Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

NAJNOVŠIE NEHNUTEĽNOSTI V NAŠEJ PONUKE

ADOMIS – Prenájom 4 izbový byt... ADOMIS – Prenájom 4 izbový byt priamo na Hlavnej ulici, Košice-Staré Mesto Ponúkame na prenájom priestranný 4 izbový byt, priamo na Hlavnej ulici, Košice – Centrum mesta, s celkovou rozlohou 91 m2, na prvom poschodí s... Cena:
1.000 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predaj 3izbový byt,... ADOMIS - Predaj 3izbový byt, 69m2 + 6m2 loggia, pražský typ, Sputniková ulica - Košice - Nad Jazerom Predám 3-izbový byt, Sputniková ulica, Košice – Nad Jazerom. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 69m2 + loggia 6m2. Jedná sa o pražský typ... Cena:
73.000 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - predáme útulný rodinný... ADOMIS - predáme útulný rodinný dom Košice - Barca po rekonštrukcii, tichá ulica Predáme tento útulný 3 izbový RD v Košiciach nachádzajúci sa v tichej lokalite mestskej časti BARCA. Prízemie domu prešlo roku 2008 kompletnou... Cena:
179.000 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - prenájom 1-izb.byt.,... ADOMIS - prenájom 1-izb.byt., Košice Západ, ulica Slobody Prenajmem 1-izb byt, ul. Slobody, Košice – Západ. Byt je takmer kompletne zariadený. Rozloha bytu je 23 m2, nachádza sa na prízemí, plastové... Cena:
280 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám starší rodinný... ADOMIS - Predám starší rodinný dom Pereš, Košice. Predám starší rodinný dom Pereš, Košice. Pozemok s rozlohou: 650 m2. Šírka pozemku: (7,5mx 36m dlžka). Dom je poschodový, so začatou... Cena:
87.000 €
Lokalita:
Košice-Pereš
ADOMIS - útulný pozemok na... ADOMIS - útulný pozemok na predaj, Trsťany 17 km z centra Košíc Ponúkame na predaj tento pekný a zaujímavý pozemok. Nachádza sa v obci Trsťany, iba 17 km od Auparku Košice, cca 10 minút cesty autom. Pozemok o... Cena:
41.000 €
Lokalita:
Trsťany
ADOMIS - útulný pozemok na... ADOMIS - útulný pozemok na predaj, Trsťany 17 km z centra Košíc Ponúkame na predaj tento pekný a zaujímavý pozemok. Nachádza sa v obci Trsťany, iba 17 km od Auparku Košice, cca 10 minút cesty autom. Pozemok o... Cena:
23.900 €
Lokalita:
Trsťany
ADOMIS - Predám 3 izbový byt,... ADOMIS - Predám 3 izbový byt, Jantárová ulica, Košice-Juh Ponúkame na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve s dvoma loggiami, v Košiciach, mestská časť Juh, Jantárová ulica. Byt má rozlohu 68 m2 + 2x... Cena:
86.990 €
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám pekný 3 – izbový... ADOMIS - Predám pekný 3 – izbový byt, Berlínska, Košice – sídlisko Ťahanovce. Predám pekný 3 – izbový byt, Berlínska, Košice – sídlisko Ťahanovce. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 80 m2, nachádza sa na 3p z 8... Cena:
77.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS - PREDÁM - 4 izbový... ADOMIS - PREDÁM - 4 izbový dvojgeneračný družstevný byt Varšavská, Košice-Sídlisko Ťahanovce PREDÁM - 4 izbový byt Varšavská, Košice - Sídlisko Ťahanovce. Byt je dvojgeneračný, družstevný s rozlohou 97 m2, nachádza sa na 4/8 poschodí, byt... Cena:
77.000 €
Lokalita:
Košice-Sídlisko Ťahanovce
ADOMIS - Predám rodinný dom v... ADOMIS - Predám rodinný dom v obci Vajkovce, Košice – okolie Predám rodinný dom v obci Vajkovce, Košice – okolie, 6 km z Košíc. Pozemok s rozlohou: 800 m2, rovinatý, slnečný. Dom je vo veľmi dobrom stave,... Cena:
89.000 €
Lokalita:
Vajkovce
ADOMIS - predávame novostavbu RD... ADOMIS - predávame novostavbu RD Vajkovce Slnečná stráň Predávame túto peknú novostavbu rodinného domu vo Vajkovciach, lokalita Slnečná stráň. Dom stojí na rovinatom pozemku s výmerou 3,5 árov a vedie k... Cena:
169.000 €
Lokalita:
Vajkovce
ADOMIS - Predám novostavbu... ADOMIS - Predám novostavbu bungalovu v obci Geča, Košice – okolie Predám novostavbu bungalovu v obci Geča, Košice – okolie. Pozemok s rozlohou: 580 m2. Dom je postavený v roku; 2016, pozostáva zo 4 – izieb, 1... Cena:
115.000 €
Lokalita:
Geča
ADOMIS - Predáme chatu na Ružíne... ADOMIS - Predáme chatu na Ružíne s vlastným mólom, Košice-okolie, Košická Belá Ponúkame na predaj trojpodlažnú chatu na Ružíne s vlastným mólom, v tichom prostredí, mimo hlavného ťahu, chata a pozemok v osobnom vlastníctve. Na... Cena:
64.800 €
Lokalita:
Košická Belá
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pekný pozemok Svinica *** NOVÁ CENA *** Predávame pekný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Svinica vzdialenej 17 km od centra Košíc, 10 minút jazdy... Cena:
28.800 €
Lokalita:
Svinica
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..