Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

NAJNOVŠIE NEHNUTEĽNOSTI V NAŠEJ PONUKE

ADOMIS - Predám - stavebný... ADOMIS - Predám - stavebný pozemok v obci BIDOVCE, Košice - okolie. Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Bidovce, vzdialenej len 18km od Košíc, 16 minút autom. Pozemok o výmere 542 m2... Cena:
27.000 €
Lokalita:
Bidovce
ADOMIS - Predám 4 izbový byt,... ADOMIS - Predám 4 izbový byt, Trieda SNP, Košice-Západ/Terasa/ Ponúkame na predaj 4 izbový byt v osobnom vlastníctve s loggiou, v Košiciach, mestská časť Západ /Terasa/, Trieda SNP. Byt má rozlohu 72 m2 +... Cena:
89.900 €
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - prenájom FOR RENT... ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, ulica Fatranská, Košice - Nová Terasa. Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený luxusný 2-izbový byt v novostavbe ulica Fatranská, Košice –Nová Terasa. Bytový dom ponúka vysoký... Cena:
680 €/mesiac
Lokalita:
Košice-Západ
ADOMIS - Predám rodinný rodinný... ADOMIS - Predám rodinný rodinný dom v obci Vyšný Klatov, Košice – okolie. Predám rodinný rodinný dom v obci Vyšný Klatov, Košice – okolie. Pozemok s rozlohou: 1046 m2. Dom pozostáva z : 3 izieb + 1 kuchyňa, špajza,... Cena:
86.000 €
Lokalita:
Vyšný Klátov
ADOMIS - Predám -Výrobno –... ADOMIS - Predám -Výrobno – skladovacia hala v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice – Barca, ulica Osloboditeľov Ponúkame na predaj výrobno – skladovacie haly v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice – Barca, ulica Osloboditeľov. Haly sa nachádzajú v... Cena:
250.000 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - Predám pekný 3 – izbový... ADOMIS - Predám pekný 3 – izbový byt v Medzeve, Košice – okolie Predám zrekonštruovaný 3 – izbový byt v Medzeve, Košice – okolie Vzdialenosť 35 km z Košíc. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 55m2,... Cena:
37.000 €
Lokalita:
Medzev
ADOMIS - predám 2-izbový byt,... ADOMIS -  predám 2-izbový byt, Košice – Sever, Študentská ulica, v tichej časti tejto štvrte. Ponúkame na predaj 2-izbový byt, Košice – Sever, Študentská ulica, v tichej časti tejto štvrte, s celkovou rozlohou 55m2. Osobné vlastníctvo,... Cena:
67.900 €
Lokalita:
Košice-Sever
ADOMIS - Predám tehlový 3 izbový... ADOMIS - Predám tehlový 3 izbový byt, Oceliarov, Košice-Šaca. Predám tehlový 3 izbový byt, Oceliarov, Košice-Šaca. Byt je v osobnom vlastníctve, rozloha bytu: 58 m2, nachádza sa na 2 poschodí. K bytu prislúcha... Cena:
47.000 €
Lokalita:
Košice-Šaca
ADOMIS - Predám poschodový... ADOMIS - Predám poschodový rodinný dom  v obci Kysak, Košice – okolie Predám poschodový rodinný dom v obci Kysak, Košice – okolie. Dom sa nachádza v kľudnej časti, blízko lesa v tichom prostredí:16 km z Košíc z... Cena:
154.000 €
Lokalita:
Kysak
ADOMIS - Predám -Výrobno –... ADOMIS - Predám -Výrobno – skladovacia hala v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice – Barca, ulica Osloboditeľov. Ponúkam na predaj výrobno – skladovaciu halu v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice – Barca, ulica Osloboditeľov. Hala sa nachádza v... Cena:
266.000 €
Lokalita:
Košice-Barca
ADOMIS - predáme rodinný dom... ADOMIS - predáme rodinný dom Košice - Košická Nová Ves Ponúkame na predaj rodinný dom v Košiciach, mestská časť Košická Nová Ves. Jedná sa o povojnovú stavbu z tehál a kvádrov v pôvodnom stave, sčasti s... Cena:
111.000 €
Lokalita:
Košice-Košická Nová Ves
ADOMIS - Predám poschodový... ADOMIS - Predám poschodový rodinný dom v obci Veľkej Ide časť Gomboš, Košice – okolie. Predám poschodový rodinný dom v obci Veľkej Ide časť Gomboš, Košice – okolie. Pozemok s rozlohou: 30 árový, rovinatý. Dom je čiastočne... Cena:
63.000 €
Lokalita:
Veľká Ida
ADOMIS - Predám poschodový RD v... ADOMIS - Predám poschodový RD v obci Ruskov, Košice – okolie. Predám poschodový RD v obci Ruskov, Košice – okolie. Dom je 2j - podlažný, pozostáva z: 5 izieb + 1 kuchyne, špajze, kúpeľne, kotolne, priestrannej... Cena:
120.000 €
Lokalita:
Ruskov
ADOMIS - Predám pekný vidiecký... ADOMIS - Predám pekný vidiecký domček v obci Kašov, okres Trebišov Predám pekný vidiecký domček v obci Kašov, okres Trebišov. Dom je ideálny na chalupu s celoročným užívaním. Dom pozostáva z : 3 izieb, kúpeľne.... Cena:
25.000 €
Lokalita:
Kašov
ADOMIS - Predám starší rodinný... ADOMIS - Predám starší rodinný dom Slivník, okres Trebišov Predám starší rodinný dom Slivník, okres Trebišov, z Košíc cca 30 km. Pozemok s rozlohou: 2.650 m2, je slnečný, prístup na pozemok je z dvoch... Cena:
33.000 €
Lokalita:
Slivník
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..