepá ulica mimo... Cena:
102.900 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - predáme pekný slnečný... ADOMIS - predáme pekný slnečný pozemok 605m2 s kompletnými IS, asfaltovou cestou, Košice. Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení slnečný stavebný pozemok na nepriechodnej slepej ceste, len s 3 domami, TOP tichá a kľudná lokalita... Cena:
184.900 €
Lokalita:
Košice-Krásna