Realitná kancelária Košice ADOMIS - byty na predaj, domy, pozemky, nehnuteľnosti - ADOMIS - ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnuteľnosť a zároveň podnikateľskú príležitosť, Bidovce
Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

ADOMIS - ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnuteľnosť a zároveň podnikateľskú príležitosť, Bidovce

Cena: 290.000 €
ID inzerátu:12930
Okres:Košice - okolie
Obec:Bidovce
Ulica:Bidovce
Kategória:Komerčné objekty
Počet miestností:12
Úžitková plocha:217 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Máme na predaj zaujímavý komplex - nehnuteľnosť vhodnú na komerčné účely, nachádzajúcu sa v strediskovej obci Bidovce iba 14 km od Košíc. Nehnuteľnosť pozostáva zo samostatne stojaceho bytového domu a z objektu auto a pneuservisu, to všetko na prislúchajúcom rovinatom pozemku o veľkosti 9 árov.

A/ Bytový dom je novostavba pozostávajúca zo štyroch 3-izbových bytov. Stavba má pôdorysný tvar obdĺžnikového charakteru o rozmeroch 20,0 x 6,6 m. Bytový dom je nepodpivničený a má dve nadzemné podlažia. Strecha krovu je pultová, pokrytá plechovou krytinou zn. Rannila. Objekt je napojený na jestvujúce inžinierske siete - elektrika, obecný vodovod a kanalizácia. Na hranici pozemku je tiež rozvod plynu. Vykurovanie jednotlivých priestorov bytov a ohrev TÚV je zabezpečené pre každý byt samostatne vlastnými elektrickými kotlami a panelovými radiátormi. Objekt je prístupný z miestnej účelovej asfaltovej komunikácie. Z dispozičného hľadiska stavba obsahuje dve nadzemné podlažia. Vstup na 1. NP k bytom č. 1 a č. 2 je zabezpečený zo samostatného vonkajšieho jednoramenného schodiska a z pavlače a vstup na 2. NP k bytom č. 3 a č. 4 je zabezpečený zo samostatného vonkajšieho dvojramenného schodiska a pavlače. Konštrukcia stavby je z tvárnic Ytong hr. 30,00 cm, s navrhnutým dodatočným zateplením obvodového plášťa kontaktným zatepľovacím systémom z minerálnej vlny Nobasil hr. 10,00 cm. Výplne stavebných otvorov - exteriérové vstupné dvere aj okná sú osadené trojkomorovým plastovým profilom so zasklením izolačným trojsklom.
Dispozícia a podlahové plochy jednotlivých miestností bytov:
zádverie 4,99 m2, izba 8,12 m2, izba 10,97 m2, kúpeľňa + WC 5,25 m2, obývacia izba + kuchyňa 24,75 m2, celková výmera bytu je 54,08 m2
Celková podlahová plocha štyroch bytov v bytovom dome je 217,60 m2
Štádium dokončenia bytového domu - byty č. 1 a č. 2 na 1. NP sú v stave uzavretej hrubej stavby, byty č. 3 a č. 4 sú komplet dokončené "na kľúč". Je tiež potrebné dokončiť zateplenie bytového domu s vonkajšou fasádou.
Prístup je priamo z obecnej asfaltovej komunikácie.

B/ Auto a pneuservis je murovaným objektom nachádzajúcim sa za bytovým domom smerom od obecnej komunikácie. Pozostáva z predajne autodielov - kancelárie, z opravárenskej dielne, dvoch dielní pneuservisu s kompletnou výbavou (hydraulický zdvihák, obúvačky, vyvažovačky, nástroje a náradie ..) a ďalšou opravárenskou dielňou s montážnou jamou. Súčasťou je tiež vonkajší zastrešený priestor s betónovou plochou a vlastným hydraulickým zdvihákom, ako aj spevnené plochy slúžiace na uskladnenie pneumatík, diskov či náhradných dielov. Sú tu tiež parkovacie miesta pre návštevníkov, ako aj pre opravované automobily. Celý areál vrátane bytového domu je oplotený a zabezpečený alarmom.

Oba objekty sú napojené na inžinierske siete - elektriku (každý byt ako i auto-pneuservis majú samostatný elektromer), obecný vodovod a kanalizáciu, na hranici pozemku je tiež prípojka plynu.

VÝHODY:

Jedná sa o zaujímavú podnikateľskú príležitosť s vysokou pridanou hodnotou - bytový dom je možné po dokončení buď výhodne prenajímať, alebo prípadne aj rozpredať po jednotlivých bytových jednotkách.
Čo sa týka auto - pneuservisu, jedná sa o dobre zabehnutú a široko ďaleko známu prevádzku, ktorá je využívaná celoročne, nielen sezónne. Nespornou výhodou je tiež umiestnenie objektu na kraji obce v bezprostrednej blízkosti hlavnej cestnej komunikácie, s dobrou dostupnosťou a viditeľnosťou pre všetky okoloprechádzajúce autá. Služby, ktoré sú tu poskytované, prirodzene naväzujú na služby neďalekej stanice TK, či čerpaciu stanicu PHM. Po dokončení stavby diaľnice (v súčasnosti prebieha intenzívna výstavba) bude mať tento región i obec samotná rýchle spojenie so zvyškom Slovenska.
Stredisková obec Bidovce má výbornú infraštruktúru i občiansku vybavenosť, nachádzajú sa tu obchody, rôzne zariadenia služieb, pošta, škola, materská škola, zdravotné stredisko, stavebný úrad, policajná stanica, hasičská základňa, spomínaná čerpacia stanica PHM, STK a iné.

Cena spolu: 290.000 EUR. Cena je včítane kompletného vybavenia auto a pneuservisu a tiež skladových zásob predajne autodielov. Pri vážnom záujme je samozrejmá možnosť rozumnej dohody

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
licencovaný realitný maklér NARKS a Realitnej Únie SR
Ing. Peter Bachňák, 0917 408 905

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:

- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom

Maklér

makler
Maklér:Ing. Peter Bachňák
Telefón:0917408905
E-mail:bachnak-ZVNC-adomis.sk

Kontaktujte makléra

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

poloha na mape navrhnúť cenu vytlačiť ponuku poslať známemu späť na zoznam