Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

ADOMIS - Predám rodinný dom 2.podlažný, 740m2, 2 samostatné vchody,3x kúpelňa, 3x garáž, Jačmenná ulica Košice, mestská časť Vyšné Opátske,2min do centra mesta

Cena: 284.500 €
ID inzerátu:34858
Okres:Košice IV
Obec:Košice-Vyšné Opátske
Ulica:Jačmenná
Kategória:Domy a vily
Počet miestností:5
Úžitková plocha:165 m2
Stav:čiastočná rekonštrukcia
Strecha:pozinkovaný plech

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite blízko centra, s kompletnou rekonštrukciou prízemia, 2 podlažný, 3 samostatné vchody, 3x garáž, s netradičnou dispozíciou, s možnosťou užívania aj ako 2 generačného domu, poprípade možnosť sídla firmy, podnikania, s možnosťou využívania 2 veľkých zateplených garáží s vykurovaním.

Výmera pozemku : 740m2
Tvar pozemku : obdĺžnik
Zastavaná plocha : 156m2
Podlahová plocha : 1NP. 140m2
Obytná plocha : 1NP. 105m2
Obytná plocha : 2NP. 50m2
Garáže samostatne stojace : 80m2
Garáž súčasť domu : 20,5m2

Dispozícia : 1.NP - zádverie so schodovým vstupom z dvora, chodba, vľavo izba s krbom, izba, kúpeľňa s wc a vaňou, kuchyňa s jedálenskou časťou, izba, chodba, schody, technická miestnosť, prechodová miestnosť do opačnej strany domu, garáž, skladová miestnosť, chodba, wc.
2.NP - z opačnej strany domu, schody, terasa, zádverie, wc, vľavo izba s krbom, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa.

Predávaná nehnuteľnosť bola postavená pôvodne z dvoch samostatných častí, prvá časť pôvodného domu z pálenej tehly počnúc obvodovými múrmi aj vnútornými priečkami, v roku 2008 ale prešiel tento pôvodný dom kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej okrem obvodových múrov boli nanovo vymurované všetky vnútorné priečky aj vrátane dispozičnej zmeny vnútorných priestorov, boli tak vytvorené miestnosti s kompletnými novými výmerami a účelmi.
Priedomie - vstupná veranda bola pôvodne tvorená otvoreným priamym vstupom vonkajších schodov, neskôr bola pozmenená domurovaním bočnej steny, čím sa vytvorila nová vstupná časť presklená oknom do dvora, je momentálne s možnosťou doriešenia a umiestnenia šatníka ako súčasť ďalšieho odkladacieho priestoru, teraz je tam malý šatník s vešiakovou stenou.
Z uličnej časti sa vytvorili 2 nové izby, pričom jedna slúži ako obývačka s oknom aj do dvora, vstup do izieb je z novej chodby s priestrannou kúpeľňou, do opačnej strany je veľká kuchyňa s rohovým sedením a ďalšia izba.
Celá táto časť bola vymurovaná z tehál Ytong, pôvodné obvodové múry boli očistené až po tehlu, tak sa riešila nanovo aj celá elektroinštalácia, rozvody vody, odpadu, kúrenia, nové radiátory, kompletné nové omietky, sadrokartónové stropy so zateplením, nové betónové potery podláh,nové dlažby, a podlahy plávajúce, pôvodná škvárová podlaha bola kompletne nahradená.
Kuchynská linka bola vyrobená na mieru aj s kompletnými elektrospotrebičmi ( umývačka...)
Zo vstupnej chodby sa dostanete do schodišťovej chodby, odkiaľ sú vstupy jednak do samostatnej technickej miestnosti s plynovým kotlom, výstup na dvorovú časť, vstup do kumbálu a posledný je vstup do prechodovej miestnosti, kde je momentálne miestnosť s dočasne umiestneným sprchovým kútom.
Z nej je možný vstup do garáže, ktorá je súčasťou domu, pôvodné garážové veľké dvere mali vstup z bočnej zadnej časti ulice, kde sú momentálne len dvere so zadným vstupom, tento priestor je možné využiť na ľubovoľné účely, aj nanovo opäť otvoriť a využívať ako garáž, keďže brána z ulice bola zachovaná v plnej šírke a otvára sa smerom do ulice.
Celá táto časť domu je zateplená kompletne zo všetkých strán, zateplenie končí pri garáži.
Vedľa garáže je samostatná skladisková časť, samostatné wc s predchodbou a výstupom do záhradnej časti.
Vonkajším zadným schodiskom sa dostaneme do druhej časti domu, ktorá bola riešená ako neskoršia dostavba, bola vymurovaná z kvádrov, poschodie tejto druhej časti bolo domurované na armovanej železobetónovej platni, tak sa na tomto podlaží vytvorila samostatná bytová jednotka, priestor je momentálne rozdelený len priečkami na priestrannú izbu s krbom a ďalšiu miestnosť s kuchyňou,samostatnou kúpeľňou s vaňou a umývadlom, vstupnou chodbou a samostatným wc, 2.podlažie nenosné priečky, čím je možné doriešiť túto časť podľa požiadaviek nového vlastníka a jeho predstáv.
Sú nové rozvody sietí (elektroinštalácia, voda, plyn,odpad), poloica stierok je tiež nová, fasáda nieje zateplená.
Vedľa tohto podlažného priestoru je ďalšia podstrešná časť, ktorá je nad pôvodným zrekonštruovaným bytom, tvorená je trámami s možným pochôdznym využitím, tiež je v pôvodnom stave a je tu možné realizovať ďalší zámer, nakoľko sa jedná o ďalší využiteľný priestor s výmerou 50m2.

Všetky okná sú kompletne vymenené za kvalitné drevené Eurookná, fasáda bola tiež zateplená v prvej časti zo všetkých strán.
Dom bol obnovovaný postupne od roku 2008 do roku 2010.
Vedľa domu súčasný vlastník využíval na podnikanie hlavne 2 priestranné samostatné zateplené garáže s vykurovaním, ktoré majú výšku 4m, bez problémov poslúžili na parkovanie 2 vozidiel prepravnej služby.
Dvor prvej časti bol tak prispôsobený svojmu účelu, kedže tu parkovalo viacero áut, povrchy dvora 40% zámková dlažba, 30% betón a zvyšok zatrávňovacie tvárnice.
Dvor zadnej prístavbovej časti je tvorený malou terasou s posedením, vstupnými dverami do pivničných priestorov a peknou záhradkou.
Obidve časti majú samostatný vchod z ulice, dom je teda vhodný aj na dvojgeneračné bývanie.

Pozemok je slnečný, v tichej lokalite, rovinatý s malou predzáhradkou, veľkou otváracou bránou, neoceniteľným benefitom ktorého je však jeho lokalizácia, rýchly dojazd do centra mesta a dostupnosť do všetkých mestských častí v blízkosti aj zastávky MHD oboma smermi.

Dom je obývaný a nevyžaduje žiadne ďalšie investície, druhá časť so samostatným vchodom je však pôvodná, rekonštrukcia v nej realizovaná ešte nebola.

Cena : 284.500-EUR

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom

Maklér

makler
Maklér:Mgr. Libor Soták
Telefón:0905796146
E-mail:sotak-ZVNC-adomis.sk

Kontaktujte makléra

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

poloha na mape navrhnúť cenu vytlačiť ponuku poslať známemu späť na zoznam