Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

NAJNOVŠIE NEHNUTEĽNOSTI V NAŠEJ PONUKE

ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj priestranný rodinný dom KE - Košická Nová Ves, dvojgeneračný alebo na bývanie a podnikanie, výborná lokalita * * * NOVÁ CENA * * * Predávame pekný veľký rodinný dom v Košiciach - mestskej časti Košická Nová Ves. Dom sa nachádza na tichom a pokojnom... Cena:
215.000 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - prenájom FOR RENT -... ADOMIS - prenájom FOR RENT - 3-izbový byt ulica Popradská, Košice - Borovicový Háj. Ponúkame Vám na prenájom zariadený veľký 3-izbový byt v novostavbe ulica Popradská, Košice – Borovicový Háj. Bytový dom ponúka vysoký komfort... Cena:
700 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predaj 4 izbový byt,... ADOMIS - Predaj 4 izbový byt, 80m2, Obchodná ulica - Košice - Terasa Ponúkame na predaj veľký 4 izbový byt, v zateplenom bytovom dome s jedinečnou možnosťou kompletnej rekonštrukcie podľa vlastných predstáv, na... Cena:
94.990 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám 3-izbový byt... ADOMIS - Predám 3-izbový byt pražského typu, ulica Važecká, mestská časť Košice-Nad jazerom Ponúkame na predaj 3-izbový by pražského typu v osobnom vlastníctve na Važeckej ulici v Košiciach, mestská časť Nad jazerom. Byt s rozlohou... Cena:
86.500 €
Lokalita:
Košice-Nad jazerom
ADOMIS - Predám pozemok v obci... ADOMIS - Predám pozemok v obci Beniakovce, Košice - okolie Predám pozemok v obci Beniakovce, Košice - okolie. Pozemok je slnečný s pekným výhľadom na okolie, nachádza v zastávanej časti, vedľa novostavieb.... Cena:
33,00 €/m2
Lokalita:
Beniakovce
ADOMIS - Predám pozemok pod... ADOMIS - Predám pozemok pod Sečovskou Cestou, Košice. Predám pozemok pod Sečovskou Cestou, Košice. Pozemok s rozlohou: 479 m2, má priamy vjazd na pozemok. IS: elektrina, kanalizácia na pozemku, plyn v... Cena:
22.000 €
Lokalita:
Košice-Dargovských hrdinov
Adomis - Predám pekný, tehlový 2... Adomis - Predám pekný, tehlový 2 – izbový byt, Trstené pri Hornáde, Košice okolie Predám pekný, tehlový 2 – izbový byt, Trstené pri Hornáde, Košice okolie, cca 20 km od Košíc. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 59 m2,... Cena:
33.000 €
Lokalita:
Trstené pri Hornáde
ADOMIS - predám 2- izbový byt,... ADOMIS - predám 2- izbový byt, Košice - Sever, ul. Študentská Ponúkame na predaj 2-izbový byt v osobnom vlastníctve na Študentskej ulici v Košiciach, mestská časť Sever. Byt s rozlohou 55 m2, sa nachádza na... Cena:
60.990 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - predáme veľký pozemok... ADOMIS - predáme veľký pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, Nižná Kamenica, 15 minút autom z Košíc * * * NOVÁ CENA * * * Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v obci Nižná Kamenica, na tichom mieste mimo hlavnej cesty. Výmera pozemku je... Cena:
28.600 €
Lokalita:
Nižná Kamenica
ADOMIS - ponúkame na predaj... ADOMIS - ponúkame na predaj pozemok Svinica mimo hlavnej cesty Predávame pekný 10 árový pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Svinica, 15 minút autom z Košíc, na hlavnom ťahu smer Michalovce.... Cena:
26.500 €
Lokalita:
Svinica
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, Užhorodská ulica, Košice - Juh Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v osobnom vlastníctve v Košiciach, mestská časť Juh, Užhorodská ulica. Byt má rozlohu 42 m2, nachádza sa na 5/10... Cena:
400 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Juh
ADOMIS - Predám starší rodinný... ADOMIS - Predám starší rodinný dom, Beniakovce, Košice-okolie !!!VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA!!! Predám rodinný dom v obci Beniakovce, Košice - okolie. Vzdialenosť 10 km z Košíc. Dom je dvojposchodový,pozostáva z:... Cena:
105.000 €
Lokalita:
Beniakovce
ADOMIS - Predám 1,5-izbový byt,... ADOMIS - Predám 1,5-izbový byt, ulica Hronská, Košice-Západ Terasa, ako na bývanie tak aj na prenajímanie Ponúkame Vám na predaj 1,5 izbový byt, Košice – Západ Terasa, ulica Hronská, hneď vedľa kina Družba. Byt o rozlohe 40m2 sa nachádza na ideálnom... Cena:
54.500 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám - garsónku... ADOMIS -  Predám -  garsónku KOMENSKÉHO ulica Košice - Staré mesto Ponúkame Vám na predaj garsónku pri Technickej univerzite v Košiciach, Komenského ulica - Staré mesto. Byt je v osobnom vlastníctve s úžitkovou... Cena:
40.000 €
Lokalita:
Košice-Staré Mesto
ADOMIS - Predám tehlový 2 -... ADOMIS - Predám tehlový 2 - izbový byt, ŽELEZIARENSKÁ ulica, Košice - mestská časť Šaca. Ponúkam na predaj 2 izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii na Železiarenskej ulici , Košice - mestská časť Šaca. Byt sa nachádza na... Cena:
38.900 €
Lokalita:
Košice-Šaca
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..