Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

RESERVE,ADOMIS - predáme 4izbový 2podlažný dom - NOVOSTAVBA D kompletne dokončená, záhradka,329m2 pozemok,Košice - Krásna

Cena: 274.900 €
ID inzerátu:36825
Okres:Košice IV
Obec:Košice-Krásna
Ulica:A.Dubčeka
Kategória:Domy a vily
Počet miestností:0
Úžitková plocha:128 m2
Stav:novostavba

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení nadštandardný 2-podlažný rodinný dom D kompletne dokončený, dom vo vyhľadávanej lokalite s kompletnými IS v mestskej časti Košice - Krásna.

Dom sa momentálne nachádza v štádiu HOLODOM, jediný z najväčšou výmerou pozemkum 329m2, predposledný voľný zo štvorice exkluzívnej 2-podlažnej radovke s bohatou výmerou vnútorných priestorov, pripravený na dokončenie podľa vašej upresnenej materiálovej šatandardy.
K predávanému domu prináleží parkovanie vpredu pri ceste na 2 autá, predzáhradka pred teraskou, vrátane ďaľšieho pozemku, ktorý patrí k domu z boku komplexu smerom k susednému domu, ktorý leží vedľa na hranici pozemku a smeruje k hlavnému vchodovému vstupu, vytvárajúc tak ucelený pekný pozemok s výmerou takmer 329m2.

Dispozícia: 1NP: zádverie so šatníkovou stenou, kúpeľňa (s predprípravou na dvojitý sprchovací kút, 2 sólo umývadlá, vstavané wc), chodba, kuchyňa s jedálenským sedením, obývacia miestnosť s ( predprípravou na krb ) veľkým francúzskym oknom - výstupom na budúcu terasku predzáhradky, technická miestnosť s elektrickým kotlom, zásobníkom TÚV a rovnako s výstupom na predzáhradku, chodba a schodiskový výstup do 2.NP
2NP: chodba, izba, izba, kúpeľňa ( s predprípravou na umývadlo, vaňu, vstavané wc),izba.

Celý radový komplex predávaných 2-podlažných bytových domov je postavený v najvyššej kvalite z tehál na armovanej betónovej základovej platni, rovnako ako aj betónová platňa medzi oboma podlažiami.
Hrúbka obvodových múrov je zachovaná ako pri klasických individuálnych stavbách 30cm, nosné múry 15cm a priečky 10cm, pričom všetky domy majú oddelené obvodové múry, medzi ktorými je aj izolačná medzera vyplnená polystyrénom o hrúbke 10cm, čím je docielený dokonalý izolačný efekt a rovnako aj pocit súkromia, nebudete teda nikým a ničím rušení.
Obvodový plášť je zateplený polystyrénom v hrúbke 15cm, finálna fasádna omietka je silikónová hnedá.
Strešná konštrukcia 2.NP je drevená trámová z hranolov - sedlová, striekaná kvalitná PUR pena bez tepelných strát v hrúbke 20- 30 cm s vysokými dvojitými dverovými vikiermi, sú osadené v každej z podkrovných izieb.
Strešný plášť je kvalitná škridla, odkvapy vo farbe strechy. Komínový systém je Leier, rovnako bude vo farbe fasády aj s vysunutým strešným výbežkom.
Elektrický kotol prostredníctvom podlahového vykurovania udržuje optimálnu teplotu v teplovodnom sýstéme na oboch podlažiach, vďaka betónovému poteru je teplo rovnomerne distribuované do všetkych priestorov homologicky a bez tepelných strát.
Vnútorné omietky sú štukové, okenné a dverové výplne uzatvorené kvalitnými oknami - izolačné 3sklo 7komorové rodinnej firmy Rakystav.
V obývačke je aj predpríprava na krb s komínovým vývodom, krb môže byť v budúcnosti teda umiestnený jednak na stene pri terasovom výstupe, otočený do priestoru pod uhlom 45 stupňov, alebo môže len kopírovať stenu.
Avšak v prípade, že nemáte o neho záujem, nieje problém otvor uzatvoriť a niekedy v budúcnosti zase realizáciu krbového telesa zase obnoviť.

Obývačková stena už má vytvorené kazetové policové vnútorné policové skrinky zo sadrokartónu, ktorý vytvára 3D efekt celej televíznej zásteny s predprípravou Led osvetlenia do každej zo 4 skriniek. V prípade, že sa vám sa vám uvedená realizácia nehodí do koncepcie bývania, zrealizujeme pôvodnú stenu bez doplnkov.
Samonosné betónové schody vedú do hlavnej chodby 2.NP, pričom vstupy do všetkých priestorov sú plynulé a nerušené cez vstupnú chodbu.
Priestranná kúpelňa na prízemí môže byť s predprípravami realizovaná podľa vlastných predstáv, alebo v štýle, ktorý bol použitý pri dokončovaní na klúč pri dome č.3.

Dispozícia miestností a rozvrhnutie celkového priestoru celého domu pôsobí nadčasovo, naozaj pri jeho obhliadke sa sami presvedčíte o jeho výnimočnosti aj napriek tomu, že sa nejedná o samostatne stojaci dom, pričom nebudete vôbec o nič ukrátení, dostačujúci pozemok 323m2 je toho dôkazom,
Jeho vnútorná výmera 128m2 ho právom zaraďuje do kategórie nadštandardný priestor, pričom jeho cena je k tejto jeho výbave viac než výborná.

Auto v pohode odparkujete pred hlavným vstupom, kde je dostatočný priestor aj na 2 autá. pričom pre pocit istoty a bezpečia si môžte upevniť pevným plotom aj napr. so zatváracou bránou, ktorý môže pokračovať až do zadnej časti domu, cez bok celého radového komplexu, kde sa oddelíte od suseda vlastným plotom. Ziskate tak nadštadard zelenej a využiteľnej plochy, ktorá vám pomôže vychutnať si pohodu a relax nielen v malej predzáhradke, na ktorú sa dostanete z obývačky, ale aj na ostatku spomínanej plochy, ktorá je zo všetkých parciel najväčšia.
Viete si na nej umiestniť záhradný gril, bazén, záhradný domček na rôzne náradie, poprípade na kľúč vám vieme aj my zrealizovať záhradku v profesionálnom štýle tak, že ani neuveríte, čo je možné všetko umiestniť na takejto ploche.
Navyše štrkové podložie vám umožňuje navŕtať aj vlastnú studňu, ktorú pri záhradke budete vedieť bez problémov v plnom komforte aj využívať.

IS : kanálizácia, voda, elektrika

K tomuto radovéme komplexu vedie kvalitná betónová príjazdová komunikácia, kompletné inžinierske siete.
V cene je aj terasa so zámkovou dlažbou 10m 2, parkovanie na 2 autá so zámkovou dlažbou a vstupný chodník so zámkovou dlažbou.

Uvedená lokalita je v tichej časti mimo hlavného dopravného ťahu, preto neváhajte s obhliadkou a príďte sa na svoje budúce bývanie pozrieť už teraz.
Spracovaný text a jeho štýlizácia je majetkom RK a chránený autorskými právami RK. Publikovanie jeho textu, alebo častí je porušenie autorských práv RK, ktorá má uvedené domy zaradené v ponuke.

Cena : 274.900,- EUR kompletne dokončený dom podľa vašej predstavy verzia štandard.

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom

Maklér

makler
Maklér:Mgr. Libor Soták
Telefón:0905796146
E-mail:sotak-ZVNC-adomis.sk

Kontaktujte makléra

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

poloha na mape navrhnúť cenu vytlačiť ponuku poslať známemu späť na zoznam