Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

video

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

ADOMIS - výrobná hala, komplet IS, Čaňa, 15min z Košíc, pred dokončením, hala 627m2, pozemok 1122m2

Cena: 0 €
ID inzerátu:42389
Okres:Košice - okolie
Obec:Čaňa
Ulica:Železničná
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
Počet miestností:0
Úžitková plocha:627 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám exkluzívne len u nás
na predaj výrobnú halu vo výstavbe, obec Čaňa, kompletné inžinierske siete, vlastný pozemok, asfaltová cesta.

Stav predaja je už s osadenými izolačnými sendvičovými zateplenými panelmi, je už zastrešená, osadené sú okná plastové´s izolačným dvojsklom v prízemnej časti a vo vyvýšenej časti budú osadené izolačné dvojsklá v kovovom vystuženom ráme.

Taktiež budú osadené vstupné a výstupné kovové brány.

Výmera pozemku : 1122m2
Zastavaná plocha : 627m2
Rozmery haly : 16m šírka x 40m dĺžka
Objem haly: 7.700m3

Hala mala byť postavená ako nová a objemovo 4-násobne prekračujúca najvyššiu kapacitu nosného koľajnicového žeriava materskej pôvodnej haly postavenej v roku 2015 o pár metrov ďalej ( tá je tiež predmetom následného ďaľšieho predaja) nakoľko výroba gastro zariadení pre export bola z kapacitných dôvodov už v omeškaní, napriek tomu,že výroba bežala v 3 smennej prevádzke 7 dní v týždni.
Situácia sa však zmenila po covide v celom svete a súčasný vlastník stratil obratom s obmedzením gastro trhu celosvetovo svoje miesto, preto sa k svojmu zámeru - výrobe už vracať nebude.

Hala je postavená na kvalitných základoch, obvodové múry sú presné tvárnice Ytong s okennými otvormi, ktoré sú už pripravenými betońovými prekladmi na osadenie okennej výplne. Okná sú už vyrobené na zakázku a pripravené na osadenie do otvorov, sú v cene stavby.

Nad otvormi obvodové múru pokračujú do polovice výšky bočnej steny, pričom ukončené sú betónovým armovaným vencom, rovnako ako obidve vstupné brány s pozdĺžným aj horizontálným dverovým armovaným debnením.
V hale sú už osadené sendvičové panely ako pokračovanie obvodových stien až po strešný plášť pričom majú byť upevnené na oceľovú nosnú konštrukciu.

Skelet celej budovy je z oceľových trámov, ktoré sú zapustené na betónových stojkách, sú dostatočne hrubé, podľa pôvodného projektu mal slúžiť na koľajnicový posuvný horizontálný žeriav s nosnosťou 20 ton. Hlavná hala má žeriav s nosnosťou 5 ton, tak tento mal byť určený na výrobu objemnejších gastro zariadení, tak mala byť výroba rozšírená na bezlimitnú, čím by sa súčasný vlastník zaradil medzi jednotku svetovej špičky vo výrobe, nakoľko len málo firiem je schopných konkurovať takejto 3- smennej výrobe, tak sa mal zaradiť svojou výrobou medzi TOP producentov.

Predávaná nehnuteľnosť je na pozemku materskej haly, pozemok je kompletne oplotený ako do ulice smerom k železničnej stanici, ktorá je od vstupnej brány 70m, kde môže byť hlavný vstup z asfaltky, alebo cez hlavnú bránu materskej firmy, ku ktorej patrí ďaľšia plocha pozemku s výmerou 2797m2, prčom predmetom predaja môže byť len nová hala s pozemkom 1122m2, alebo aj druhá hala materskej firmy s výmerou 1122 m2.

K výrobe patrila vykurovaná vedľajšia zateplená hala s výmerou 805m2 a kancelárske piestory s 2podlažnou budovou s výmerou 530m2.
Momentálne pôvodné zariadenia sú je v procese predaja, k dispozícii na predaj osobitne mimo haly ostal ešte nový špičkový zvárací automat českej výroby s kompletným príslušenstvom, ešte nebol ani zapojený.

Materská hala vedľa je vykurovaná jednak radiátormi a jednak priemyselnými fukármi, ktoré veľmi ani neboli používané, keďže hlavným zdrojom tepla bolo teplo produkované laserovým rezačom, ktorý svojim výkonom patril k svetovej špičke pri svojej 3-smennej prevádzke.

Ak vás naša ponuka zaujala, radi vás privítame na obhliadke našich predávaných výrobných hál, ktoré môžu poslúžiť akémukoľvek zámeru, keďže sú v blízkostí Košíc s rýchlym bezproblémovým dojazdom, sú v priemyselnej zóne na Želeničnej ulici s kompletnou infraštruktúrou, kompletnými sieťami ( vlastnou trafo stanicou, vlastnou kopanou studňou ), čím sú svojimi parametrami stavby schopné splniť aj nájnáročnejšie výrobné procesy.

Cena : Dohodou

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták,
0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 1.000,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 2.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo, súčasťou ktorého je aj zabezpečenie kvalitného súdno-znaleckého posudku
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní

Maklér

makler
Maklér:Mgr. Libor Soták
Telefón:0905796146
E-mail:sotak-ZVNC-adomis.sk

Kontaktujte makléra

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

poloha na mape navrhnúť cenu vytlačiť ponuku poslať známemu späť na zoznam