Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

ADOMIS - ponúkame na predaj pekný priestranný rodinný dom, Olšovany, s veľkým potenciálom

Cena: 255.000 €
ID inzerátu:23999
Okres:Košice - okolie
Obec:Olšovany
Ulica:Olšovany
Kategória:Domy a vily
Počet miestností:6
Úžitková plocha:250 m2
Stav:čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia:tehlová
Strecha:pozinkovaný plech
Vodovod:neuvedené
Studňa:áno
Kanalizácia:pri pozemku
Žumpa:áno

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Olšovany, vzdialenej iba 10 km od Košíc.
Jedná sa o priestrannú dvojpodlažnú nepodpivničenú tehlovú stavbu zo 60-tych rokov, ktorá prešla cca pred 10 rokmi zásadnou rekonštrukciou, podstatným spôsobom zvyšujúcou komfort bývania. Táto zahŕňala tiež zmeny dispozície, prístavby, stavebné úpravy a vylepšenia pôvodného riešenia, výmenu okien za plastové, nové elektrické rozvody, stupačky, plávajúce podlahy + obnova drevených podláh, dlažby a obklady, ústredné kúrenie, zateplenie a obnova fasády a iné.
Rodinný dom má 6 izieb a poskytuje cca 250 m2 úžitkovej plochy na dvoch podlažiach, avšak súčasťou tejto predávanej nehnuteľnosti je i samostatný plnohodnotný 2-izbový mezonetový byt s kúpeľňou a kuchynkou, momentálne v stave uzavretej hrubej stavby, ktorý vznikol prestavbou pôvodnej hospodárskej časti domu.

DISPOZÍCIA:

prízemie - vstupná hala (vstup od ulice i zo záhrady), prepojovacia chodba, obývačka so vstavaným krbom, jedáleň s kuchynským kútom, chodbička so vstupom do samostatnej izby a kúpeľne (sprchový kút + WC), technická miestnosť, miestnosť pre vodáreň, schodisko na poschodie

poschodie - presvetlená hala s posedením, spojovacia chodba (znížený strop, bodové svetlá), detská izba s východom na veľkú slnečnú terasu, pracovňa, obývacia izba (s pôvodnými drevenými parketami), spálňa (tiež drevené parkety), kúpeľňa (vaňa + WC), skladová miestnosť s výlezom do podkrovia

Rodinný dom je napojený na verejnú elektrickú sieť, zdrojom vody je kopaná kamenná studňa s vysokou výdatnosťou, odpad je vedený momentálne do žumpy (príprava na napojenie do už funkčnej obecnej kanalizácie, ktorá je na ulici), pred pozemkom je tiež prípojka plynu. Vykurovanie je ústredné, elektrokotlom zn. Protherm (tzv. nočný prúd, dvojitá sadzba s lacnou energiou 20 hodín denne), zároveň i liatinovým kotlom na tuhé palivo zn. Viadrus, tretím zdrojom tepla je krb v obývacej miestnosti na prízemí s výkonom 24 kW, z ktorého vedú teplovodné prieduchy do jednotlivých miestností na poschodí. Zdrojom teplej vody je 120 l elektrický ohrievač.
Rodinný dom má 2 komínové telesá, obe vyvložkované (1x pre elektrokotol, 1x pre kotol na tuhé palivo).
Konštrukcia stropu medzi prízemím a poschodím, ako aj medzi poschodím a podkrovím je železobetónová doska. Drevená konštrukcia krovu je v bezchybnom stave, ako aj samotná pôvodná strešná krytina - pozinkovaný plech, v pravidelných intervaloch ošetrovaná ochranným náterom.

Súčasťou predaja je tiež veľký prislúchajúci pozemok - v celkovej výmere až 61 árov, rozdelený na prednú obytnú časť (interiérovú i oddychovú exteriérovú) a zadnú záhradnú časť obsahujúcu množstvo ovocných stromov a krov.
Šírka pozemku v prednej časti je až 33 m, smerom dozadu sa zužuje, celková dĺžka je 285 m a končí prakticky až pri toku Oľšavy.
Okrem rodinného domu je na pozemku vybudovaný komplex hospodársko-rekreačných a oddychových objektov: bezpochyby im dominuje veľký plavecký bazén s rozmermi 9 x 5 metrov, s kvalitnou bazénovou technológiou zabezpečujúcou po celú sezónu čistú a hygienicky nezávadnú vodu, nachádza sa tu murovaný altánok s kozubom, grilom a posedením, veľké humno prestavané na úžitkové priestory slúžiace dnešným potrebám a záľubám majiteľov ( sklad dreva, dielňa, ďalšie priestory čakajúce na svoje využitie - prestavba zahŕňala novú strešnú krytinu + betónové podlahy), ďalšia murovaná stavba slúžiaca ako telocvičňa - posilovňa, kamenná prístavba slúžiaca ako sklad záhradného náradia, zastrešené státie pre 2 autá + spevnená parkovacia plocha pre ďalšie dve, vstupná brána pre autá na diaľkové ovládanie, oddychová časť je večer osvetlená záhradným osvetlením.

VÝHODY:
Jedná sa bezpochyby o veľmi zaujímavú a špecifickú ponuku. Nehnuteľnosť poskytuje bývanie vo vysokom štandarde i pre väčšiu rodinu a jej charakter umožňuje prispôsobovať si jej funkčnosť individuálnym meniacim sa potrebám. Má bezpochyby veľký potenciál, a to v rôznych smeroch, s možnosťou nasťahovania a okamžitého bývania bez akýchkoľvek ďalších investícií. Ďalší obytný potenciál je v nedokončenom samostatnom veľkom mezonetovom byte, ktorý je možné ale dokončiť kedykoľvek v budúcnosti, prípadne úplne zmeniť jeho funkčné využitie.
Ponuka pre tých, ktorí chcú žiť mimo Košíc, vidieckym spôsobom, ale v bezprostrednej blízkosti mesta s rýchlou a pohodlnou dostupnosťou doň.
Oplatí sa vidieť v reáli, rád Vám nehnuteľnosť predstavím.

Cena: 255.000 EUR.

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
licencovaný realitný maklér NARKS a Realitnej Únie SR
Ing. Peter Bachňák, 0917 408 905

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:

- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom

Maklér

makler
Maklér:Ing. Peter Bachňák
Telefón:0917408905
E-mail:bachnak-ZVNC-adomis.sk

Kontaktujte makléra

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

poloha na mape navrhnúť cenu vytlačiť ponuku poslať známemu späť na zoznam