Vyhľadávanie nehnuteľností

Kategórie nehnuteľností

Posledne prezerané ponuky

Najvýhodnejšie ponuky

videovideovideovideovideovideovideovideovideo

Sme členmi NARKS


Certifikáty


ADOMIS – realitná kancelária

Máte na predaj nehnuteľnosť?
Chcete kúpiť byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť?
Veríme, že naša ponuka nehnuteľností Vás osloví a budete spokojní s našimi službami.
Realitná kancelária ADOMIS sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu týchto nehnuteľností :
byt, rodinný dom, pozemok,
chata a chalupa, kancelársky,
obchodný a výrobný priestor,
v meste Košice a v Košickom kraji

ADOMIS - ponúkame na predaj tento perfektný rodinný dom v unikátnej lokalite, maximálne súkromie

Cena: 225.000 €
ID inzerátu:11649
Okres:Košice - okolie
Obec:Trstené pri Hornáde
Ulica:Trstené pri Hornáde
Kategória:Domy a vily
Počet miestností:5
Úžitková plocha:290 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Adomis realitná spoločnosť predáva krásny 6 ročný dvojpodlažný rodinný dom v obci Trstené pri Hornáde vzdialenej 17 km od Košíc. Ide o nehnuteľnosť postavenú z presných tvárnic Hebel 375, poskytujúcu úžitkovú plochu až 290 m2, so sedlovou strechou pokrytou betónovou škridlou zn. Bramac, výplne stavebných otvorov - okná sú plastové s dreveným dekorom, fasáda je komplet obložená obkladovými pásikmi z lícových tehál, čo jej dodáva jedinečný atraktívny rustikálny vzhľad.
Rodinný dom je napojený na elektriku, plyn, obecnú vodu, o odpad sa stará domová čistička odpadových vôd. Dažďová voda zo strechy je odvádzaná mimo pozemku.
Vykurovanie je riešené tepelným čerpadlom, ktoré môže ohrievať jednak podlahu, alebo aj radiátory. Príjemným a štýlovým doplnkovým zdrojom tepla je vstavaný krb na tuhé palivo. umiestnený v obývacej miestnosti. Počas horúcich dní je k dispozícii klimatizácia, ktorou sú ochladzované všetky obytné miestnosti.
Podlaha je pokrytá jednak dlažbou a v miestnostiach na poschodí tiež plávajúcou podlahovou krytinou.
Táto nehnuteľnosť je postavená z kvalitných materiálov, s účelnou dispozíciou, kde sa dbalo doslova na každý detail. Je vybavená modernými technológiami zaisťujúcimi okrem vysokého komfortu bývania aj nízke mesačné prevádzkové náklady na úrovni cca 100 EUR.

DISPOZÍCIA:

prízemie - vstupná hala, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálňou, samostatná špajza, šatník (môže v prípade potreby poslúžiť aj ako ďalšia izba), kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, v druhom krídle napravo od haly je veľká presvetlená miestnosť s galériou t.č. využívaná ako zimná záhrada, z ktorej je tiež vstup do klasickej sauny a malého skladu. Z obývacej miestnosti je výstup na čiastočne prestrešenú terasku orientovanú na juhozápad. Kuchynský kút je vybavený vstavanými spotrebičmi - chladničkou, indukčnou sklokeramickou varnou doskou, teplovzdušnou rúrou a umývačkou riadu. Spomínanú zimnú záhradu je možné po malých úpravách tiež zobytniť a vytvoriť tu napr. ďalší samostatný byt.

poschodie - vstup naň vedie z obývačky nerezovým schodišťom na galériu (pavlač), odkiaľ je prístup do spálne (s výstupom na veľký balkón), do detskej izby, kúpeľne so sprchovým kútom a WC (tiež s výstupom na terasku - balkón)

NESPORNÉ VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI ZARUČUJÚCE PUNC JEDINEČNOSTI A EXKLUZIVITY SÚ:

Tento esteticky príťažlivo pôsobiaci a originálne riešený rodinný dom stojí na veľkom, takmer 36 árovom pozemku, ktorý je vzhľadom na mierne svahovitý terén upravovaný kamennými múrikmi, vytvárajúcimi veľké viacúrovňové rovinaté plochy. Celý pozemok prislúchajúci k rodinnému domu je upravený na spôsob okrasnej záhrady či parku, ktorého jednoznačnou dominantou je veľké záhradné jazierko s leknami a okrasnými rybkami, chodníkmi, drevenou lávkou, okrasnými drevinami a krami, drobnou záhradnou architektúrou či vonkajším osvetlením. Záhradné jazierko je zásobované prirodzeným potôčikom pritekajúcim na pozemok.
Nachádza sa tu tiež samostatná stavba - prístrešok s letnou kuchynkou, saunou, grilom, pizzovou pecou a príručným skladom. Vo svahu je tiež vyhĺbená klasická veľká vínna pivnica.
Pri vstupe na pozemok stojí murovaná garáž a garážový prístrešok. V oddychovej časti za domom nájdeme tiež veľkú drevenú kúpaciu kaďu s vodou vyhrievanou tuhým palivom, takže je možné ju využívať na relax aj v chladnejších mesiacoch.
Pozemok pokračuje smerom do zadnej časti ďalšou veľkou rovinatou terasou, na ktorú vzhľadom na jej rozmery je možné postaviť aj tenisový kurt. Ešte vyššie sa nachádza veľká záhrada, vhodná na pestovanie, chov, sú tu vysadené tiež mnohé ovocné stromy.

Nehnuteľnosť stojí na konci slepej uličky, z jednej strany je ohraničená lesíkom, z ďalšej veľkou záhradou, a tak prakticky nemá priameho suseda.
Tento fakt zaručuje absolútne a celkom výnimočné súkromie, ticho, a doslova nikým a ničím nerušené unikátne bývanie.
Je lepšie toto raz vidieť ako päťkrát čítať či počuť. Ak hľadáte niečo podobné, niečo skutočne málo vídané, jedinečné, zavolajte a objednajte sa na obhliadku.

Cena: 225.000 EUR.

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
licencovaný realitný maklér NARKS a Realitnej Únie SR
Ing. Peter Bachňák, 0917 408 905

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:

- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom

Maklér

makler
Maklér:Ing. Peter Bachňák
Telefón:0917408905
E-mail:bachnak-ZVNC-adomis.sk

Kontaktujte makléra

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

poloha na mape navrhnúť cenu vytlačiť ponuku poslať známemu späť na zoznam