Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

ADOMIS - 4-izb. NOVOSTAVBA B kompletne dokončená na nasťahovanie,128m2, predzáhradka,2x parkovanie, Košice - Krásna

Cena: 285.000 €
ID inzerátu:36985
Okres:Košice IV
Obec:Košice-Krásna
Ulica:A.Dubčeka
Kategória:Domy a vily
Počet miestností:4
Úžitková plocha:128 m2
Stav:novostavba
Strecha:škridla

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení len u nás na predaj 4-izbový, 2-podlažný rodinný dom v štádiu dokončenosti Na kľúč, stav predaja je HOLODOM s ukončením do finálu po upresnení materiálovej štandardy cca 25.000,-EUR.

Vyhľadávaná tichá lokalita Košice – Krásna, ulica A. Dubčeka, s kompletnými IS.

Dom sa predáva ako 4-izbový dom, NOVOSTAVBA,v 2-podlažnej radovke s bohatou výmerou vnútorných priestorov.

K domu patria dve parkovacie miesta so zámkovou dlažbou a vstupným chodníkom z cesty.

Predávaná nehnuteľnosť : 4-izbový dom (128m2), záhrada o celkovej veľkosti (predná a zadná) 121m2.


Stav predaja k dnešnému dňu 7.1.2022 :

1.NP HOLODOM bez stropov - podklad betónová platňa medzi podlažiami, kde už začala finálna realizácia sadrokartónových stropov, prípravy kúpeľne na finálny obklad a dlažby podľa štandardy a náročnosti klienta.
2.NP je v stave zateplená hrubá stavba, pričom pokračuje realizácia sadrokartónových stropov izieb, chodieb, príprava sadrokartónového podkladu kúpeľnových stien na objlad a finálna úprava stropov.

Dispozícia:
1NP: zádverie s miestom pre šatníkovú stenu, kúpeľňa (s predprípravou na dvojitý sprchovací kút, 2 sólo umývadlá, vstavané wc), chodba, kuchyňa s budúcim jedálenským sedením, obývacia miestnosť s ( predprípravou na krb ) veľkým francúzskym oknom - výstupom na budúcu terasku predzáhradky, technická miestnosť s elektrickým kotlom, zásobníkom TÚV a rovnako s výstupom na predzáhradku, chodba a schodiskový výstup do 2.NP
2NP: chodba, izba, izba, kúpeľňa ( s predprípravou na umývadlo, vaňu, vstavané wc),izba.

Celý radový komplex predávaných 2-podlažných bytových domov je postavený v najvyššej kvalite z tehál na armovanej betónovej základovej platni, vrátane armovanej platni medzi podlažiami.
Hrúbka obvodových múrov je zachovaná ako pri klasických individuálnych stavbách 30cm, nosné múry 15cm a priečky 10cm, pričom všetky domy majú oddelené obvodové múry, medzi ktorými je aj vzduchová medzera vyplnená polystyrénom o hrúbke 10cm, čím je docielený dokonalý izolačný efekt a rovnako aj pocit súkromia, nebudete teda nikým a ničím rušení.
Obvodový plášť je zateplený polystyrénom v hrúbke 15cm, finálna fasádna omietka je silikónová hnedá.
Strešná konštrukcia 2.NP je drevená trámová z hranolov - sedlová, striekaná kvalitná PUR pena bez tepelných strát v hrúbke 20- 30 cm s vysokými dvojitými dverovými vikiermi, sú osadené v každej z podkrovných izieb.
Strešný plášť je kvalitná škridla, odkvapy vo farbe strechy. Komínový systém je Leier, rovnako bude vo farbe fasády aj s vysunutým strešným výbežkom.
Elektrický kotol prostredníctvom podlahového vykurovania udržuje optimálnu teplotu v teplovodnom systéme na oboch podlažiach, vďaka betónovému poteru je teplo rovnomerne distribuované do všetkých priestorov homologicky a bez tepelných strát.
Vnútorné omietky sú sadrové, okenné a dverové výplne uzatvorené kvalitnými oknami - izolačné 3-sklo 7-komorové firmy Rakystav.
V obývačke je aj predpríprava na krb s komínovým vývodom, krb môžeme za doplatok umiestniť teraz, poprípade sa okončí na slepo, v prípade, že nemáte o neho záujem momentálne, nie je problém otvor uzatvoriť a niekedy v budúcnosti zase realizáciu krbového telesa obnoviť.
Samonosné betónové schody vedú do hlavnej chodby 2.NP, pričom vstupy do všetkých priestorov sú plynulé a nerušené cez vstupnú chodbu.

Dispozícia miestností a rozvrhnutie celkového priestoru celého domu pôsobí nadčasovo, naozaj pri jeho obhliadke sa sami presvedčíte o jeho výnimočnosti a to aj napriek tomu, že sa nejedná o samostatne stojaci dom, pričom nebudete vôbec o nič ukrátení, dostačujúci pozemok je toho dôkazom.

Dom ponúka veľkorysých 128m2 a zaraďuje ho do kategórie nadštandardného priestoru, pričom jeho cena je k tejto jeho výbave viac než výborná.

Stačí dokončiť kuchynskú linku a môžte sa nasťahovať.

Pokiaľ však vaše pracovné povinnosti vám neumožňujú dokončiť dom do plnej verzie, radi vám ho do požadovaného stavu dokončíme my.

Auto v pohode odparkujete pred hlavným vstupom, kde je dostatočný priestor aj na 2 autá pričom pocit istoty a bezpečia si môžte upevniť pevným plotom so zatváracou bránou. Rovnako si môžte rovnaký plot zriešiť aj vzadu pri výstupe cez obývačkové dvere, pričom súkromie a pohodu - relax si vychutnáte v malej predzáhradke, kde v pohode umiestníte aj záhradný gril, destký bazén, poprípade na kľúč vám vieme aj my zrealizovať záhradku v profesionálnom štýle tak, že ani neuveríte, čo je možné všetko mať na takejto ploche

IS : kanalizácia a vodovod, studňa, elektrika, betónová cesta.

Uvedená lokalita je v tichej časti mimo hlavného dopravného ťahu, preto neváhajte s obhliadkou a príďte sa na svoje budúce bývanie pozrieť už teraz.
Spracovaný text a jeho štylizácia je majetkom RK a chránený autorskými právami RK. Publikovanie jeho textu, alebo častí je porušenie autorských práv RK, ktorá má uvedené domy zaradené v ponuke.

Cena : 285.000,EUR na kľúč bez kuchynskej linky

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom

Maklér

makler
Maklér:Mgr. Libor Soták
Telefón:0905796146
E-mail:sotak-ZVNC-adomis.sk

Kontaktujte makléra

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

poloha na mape navrhnúť cenu vytlačiť ponuku poslať známemu späť na zoznam