Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV kompletne dokončený,vrátane kuchynskej linky,tep.čerpadlo,Nižná Hutka,650m2, iba 3 km od Košíc.

Cena: 299.900 €
ID inzerátu:42517
Okres:Košice - okolie
Obec:Nižná Hutka
Ulica:Nižná Hutka
Kategória:Domy a vily
Počet miestností:4
Úžitková plocha:145 m2
Stav:novostavba
Konštrukcia:tehlová
Strecha:škridla

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi útulný rodinný dom - Novostavbu typu Bungalov, s tepelným čerpadlom, v obci Nižná Hutka, s rýchlym dojazdom do Košíc.

Výmera pozemku : 650m2
Tvar pozemku : nepravidelný lichobežník
Miery pozemku : šírka na začiatku 18m, šírka na konci 32m
bočná strana 19m a 23m
Rozmery domu : 14,8 x 9,5
Zastavaná plocha : 176m2
Úžitková plocha : 145m2, z toho terasa 31m2
Obytná plocha : 115m2
Energetický certifikát A0

Dispozícia: vstupná chodba, izba, izba, chodba, veľká kúpeľňa, wc, technická miestnosť s tepelným čerpadlom a zásobníkom TÚV, spálňa s výstupom na krytú terasu, kuchyňa s obývacou časťou a výstupom na otvorenú terasu, z chodby sú sklopné schody do pochôdzneho podkrovia s úložným priestorom.

Predávaná nehnuteľnosť je postavená na kvalitnej základovej platni a 2 radoch DT tvárnic 50cm nad zemou so zateplením styrodur.
Obvodový múr je pálená značková tehla Leier 30cm PD + celoplášťové zateplenie 15cm polystyrén.
Finálna fasádna omietka silikónová.
Vnútorné omietky sú sadrové, stropy sadrokartón s predprípravou na Led úsporné osvetlenie.
Zateplenie stropu izolačnou vatou 38cm.
Podlahy sú betónové potery s teplovodným podlahovým vykurovaním - tepelným čerpadlom umiestneným v technickej miestnosti, ktoré poskytuje aj ohrev vody cez zásobník TÚV 300L.
Dom je zabezpečený kvalitnými bezpečnostnými dverami s bočným svetlíkom vo farbe antracit exteriér, vrátane okien a terasových posuvných dverí, interiér farba biela, všetko izolačné 3sklo značkové Salamander.
V obývacej časti je komínový strešný systém Schiedel s predprípravou na krb, v rohu steny hraničiacou s terasou.

Predávaná je verzia Na kľúč je po upresnení materiálovej štandardy, cena však je už so zárubňami, dverami, kompletnou kúpelňou, wc, technickou miestnosťou, podlahami, betónovou krytou aj otvorenou teraskou, stropy s izoláciou a Led osvetlením.
Dom tak bude potrebovať len finálne revízne správy a bude kompletne pripravený na kolaudáciu, ktorú zrealizuje bez problémov kupujúci, vieme však s kolaudáciou pomôcť.

IS: elektrina, skružová studňa, žumpa pochôdzna 12 m3, vodovodná prípojka je už v štádiu riešenia.

Bungalovy v tejto časti sú jedinečné, nakoľko pôjde o súkromnú uzavretú rezidenciu, kde nebude možno voľne sa pohybovať, preto využite aj vy takúto možnosť bývania ničím nerušeného v blízkosti Košíc a vyberte si svoj posledný bungalov už dnes, zajtra už môže byť naozaj neskoro..

Predávaný bungalov stojí samostatne mimo ostatných, nemá teda žiadneho priameho suseda, čo zaručuje maximálne súkromie a komfort moderného bývania.
Na jeho pozemku 650m2 je možné zrealizovať aj výstavbu garáže, dvojgaráže, bazéna a inej stavby, z ktorou vám radi pomôžeme.

Ukončenie stavby Na kľúč : do 30dní od dňa zazmluvnenia.

Po dohode možnosť úpravy fasády - napr. obklad tehla, alebo uzatvorenie terasky, poprípade vytvorenie 5. izby.

Cena : 299.900,-EUR Kompletne dokončený dom s príspevkom na kuchynskú linku v sume 5000,-EUR od developera a príspevkom štátu na tepelné čerpadlo 3500,-EUR

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták,
0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 1.000,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 2.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo, súčasťou ktorého je aj zabezpečenie kvalitného súdno-znaleckého posudku
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní

Maklér

makler
Maklér:Mgr. Libor Soták
Telefón:0905796146
E-mail:sotak-ZVNC-adomis.sk

Kontaktujte makléra

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

poloha na mape navrhnúť cenu vytlačiť ponuku poslať známemu späť na zoznam